Aktualności

SZKOLENIA ON LINE

SZKOLENIA ON LINE

W związku z dużym zainteresowaniem jak i ograniczonymi możliwościami technicznymi  zmieniamy zasady prowadzenia szkoleń on-line.

  1. W tą sobotę 18.04.2020  odbędą się  dwa wykłady  temat : Technika c.d. o godzinie 12:00 dla zawodników grupy B, a o 13:00 dla zawodników grupy A. Tak jak ostatnio na FB umieścimy za każdym razem link do aplikacji zoom. Trener Zdzichu zachęca do przesyłania pytań do piątku do godziny 19:00 na adres kontakt@psko.pl – za najlepsze pytanie trener przewiduje nagrodę – książka OPTYMISTyczne żeglowanie autorów Z.Staniula i T. Figlerowicza.
  1. Do każdego  kolejnego wykładu będziemy  zapraszać zapraszać wyłącznie Członków PSKO z opłaconą składką, na następujących zasadach:

Zgłoszenie na stronie www.portal.psko.pl  niebawem zostanie uruchomiony  formularz rejestracyjny z następującymi polami:

Zawodnik (członek PSKO)

  • Imię i Nazwisko zawodnika
  • Aktualny nr licencji PZŻ

Dane kontaktowe:

  • Adres e-mail (zawodnika lub rodzica),
  • Nr telefonu (zawodnika lub rodzica),

Pozostałe informacje:

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link z dostępem do platformy ZOOM w dniu wykładu. Rejestracja zostanie uruchomiona na kilka dni przed wykładem o czym każdorazowo poinformujemy na FB i www Stowarzyszenia.

W przypadku pytań proszę o info na : kontakt@psko.pl

Tomasz Figlerowicz

17 kwietnia 2020

Menu