Aktualności

Regaty Dni Morza

Regaty Dni Morza

W rozegranych w dniach 8-9.06.2024, na jeziorze Kierskim w Poznaniu-Kiekrzu regatach wystartowało blisko 80 zawodniczek i zawodników w dwóch grupach. Fajna żeglarska pogoda pozwoliła na rozegranie trzech wyścigów w sobotę i kolejnych 3 wyścigów w niedzielę dla każdej z grup.
Dla zawodników, nie były to kolejne „zwykłe” regaty, bo jak sami zauważyli, fajnie że poza wyścigami organizatorzy przewidzieli niecodzienne atrakcje i upominki dla wszystkich! świetnie udały się imprezy towarzyszące regatom, w sobotę dynamiczne warsztaty kolorowych koszulek tie-dye, podczas których każdy uczestnik mógł stworzyć swoją unikalną koszulkę z regat. W niedzielę uroczyste zakończenie regat – wszystkie zawodniczki i zawodnicy, w kategoriach dziewcząt i chłopców, otrzymali dyplomy i pakiety upominkowe. Dodatkowo odbyło się losowanie upominków, wszyscy wylosowali fajne upominki od Sponsorów regat. Wyróżniono najmłodszą zawodniczkę i najmłodszego zawodnika.
Dziękujemy zawodnikom za świetne żeglowanie i wspaniałą atmosferę!
Główna nagroda regat ufundowana przez Sponsora, żagiel sportowy Vector Sails w gr. B open wygrał zawodnik Poznańskiego Klubu Morskiego LOK Adam Gruźlewski Gratulacje.
Specjalne podziękowania dla Sponsorów i Partnerów Regat, którzy zapewnili nagrody i atrakcje:

CORDIA POLSKA SPONSOR GŁÓWNY REGAT
SOLARSPOT nasz wieloletni sponsor
Dashki
Jump Arena
Let’s Board i TrickBoard
Vector Sails
Sklep Żeglarski Kada
Podziękowania dla Prezydenta PSKO Tomka Figlerowicza

Podziękowania dla całego Teamu organizacyjnego PKM LOK, który jest niezawodny. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników, którzy zajęli czołowe miejsca w regatach.
Autorzy zdjęć Grupa Regatowa PKM LOK nasi Laserowcy.

Komandor
Poznańskiego Klubu Morskiego LOK
Ewa Krzywiak

Organizator

11 czerwca 2024

Menu