M.c. | Zawodnik | Klub | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|---|
1 | Paulina Rutkowska | YKP Gdynia | 43.00 | |
2 | Ignacy Oźminkowski | KS Spójnia Warszawa | 41.00 | |
3 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ Chojnice | 39.00 | |
4 | Jacek Kalinowski | CHKŻ Chojnice | 37.00 | |
5 | Filip Jarosiewicz | YKP Gdynia | 36.00 | |
6 | Maksymilian Kruczyński | AZS Poznań | 35.00 | |
7 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFiS Gdańsk | 34.00 | |
8 | Iwo Reński | YKP Gdynia | 33.00 | |
9 | Jakub Tomczyński | KS Spójnia Warszawa | 32.00 | |
10 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | 31.00 | |
11 | Antoni Lipinski | CHKŻ Chojnice | 30.00 | |
12 | Maciej Ilinski | YKP Gdynia | 29.00 | |
13 | Oskar Ponto | YKP Gdynia | 28.00 | |
14 | Patryk Chełkowski | Giżycka Grupa Regatowa | 27.00 | |
15 | Tomasz Bendlewski | YKP Gdynia | 26.00 | |
16 | Maja Kwiek | KS Spójnia Warszawa | 25.00 | |
17 | Kacper Młodzianowski | AZS Poznań | 24.00 | |
18 | Joanna Cymerman | UKS Barnim Goleniów | 23.00 | |
19 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC DZIWNÓW | 22.00 | |
20 | Mateusz Gigielewicz | Giżycka Grupa Regatowa | 21.00 | |
21 | Jan Zamojski | YKP Gdynia | 20.00 | |
22 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC DZIWNÓW | 19.00 | |
23 | Filip Nosol | CHKŻ Chojnice | 18.00 | |
24 | Alexander Ponto | YKP Gdynia | 17.00 | |
25 | Oskar Sawicki | UKS Barnim Goleniów | 16.00 | |
26 | Szymon Wójcik | KSW Baltic Dziwnów | 15.00 | |
27 | Alicja Tutkowska | YKP Gdynia | 14.00 | |
28 | Jeremi Dąbrowski | UKS Barnim Goleniów | 13.00 | |
29 | Katarzyna Wajdowska | KŻ Horn Kraków | 12.00 | |
30 | Aleksandra Bobrowska | UKS Barnim Goleniów | 11.00 | |
31 | Alicja Przybyłek | AZS Poznań | 10.00 | |
32 | Antonina Ołowiak | YKP Gdynia | 9.00 | |
33 | Aleksander Bury | OPTI CWM Gdynia | 8.00 | |
34 | Maksymilian Kabat | CHKŻ Chojnice | 7.00 | |
35 | Filip Lenart | KSW BALTIC DZIWNÓW | 6.00 | |
36 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.00 | |
37 | Szymon Rozum | MKS "Dwójka" Warszawa | 4.00 | |
38 | Magdalena Skórnóg | Giżycka Grupa Regatowa | 3.00 | |
39 | Natalia Ziółkowska | YKP Gdynia | 2.00 | |
40 | Natalia Kilar | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
41 | Jakub Lipowski | KN Lider Kraków | 0.00 | |
42 | Dominika Grala | Giżycka Grupa Regatowa | 0.00 | |
43 | Jakub Gil | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
44 | Danuta Grudzień | UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | 0.00 | |
45 | Bartłomiej Heksel | KN Lider Kraków | 0.00 | |
46 | Igor Wierzbowski | KN Lider Kraków | 0.00 | |
47 | Krzysztof Ołowiak | YKP Gdynia | 0.00 | |
48 | Kacper Bąk | KŻ Horn Kraków | 0.00 | |
49 | Natalia Chojnowska | SSW MOS Iława | 0.00 | |
50 | Pola Schmidt | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
51 | Stanisław Wojda | JKW Poznań | 0.00 | |
52 | Gita Van Der Voort | KŻ Horn Kraków | 0.00 | |
53 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | 0.00 | |
54 | Aleksandra Jakubowska | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
55 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | 0.00 | |
56 | Licencja: 870/LZ | 0.00 | ||
57 | Maciej Placzke | UKS FIR Warszawa | 0.00 | |
58 | Michał "kornik" Skawiński | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
59 | Bartłomiej Wrzosek | KŻ Horn Kraków | 0.00 | |
60 | Jan Karnowski | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
61 | Zofia Pospieszna | AZS Poznań | 0.00 | |
62 | Maciej Cymerman | UKS Barnim Goleniów | 0.00 | |
63 | Hanna Ługowska | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
64 | Jan Kamieński | JKW Poznań | 0.00 | |
65 | Malina Pietrzak | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
