Aktualności
ZGRUPOWANIE PSKO już w październiku !!!!
Miło mi poinformować, że organizujemy zgrupowanie Reprezentacji PSKO „TALENT”. Zgrupowanie to będzie obejmować 30 pierwszych zawodników z aktualnego rankingu PSKO grupy A, za wyjątkiem zawodników którzy zmieniają klasę w przyszłym sezonie. Zgrupowanie w całości finansuje PZŻ i PSKO. Zawodnicy ponoszą koszty podróży.
Termin i miejsce : 10-17.10.2020 Puck
Zgrupowanie poprowadzą Karol Jączkowski, Dominik Schutta i Tomasz Figlerowicz.
Planujemy bardzo bogaty program – oczywiście główny to treningi na wodzie. Zaprosiliśmy też trenera Zdzisława Staniula. Oprócz tego odbędą się zajęcia z przygotowania fizyczne
go pod kierunkiem specjalisty, wykład Ewy Jodłowskiej z przepisów regatowych, wykłady Mariusza Juszczaka i Janusza Malchera – całość z testowaniem sprzętu.
UWAGA!
W dniu 25 września 2020 zamykamy ostateczną listę zawodników dlatego do 25 września do godziny 12:00 muszę otrzymać potwierdzenia uczestnictwa wraz z podaniem rozmiarówki zawodnika w formacie np. XS.
Jeżeli do wskazanie godziny nie otrzymam potwierdzenia kontaktujemy się do kolejnej osoby bez możliwości odwołania.
Całość korespondencji proszę kierować na mój adres mailowy:
tomasz.figlerowicz@palatyn.pl w przypadku pytań proszę o telefon 500 108 108. W imieniu zarządu Tomasz Figlerowicz
Poniżej lista rankingowa.
Mc | Nr | Zawodnik | Wiek | Klub |
1 | POL 1751 | Filip Nosol | 13 | CHKŻ Chojnice |
2 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
3 | POL 1950 | Jeremi Szczukowski | 14 | CHKŻ Chojnice |
4 | POL 11 | Fabian Kocięda | 13 | OPTI CWM Gdynia |
5 | POL 3431 | Piotr Trella | 12 | MKŻ ARKA Gdynia |
6 | POL 1780 | Szymon Kolka | 12 | YKP GDYNIA |
7 | POL 1801 | Oskar Wielczyk | 13 | SSW MOS IŁAWA |
8 | POL 2057 | Natalia Kilar | 15 | YK Stal Gdynia |
9 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | 13 | YKP GDYNIA |
10 | POL 1917 | Filip Marjański | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
11 | POL 2403 | Pola Schmidt | 15 | CHKŻ Chojnice |
12 | POL 709 | Jakub Kuraś | 13 | KŻ Horn Kraków |
13 | POL 2078 | Stanisław Ługowski | 12 | KS SPÓJNIA WARSZAWA |
14 | POL 2142 | Zuzanna Borucka | 13 | JKW Poznań |
15 | POL 2154 | Aleksandra Bobrowska | 13 | KSW BALTIC Dziwnów |
16 | POL 1728 | Jan Kamieński | 14 | JKW Poznań |
17 | POL 1879 | Igor Grzelak | 13 | CHKŻ Chojnice |
18 | POL 2112 | Mateusz Graczyk | 12 | CHKŻ Chojnice |
19 | POL 2200 | Kaja Śledzińska | 13 | KS SPÓJNIA WARSZAWA |
20 | POL 2209 | Filip Rostek | 14 | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
21 | POL 2204 | Aleksandra Zybert | 13 | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
22 | POL 2244 | Igor Kawałko | 13 | OPTI CWM Gdynia |
23 | POL 1523 | Olga Wietek | 12 | YKP GDYNIA |
24 | POL 2151 | Jan Rohde | 12 | SSW MOS IŁAWA |
25 | POL 2043 | Lila Sochaj | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
26 | POL 1619 | Mateusz Gąsiorowski | 13 | YKP GDYNIA |
27 | POL 1880 | Mikołaj Bujalski | 14 | Nauticus Yacht Club Olsztyn |
28 | POL 2033 | Alicja Dampc | 12 | CHKŻ Chojnice |
29 | POL 2007 | Alicja Alka Michalewska | 13 | SSW MOS IŁAWA |
30 | POL 3481 | Michał Jaroszek | 14 | KSW BALTIC DZIWNÓW |
Tomasz Figlerowicz
22 września 2020