Informacje Zarządu PSKO

SPOTKANIE W SPRAWIE PROPOZYCJI REGULAMINOWYCH

SPOTKANIE W SPRAWIE PROPOZYCJI REGULAMINOWYCH

  1. Zawodnicy, którzy planują udział w ME lub MŚ od przyszłego sezonu będą zobowiązani do dokonania wpłaty zaliczki w wysokości wpisowego do regat,( w przypadku braku środków PSKO) tak, aby uniknąć ponoszenia kar za spóźnienia. Całość będzie ogłaszana osobnym komunikatem.
  2. Zawodnicy , zalegający w zapłatach do PSKO nie będą powoływani do Reprezentacji.
  3. Regaty eliminacyjne gr. A – regaty 4 dniowe, dwa pierwsze dni to kwalifikacje, po 2 dniach i co najmniej 4 wyścigach – grupa złota i srebrna. Kolejne regaty pierwszego dnia – rozstawienie z rankingu .
  4. Starty do wszystkich regat najpóźniej o godzinie 11:00.
  5. Imprezy eliminacyjne i mistrzowskie – Zarząd musi zatwierdzić SG i ZP.
4.
  6. Instrukcja żeglugi może podawać wyłącznie ilość wyścigów planowanych, bez ilość dziennych wyścigów, np. do 11 wyścigów.

W spotkaniu brał udział Zbyszek Czubek – PZŻ, gdzie mogliśmy bezpośrednio omówić sprawy nas interesujące i wyjaśnić wiele spraw np. dlaczego PZŻ nie wspomaga PSKO zaliczką na opłacenie wpisowego na ME i MŚ tak, aby nie ponosić dodatkowych kosztów, oraz polityka PZŻ względem klasy OPTIMIST, sprawa OOM i dofinansowania z tym związanego, współpraca w ramach programu ENERGA. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.

Zarząd PSKO

19 sierpnia 2016

Menu