Aktualności

Puchar Lata – Charzykowy

W dniach 4-5 lipca 2015 r jak co roku odbyły się w Charzykowie regaty o Puchar Lata organizowane przez LKS Charzykowy. Na starcie stawiło się 88 zawodników grupy B i 8 z grupy A. Zawodnicy tym razem zmagali się z upałem i słabym zmiennym wiatrem. Udało się rozegrać jedynie 3 wyścigi w sobotę, bowiem w niedzielę był już jedynie upał.
W grupie A wygrała Barbara Mindak z LKS Charzykowy przed Jakubem Ławnickim OPTI  CWM Gdynia i Zuzanną Szadziul  OPTI  CWM Gdynia. W grupie B najlepiej radził sobie Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia, drugie miejsce na podium zajął Paweł Trella z MKŻ Arka Gdynia, a trzecie Bartosz Bojarski z KŻ Vi-King Człuchów.  W klasyfikacji zawodników do lat 9 wygrał Antoni Lipiński z LKS Charzykowy, przed Joanną Dmochowską MKŻ Arka Gdynia i Zofią Kucharską OPTI CWM Gdynia. Uhonorowano również najmłodszego zawodnika regat Eryka Jabłońskiego z OPTI CWM Gdynia.