M.c. | Zawodnik | Klub | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Bobrowska | UKS Barnim Goleniów | 160.00 | |
2 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | 159.00 | |
3 | Natalia Kilar | YK Stal Gdynia | 158.00 | |
4 | Licencja: 99999 | 157.00 | ||
5 | Jakub Wegiera | UKS FIR Warszawa | 156.00 | |
6 | Filip Nosol | UKS Żeglarz Wrocław | 155.00 | |
7 | Matylda Brelińska | MKŻ Żnin | 154.00 | |
8 | Max Berliński | YKP Gdynia | 153.00 | |
9 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | 152.00 | |
10 | Fabian Kocięda | OPTI CWM Gdynia | 151.00 | |
11 | Szymon Rossa | ŻMKS Poznań | 150.00 | |
12 | Paweł Romanowicz | UKS Żeglarz Wrocław | 149.00 | |
13 | Oskar Sawicki | UKS Barnim Goleniów | 148.00 | |
14 | Stanisław Wojda | JKW Poznań | 147.00 | |
15 | Zuzanna Borucka | JKW Poznań | 146.00 | |
16 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | 145.00 | |
17 | Michał Karnacewicz | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 144.00 | |
18 | Maciej Dudek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 143.00 | |
19 | Marta Chomik | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 142.00 | |
20 | Klara Matysik | YKP Kraków | 141.00 | |
21 | Antoni Rachuła | ŻLKS Poznań | 140.00 | |
22 | Adam Cwojdziński | ŻMKS Poznań | 139.00 | |
23 | Alicja Alka Michalewska | SSW MOS Iława | 138.00 | |
24 | Zofia Pospieszna | AZS Poznań | 137.00 | |
25 | Hanna Ługowska | WTW Warszawa | 136.00 | |
26 | Jakub Lipowski | KN Lider Kraków | 135.00 | |
27 | Adrian Majdosz | UKS Barnim Goleniów | 134.00 | |
28 | Jan Zamojski | UKS Żeglarz Wrocław | 133.00 | |
29 | Sebastian Kaczanowski | UKS OPTI ODRA Wrocław | 132.00 | |
30 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | 131.00 | |
31 | Eliza Kołtak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 130.00 | |
32 | Filip Oleszczyk | UKS Barnim Goleniów | 129.00 | |
33 | Bartosz Peczka | MKŻ ŻNIN | 128.00 | |
34 | Teresa Masztalerz | TKŻ Toruń | 127.00 | |
35 | Szymon Wójcik | Wolsztyński Klub Żeglarski | 126.00 | |
36 | Marek Mazur | UKS OPTI ODRA Wrocław | 125.00 | |
37 | Jakub Gil | TKŻ Toruń | 124.00 | |
38 | Stanisław Ługowski | WTW Warszawa | 123.00 | |
39 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 122.00 | |
40 | August Sobczak | MKS "Dwójka" Warszawa | 121.00 | |
41 | Angelina Zubel | MKŻ Żnin | 120.00 | |
42 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 119.00 | |
43 | Maksymilian Kabat | CHKŻ Chojnice | 118.00 | |
44 | Wojciech Stefaniak | ŻMKS Poznań | 117.00 | |
45 | Julia Maziarz | KS Energetyk | 116.00 | |
46 | Witold Onisk | UKS FIR Warszawa | 115.00 | |
47 | Matylda Młodzianowska | AZS Poznań | 114.00 | |
48 | Wiktor Łasak | OPTI CWM Gdynia | 113.00 | |
