Aktualności

Port Jachtowy w Pucku – ważne informacje

Port Jachtowy w Pucku – ważne informacje

Dzień dobry,
W związku ze zmianami kierownictwa Portu Jachtowego MOKSiR Puck oraz faktem iż Port ulega rozbudowie (przez port jachtowy obecnie przejeżdża ciążki sprzęt, który kieruje się na teren budowy) informuję, iż w sezonie 2022 wprowadzamy w Porcie Jachtowym MOKSiR Puck przejrzyste zasady, które zapewnić mają przede wszystkim bezpieczeństwo jak i porządek w Porcie.
Prosimy, aby Stowarzyszenia, Związki, trenerzy czy kierownicy ekip zgłaszali zgrupowania lub konsultacje przed regatami na adres mailowy kierownika portu moksirport@moksir.puck.pl

Zgłoszeń prosimy dokonywać najlepiej dwa tygodnie przed przyjazdem, podając nazwę klubu/stowarzyszenia, przybliżona ilość zawodników oraz imię i nazwisko trenera, kierownika ekipy wraz z danymi kontaktowymi.
Kierownik ekipy / trener zobowiązany jest po przyjeździe do portu niezwłocznie zgłosić się do Bosmanatu i uiścić opłatę portową za osobę na zgrupowaniu w wysokości 7 zł za dobę. Postój motorówki jest darmowy, ale prosimy o postój w wyznaczonych sektorach. Kierownicy ekip / trenerzy zobowiązani są również do wywiezienia przyczep w miejsce wskazane przez kierownika portu oraz do prawidłowego parkowania auta. Przypominamy, że w porcie parkować można tylko i wyłącznie na miejscach wyznaczonych do parkowania. Auta czy przyczepy stojące w miejscach niewyznaczonych zostaną zabezpieczone lub odholowane na koszt właściciela lub ukarane mandatami Straży Miejskiej.
Proszę udostępnić tą informację w swoich szeregach.

Prosimy również uzbroić się w cierpliwość, okres rozbudowy portu jest czasem trudnym dla wszystkich, ale przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwu zawodników i organizacji tej ciasnej przestrzeni.
Z żeglarskim pozdrowieniem
Kierownik Portu Jachtowego MOKSiR Puck
Dariusz Kowalski

Organizator

7 kwietnia 2022

Menu