Aktualności

Firma Kompas sponsorem PSKO

Firma Kompas sponsorem PSKO

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem naszego Stowarzyszenia oraz Kadry Narodowej Juniorów zostało Biuro Turystyki Aktywnej Kompas. Firma Kompas ufundowała zakup kurtek dla zawodników Kadry oraz trzech nagród w postaci obozów, które otrzymają zwycięzcy: Regat o Puchar K.S. Zatoka w Pucku w grupie B, Mistrzostw PSKO grupy  B w Giżycku oraz zwycięzca rankingu grupy B w roku 2019.

Decyzja nie jest zaskakująca, bowiem BTA Kompas od dawna wychodzi naprzeciw żeglarstwu. Firma chce wspierać zaangażowanych młodych sportowców, pomóc w rozwijaniu ich pasji oraz osiąganiu celów, dlatego postanowiła aktywnie włączyć się w działalność Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist.

Decyzja ta jest także zgodna z wartościami, które są bliskie firmie. BTA Kompas od 21 lat realizuje swoją misję i działa zgodnie z ideą: pasja, przygoda, doświadczenie. Firma od początku swojego istnienia promuje oraz wspiera aktywny tryb życia, starając się zaszczepić te wartości kolejnym młodym pokoleniom. Obozy organizowane przez BTA Kompas są nastawione na rozbudzanie i rozwijanie dziecięcych zainteresowań. Organizatorzy wciąż poszerzają ofertę wyjazdów dla dzieci i młodzieży, starając się zapewnić możliwość aktywnego, ciekawego wypoczynku. Programy poszczególnych pisane są przez znawców tematu, dzięki czemu są gwarancją w pełni profesjonalnego podejścia do realizacji obozu.

W ofercie znajdują się m.in. obozy żeglarskie i wodne, które odbywają się w samym centrum Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Tajty – i to zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę z jachtami, jak i dla tych, które chcą poszerzać swoje umiejętności. Młodzi adepci żeglarstwa mają możliwość nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na jachtach klasy Optimist. Są one wyjątkowo bezpieczne i dają możliwość samodzielnej żeglugi.

Więcej informacji o BTA Kompas i organizowanych przez nich obozach na stronie www.kompas.pl

Organizator

16 kwietnia 2019

Menu