Aktualności

Zapraszamy na regaty KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

Zapraszamy na regaty KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

Coraz więcej zawodników zapisuje się do startu w regatach KINDER Joy of moving Puchar Trenerów, które odbędą się w dniach 20-22 lipca w ramach Gdynia Sailing Days. Zapowiadają się widowiskowe, pełne radości z żeglowania regaty. Ale sportowe zmagania to nie wszystko, bo na uczestników czeka szereg innych atrakcji.

Do udziału w Pucharze Trenerów zaproszeni są wszyscy zawodnicy oraz zawodniczki z grupy B, czyli dzieci do 13-tego roku życia. Co warte podkreślenia, udział w regatach jest całkowicie bezpłatny, a sportowa zabawa prowadzona jest nie tylko na wodzie, ale i na lądzie. Na plaży miejskiej w Gdyni stanie specjalna strefa KINDER Joy of moving o powierzchni 1500 m2 promująca aktywne formy spędzania czasu nad morzem. Na dzieci i młodzież czeka tor skimboardowy, zajęcia z windsurfingu, pływanie na SUP-ach, symulator łódki Optimist oraz lekcje na wodzie, trampoliny czy taneczne zajęcia. Celem tych działań jest promocja aktywnego stylu życia oraz zachęcenie całych rodzin do spróbowania żeglarstwa jako fantastycznej formy spędzania czasu razem.

Regaty KINDER Joy of moving Puchar Trenerów, realizowane przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z firmą Ferrero słyną z wyjątkowej atmosfery. Dlatego nie czekaj, zgłoś się do regat, przyjedź do Gdyni i spędź kilka letnich dni w atmosferze radości i zabawy.

Na zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe, posiłki regeneracyjne, medale i dyplomy, a pula nagród rzeczowych w regatach KINDER Joy of moving Puchar Trenerów wynosi 20 tys. zł. Łącznie nagrodzonych zostanie blisko 50 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach. Organizatorzy przewidzieli również przekazanie żagli i kamizelek asekuracyjnych dla klubów żeglarskich, które nie otrzymały ich w ubiegłym roku. Regaty będą miały też wyjątkową oprawę medialną – młodym żeglarzom towarzyszyć będą kamery telewizyjne i fotografowie. Każdego dnia regat powstaną reportaże telewizyjne i wywiady z żeglarzami.

Jak zgłosić się do regat KINDER Joy of moving Puchar Trenerów? Ważną informacją jest to, że wyjątkowo przy tych regatach zarejestrować trzeba się w dwóch systemach, SailingNet i PZŻ. Wynika to z regulaminu Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist oraz z wymogów Polskiego Związku Żeglarskiego dotyczących zgód wizerunkowych i marketingowych.

Linki zgłoszeniowe poniżej.

https://portal2.psko.pl/regaty/kinder-joy-of-moving-2022

https://events.pya.org.pl/kinder-joy-of-moving-puchar-trenerow,e62

Organizator

13 lipca 2022

Menu