Aktualności

Nowy Portal PSKO już dostępny

Nowy Portal PSKO już dostępny

Szanowni Zawodnicy, Rodzice, Trenerzy,

Oddajemy dzisiaj do Waszej dyspozycji nowy portal PSKO https://portal2.psko.pl , w którym załatwicie sprawy związane z członkostwem i składkami, ale również z określeniem swojego klubu i trenera. Rodzice jako prawni opiekunowie będą mogli w prosty sposób zapisać zawodników do PSKO i podczas tego procesu zapłacić składki. Podadzą też dane, które będą niezbędne do prowadzenia rankingu, ale przede wszystkim ułatwią pracę trenerowi w trakcie sezonu przy zgłaszaniu do regat i zarządzaniu danymi swoich zawodników.

Co nowego:

Trener – po rejestracji w serwisie PSKO wybiera klub w którym jest trenerem. Dzieki temu będzie widniał na liście trenerów udostępnionej rodzicom/zawodnikom. Lista zawodników w profilu trenera będzie generować się automatycznie na podstawie zgłoszeń dokonanych przez rodziców/ zawodników. Trener zyska możliwość grupowego zgłaszania zawodników do regat, wglądu w dokumenty i ewentualnej zmiany numerów żagli. Pozostałe dane zawodnika pozostają w gestii rodziców.

Rodzic – po rejestracji w serwisie PSKO dodaje dziecko/i  (zawodnika/ów). Następnie w zakładce składki PSKO wypełnia deklaracje RODO i generuje kod do przelewu składki członkowskiej. Dostępna jest możliwość płatności online za pomocą serwisu Przelewy24 lub tradycyjnym przelewem podając w tytule wygenerowany w systemie KOD PRZELEWU.

Rodzic wybiera trenera z listy i przypisuje do niego swoje dziecko. Trener jest widoczny na liście tylko po wcześniejszej rejestracji i dodaniu się do swojego klubu.

Baza wiedzy (instrukcja) dostępna jest tutaj – https://portal2.psko.pl/faq

W razie pytań piszcie na adres biuro@sailingnet.pl

Zarząd PSKO

6 marca 2021

Menu