66 | Zuzanna Zielińska | YKP Gdynia | 0.00 | |
67 | Filip Oleszczyk | UKS Barnim Goleniów | 0.00 | |
68 | Szymon Rossa | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
69 | Mateusz Kolba | KN Lider Kraków | 0.00 | |
70 | Amelia Potejko | Giżycka Grupa Regatowa | 0.00 | |
71 | Zofia Prądzyńska | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
72 | Lila Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0.00 | |
73 | Kaja Śledzińska | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
74 | Hanna Wiszniowska | JKW Poznań | 0.00 | |
75 | Julian Podwalski | SSW MOS Iława | 0.00 | |
76 | Rafał Górski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0.00 | |
77 | Gustaw Kwiek | KS Spójnia Warszawa | 0.00 | |
78 | Aleksandra Borucka | AZS Poznań | 0.00 | |
79 | Michał Maziarka | MKŻ Arka Gdynia | 0.00 | |
80 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
81 | Antoni Nazimek | JKW Poznań | 0.00 | |
82 | Michał Biedalak | JKW Poznań | 0.00 | |
83 | Max Berliński | YKP Gdynia | 0.00 | |
84 | Alicja Alka Michalewska | SSW MOS Iława | 0.00 | |
85 | Patrycja Kurpiewska | MKS "Dwójka" Warszawa | 0.00 | |
86 | Hanna Korsak | MKS "Dwójka" Warszawa | 0.00 | |
87 | Fabian Kocięda | OPTI CWM Gdynia | 0.00 | |
88 | Jakub Modzelewski | AZS Poznań | 0.00 | |
89 | Antoni Kiliszek | MKS "Dwójka" Warszawa | 0.00 | |
90 | Maciej Kasprzak | SSW MOs Iława | 0.00 | |
91 | Paweł Romanowicz | JKW Poznań | 0.00 | |
92 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | 0.00 | |
93 | Miłosz Samek | KSCŻ Szczecin | 0.00 | |
94 | Jakub Wegiera | UKS FIR Warszawa | 0.00 | |
95 | Aleksandra Zybert | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
96 | Jakub Rusiniak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
97 | Joanna Michalska | UKS YACHT CLUB SŁAWA | 0.00 | |
98 | Nina Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0.00 | |
99 | Piotr Jakubowski | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
100 | Tymon Wiatrowski | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
101 | Krzysztof Szczodrowska | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
102 | Michał Jankowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0.00 | |
103 | Kacper Warywoda | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
104 | Wojciech Stefaniak | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
105 | Andrzej Nycz | JKW Poznań | 0.00 | |
106 | Adam Cwojdziński | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
107 | Franciszek Kolikow | UKŻ Błękitni Grzybowo | 0.00 | |
108 | Jan Borowiak | KS Dobra Marina | 0.00 | |
109 | Rafał Balicki | CHKŻ Chojnice | 0.00 | |
110 | Jan Fuk | Giżycka Grupa Regatowa | 0.00 | |
111 | Kinga Furmanek | SSW MOS Iława | 0.00 | |
112 | Joanna Dyja | MKS "Dwójka" Warszawa | 0.00 | |
113 | Jakub Szczepański | LKS Charzykowy | 0.00 | |
114 | Maciej Dudek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
115 | Michał Karnacewicz | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0.00 | |
116 | Paweł Koliński | LKS Charzykowy | 0.00 | |
117 | Teresa Zawal | ŻMKS Poznań | 0.00 | |
118 | Marianna Gębicka | MKS "Dwójka" Warszawa | 0.00 | |
119 | Adrian Majdosz | UKS Barnim Goleniów | 0.00 | |
120 | Stanisław Maik | UKS Barnim Goleniów | 0.00 | |
121 | Kajetan Stein | UKS YACHT CLUB SŁAWA | 0.00 | |
122 | Marcel Wieliński | LKS Charzykowy | 0.00 | |
123 | Mikołaj Strupinski | GiżyckaGrupa Regatowa | 0.00 | |
124 | Stanisław Cholewicki | JKW Poznań | 0.00 | |
125 | Jakub Kosowski | UKS FIR Warszawa | 0.00 | |
126 | Michał Szklarz | KS Dobra Marina | 0.00 | |
127 | Hubert Adamów | KS Dobra Marina | 0.00 | |
128 | Oskar Kielnar | UKS YACHT CLUB SŁAWA | 0.00 | |
129 | Hanna Michałeczko | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 0.00 |