Aktualności

Zrób sobie najlepszy prezent i zgłoś zdjęcie do Pantaenius Jacht Foto!

Zrób sobie najlepszy prezent i zgłoś zdjęcie do Pantaenius Jacht Foto!

Święta za pasem, a my jak co roku rozpoczynamy nasze żeglarsko-fotograficzne zmagania! W poniedziałek 21 grudnia wystartowała X edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.pantaenius-foto.pl można zgłaszać zdjęcia zrobione w roku 2020.

Choć sezon żeglarski w tym roku był nieco nietypowy to liczymy na jeszcze więcej zgłoszonych prac. Żeglarstwo w czasie pandemii okazało się sportem popularnym i zapewniającym należyty dystans społeczny. Kwitło także życie w mediach społecznościowych, a to sprzyja robieniu zdjęć. Każda fotografia tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki czy motorówki kwalifikuje się do konkursu. Przeszukujcie więc swoje galerie, czekamy na zgłoszenia.

Nasze fotograficzno-żeglarskie jury wybierze 30 finałowych zdjęć, które wezmą udział w wystawie pokonkursowej i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie zwycięzców zostało zaplanowane na środę 17 marca 2021 w formie transmisji live na Facebooku.

Do zwycięzcy konkursu trafi nagroda od firmy Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów – żeglarski zegarek Garmin Quatix 6. Laureat drugiego miejsca będzie mógł ubrać się w fantastyczną techniczną kurtkę żeglarską Crew Jacket ufundowaną przez markę Helly Hansen, a nagrodą za trzecie miejsce będzie duża torba żeglarska Pampero Lite Skin ufundowana przez Pantaenius.

Nagrody otrzymają także autorzy najlepszych zdjęć w kategoriach specjalnych. Za najlepsze zdjęcie motorowodne autor dostanie voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej – kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów LOTOS Nord Cup Gdańsk.

W X edycji Jacht Foto mamy także nową nagrodę specjalną, której laureata wybierze nasz sponsor Helly Hansen. Słowem kluczem dla zdjęć pretendujących do tej nagrody będzie „ZAUFANIE”. Szczegółowy opis tej kategorii znajdziecie na naszej stronie w zakładce „O konkursie”.

Tradycyjnie w lutym na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony torbą Morka od Code Zero, wykonaną z tkaniny używanej do produkcji żagli.

Zgłaszajcie zdjęcia na stronie, obserwujcie nas i komentujcie na naszym Facebooku https://www.facebook.com/konkursjachtfoto/.

Więcej informacji www.pantaenius-foto.pl. Zapraszamy!

fot. Wojciech Lewandowski „Trener mówił, żeby nie puszczać steru”  

I MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA W KATEGORII MORSKIEJ, PANTAENIUS JACHT FOTO 2019

Organizator

23 grudnia 2020

Menu