Aktualności

Mistrzostwa PSKO do lat 9 zakończone

Mistrzostwa PSKO do lat 9 zakończone

W dniach 9-11 października odbywały się na Jeziorze Tarnobrzeskim VII Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg oraz Mistrzostwa PSKO do lat 9 (powtórka z rozrywki😉).

W regatach wystartowało łącznie 100 zawodników z 18 klubów z Polski i Słowacji. Podczas Trzech dni regat rozegraliśmy w Mistrzostwach do lat 9, 5 wyścigów a w Jesiennych mistrzostwach 6 .

Pierwszego dnia regat dobre warunki pozwoliły na przeprowadzenie po 3 wyścigi we wszystkich grupach, sobota nie zapowiadała się dobrze pod względem wiatru i tak też było, dwie próby zejścia na wodę i oczekiwanie na wiatr nie przyniosło efektów w postaci wyścigów. Niedziela wiatrowa ale niestety zimna i deszczowa. W grupach do lat 9 sędzia rozegrał po 2 wyścigi, natomiast w gr B zawodnicy ukończyli 3 biegi. Po każdym dniu zawodów na zawodników i trenerów czekał ciepły posiłek serwowany przez Magdę i pomocnych rodziców z Kotwicy i nie tylko.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji regat w tych trudnych obecnie warunkach, dziękuję za obecność i uczestniczenie w regatach wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom. Regaty wygrali najlepsi pozostali szlifowali i doskonalili swoje umiejętności, pełne wyniki regat na: www.tarnobrzeg.sailingnet.pl. Niebawem zdjęcia z regat na FB dzięki zaprzyjaźnionemu fotografowi z Kielc👍

Z żeglarskim pozdrowieniem
Janusz Bobula

Organizator

12 października 2020

Menu