49 | Szymon Małachowski | UKŻ Siódemka Białystok | 112.00 | |
50 | Zuzanna Zielińska | MKŻ Żnin | 111.00 | |
51 | Marta Gajdzińska | AZS Poznań | 110.00 | |
52 | Mateusz Smolakowski | UKS OPTI ODRA Wrocław | 109.00 | |
53 | Filip Bil | YK Stal Gdynia | 108.00 | |
54 | Kacper Warywoda | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 107.00 | |
55 | Jakub Rusiniak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 106.00 | |
56 | Natalia Chojnowska | SSW MOS Iława | 105.00 | |
57 | Damian Kawiński | UKŻ Środa | 104.00 | |
58 | Igor Gruszczyński | UKS Yacht Club Sława | 103.00 | |
59 | Jan Kamieński | JKW Poznań | 102.00 | |
60 | Wiktoria Grima | TS Kuźnia Rybnik | 101.00 | |
61 | Anna Witczak | ŻLKS Poznań | 100.00 | |
62 | Joanna Michalska | UKS Yacht Club Sława | 99.00 | |
63 | Kuba Zakrzewski | JKW Poznań | 98.00 | |
64 | Weronika Maciejczuk | UKŻ Siódemka Białystok | 97.00 | |
65 | Krzysztof Szczodrowska | CHKŻ Chojnice | 96.00 | |
66 | Jakub Podgórny | KSCŻ Szczecin | 95.00 | |
67 | Mateusz Kolba | KŻ Horn Kraków | 94.00 | |
68 | Maciej Placzke | UKS FIR Warszawa | 93.00 | |
69 | Jakub Szafarczyk | TS Kuźnia Rybnik | 92.00 | |
70 | Igor Tomczyk | TS Kuźnia Rybnik | 91.00 | |
71 | Jan Rohde | SSW Mos Iława | 90.00 | |
72 | Maksymilian Luto | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 89.00 | |
73 | Kornelia Dobaczewska | MKŻ Żnin | 88.00 | |
74 | Piotr Muchlado | OPTI CWM GDYNIA | 87.00 | |
75 | Marek Szczepankowski | UKS Barnim Goleniów | 86.00 | |
76 | Roch Dmuchowski | SSW Mos Iława | 85.00 | |
77 | Karol Rusin | KW LOK Garland Gliwice | 84.00 | |
78 | Piotr Jakubowski | ŻMKS Poznań | 83.00 | |
79 | Hubert Szulczewski | SSW Mos Iława | 82.00 | |
80 | Mikołaj Głąb | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 81.00 | |
81 | Krzysztof Junczyk | UKS FIR Warszawa | 80.00 | |
82 | Łukasz Smolakowski | UKS OPTI ODRA Wrocław | 79.00 | |
83 | Jeremiasz Konieczny | ŻLKS Poznań | 78.00 | |
84 | Laura Tomikowska | ŻLKS Poznań | 77.00 | |
85 | Jan Pachla | UKŻ Środa | 76.00 | |
86 | Ignacy Pospieszny | AZS Poznań | 75.00 | |
87 | Alicja Koczorowski | AZS Poznań | 74.00 | |
88 | Kacper Kulawiak | Klub Żeglarski Nysa | 73.00 | |
89 | Jakub Kosowski | UKS FIR Warszawa | 72.00 | |
90 | Martyna Mariak | ŻLKS Poznań | 71.00 | |
91 | Anna Chomont | UKS Barnim Goleniów | 70.00 | |
92 | Julia Padzik | OPTI CWM GDYNIA | 69.00 | |
93 | Maja Komorowska | OPTI CWM GDYNIA | 68.00 | |
94 | Marcel Rumiński | MKŻ Żnin | 67.00 | |
95 | Gustaw Zalewski | TKŻ Toruń | 66.00 | |
96 | January Szczukowski | CHKŻ Chojnice | 65.00 | |
97 | Mikołaj Bujalski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 64.00 | |
98 | Olga Kanikowska | AZS Poznań | 63.00 | |
99 | Hubert Marciniak | JKW Poznań | 62.00 | |
