Aktualności

Wygraj zestaw pięciu żagli Optimista dla swojego klubu!

Wygraj zestaw pięciu żagli Optimista dla swojego klubu!

Rusza konkurs PSKO, PZŻ i Kinder Joy of Moving, w którym mamy dla Was łącznie 30 żagli klasy Optimist, po pięć dla każdego z sześciu zwycięskich klubów!

Co należy zrobić?

– Zamieścić w imieniu Klubu pod postem konkursowym na fanpage PSKO (link do wydarzenia na fanpage PSKO poniżej) komentarz  – pracę konkursową, pokazującą czym dla Ciebie / dla Was jest radość żeglowania.

– Opatrzyć ją hashtagami: #optimist #kinderjoyofmoving #radosczeglowania

Wg regulaminu, przez pracę konkursową należy rozumieć „pracę obrazującą, swoją rozgrzewkę, zestaw ćwiczeń lub trening, który został przeprowadzony z członkami swojego klubu w duchu radości z żeglowania.”

Może to być zdjęcie, wideo, wiersz… forma ekspresji jest dowolna i liczymy na Waszą kreatywność.

Kto może wziąć udział?

– Komentarz można zamieścić z konta klubu, może to być trener, członek klubu… Ważne, aby napisać jaki klub się reprezentuje bo wg regulaminu dostępnego w poście konkursowym uczestnikami konkursu są kluby.

Więcej dowiecie się z postów pod wydarzeniem konkursowym na:
https://www.facebook.com/events/509736563497354

Prezydent PSKO Artur Burdziej ma nadzieję, na duże zaangażowanie klubów w konkurs AKTYWNY ROZWÓJ:

– Bardzo się cieszę, że wraz z firmą Ferrero i Polskim Związkiem Żeglarskim propagujemy i zachęcamy młodych ludzi do aktywności fizycznej. Konkurs, który dzisiaj rusza, ma pokazać, że tej aktywności nie brakuje wśród młodych żeglarzy. Chcemy jednak, aby udokumentowane przykłady były motywacją dla tych, którzy jeszcze nie posmakowali radości z ruchu. Osobiście zawsze podkreślam, że rozgrzewka przed treningiem i ćwiczenia kompensacyjne po, powinny być obowiązkiem każdego zawodnika. Dlatego wierzę, że kluby wezmą czynny udział w konkursie, tym bardziej że dla uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcam do udziału, bo na pewno będzie ciekawie, a same materiały konkursowe mogą być idealną reklamą klubów i trenerów – mówi Artur Burdziej, Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist

Konkurs nosi tytuł AKTYWNY ROZWÓJ, bo to właśnie na promowaniu aktywność ruchowej od najmłodszych lat nam zależy:

– Wspólnie z firmą Ferrero i PSKO, w ramach projektu Kinder Joy of Moving Radość żeglowania, staramy się stwarzać atmosferę, w której radość z żeglowania stanowi podstawę spędzania przez najmłodszych czasu na wodzie. Chcemy też, aby ci już aktywni, inspirowali innych taką postawą, jednocześnie otwierając poprzez ten konkurs szansę aby w ich klubach pojawiły się nowe, kolorowe żagle w barwach Kinder Joy of Moving Radość żeglowania. – powiedział Maciej Szafran, odpowiedzialny w PZŻ za koordynację projektu Kinder Joy of Moving Radość żeglowania.

Konkurs trwa od 29.05.2021 do 18.06.2021 włącznie. Ogłoszenie wyników do 25.06.2021!

Regulamin konkursu_31052021 ZATWIERDZONY

Organizator

28 maja 2021

Menu