100 | Wojtek Wójcik | TS Kuźnia Rybnik | 61.00 | |
101 | Magdalena Luśnia | KSCŻ Szczecin | 60.00 | |
102 | Jan Sawicki | JKW Poznań | 59.00 | |
103 | Bartosz Żmudziński | MKŻ Żnin | 58.00 | |
104 | Filip Nowosad | KN Lider Kraków | 57.00 | |
105 | Lena Gaweł | AZS Poznań | 56.00 | |
106 | Hanna Gębicka | MKS "Dwójka" Warszawa | 55.00 | |
107 | Paweł Łoboda | OPTI CWM GDYNIA | 54.00 | |
108 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia | 53.00 | |
109 | Zofia Wołosz | SEJK Pogoń Szczecin | 52.00 | |
110 | Kuba Matysik | YKP Kraków | 51.00 | |
111 | Licencja: 1033/LZ | 50.00 | ||
112 | Lidia Jakubowska | KS Zatoka Puck | 49.00 | |
113 | Jan Kisiewicz | Wolsztyński Klub Żeglarski | 48.00 | |
114 | Tymon Przyjemczak | KS Zatoka Puck | 47.00 | |
115 | Justyna Jurkowska | MKŻ Żnin | 46.00 | |
116 | Alexandre Vidal | UKS FIR Warszawa | 45.00 | |
117 | Kajetan Kaska | KSCŻ Szczecin | 44.00 | |
118 | Bartek Bilicki | SSW Mos Iława | 43.00 | |
119 | Hanna Rogowska | TKŻ Toruń | 42.00 | |
120 | Jakub Targowski | OPTI CWM GDYNIA | 41.00 | |
121 | Daniel Śmiałowski | ŻMKS Poznań | 40.00 | |
122 | Maurycy Kosmowski | KLUB PORT MECHELINKI | 39.00 | |
123 | Marianna Gębicka | MKS "Dwójka" Warszawa | 38.00 | |
124 | Piotr Wójcik | SEJK Pogoń Szczecin | 37.00 | |
125 | Jan Zaporowski | KS Energetyk | 36.00 | |
126 | Licencja: 1769/LZ | 35.00 | ||
127 | Mikołaj Majchrzycki | ŻLKS Poznań | 34.00 | |
128 | Konstantyn Podwojski | KW LOK Garland Gliwice | 33.00 | |
129 | Alexander Nowak | UKS FIR Warszawa | 32.00 | |
130 | Laura Urbańska | JKW Poznań | 31.00 | |
131 | Jerzy Gałęza | JKW Poznań | 30.00 | |
132 | Wit Dmuchowski | SSW MOS Iława | 29.00 | |
133 | Józef Krasowski | AZS UW | 28.00 | |
134 | Oliwier Rubinkowski | KW LOK Garland Gliwice | 27.00 | |
135 | Hanna Duda | KLUB PORT MECHELINKI | 26.00 | |
136 | Rozalia Rozum | MKS "Dwójka" Warszawa | 25.00 | |
137 | Alan Kurzawa | ŻMKS Poznań | 24.00 | |
138 | Anna Gąsiorek | PKM LOK Poznań | 23.00 | |
139 | Hubert Baranowski | UKŻ Siódemka Białystok | 22.00 | |
140 | Matylda Ferenc | TS Kuźnia Rybnik | 21.00 | |
141 | Adrian Kurzawa | ŻMKS Poznań | 20.00 | |
142 | Stanisław Maik | UKS Barnim Goleniów | 19.00 | |
143 | Michał Kaczmarek | Klub Żeglarski Nysa | 18.00 | |
144 | Jeremi Ślusarski | KŻ Mewa Poznań | 17.00 | |
145 | Igor Góralczuk | UKŻ Siódemka Białystok | 16.00 | |
146 | Igor Pawłowski | CHKŻ Chojnice | 15.00 | |
147 | Jakub Darkowski | SSW Mos Iława | 14.00 | |
148 | Alicja Siputa | Wolsztyński Klub Żeglarski | 13.00 | |
149 | Marcel Styba | 12.00 | ||
150 | Bartłomiej Heksel | KŻ Horn Kraków | 11.00 | |
151 | Julia Bochenek | YKP Kraków | 10.00 | |
152 | Bartosz Leżała | UKŻ Środa | 9.00 | |
153 | Maksymilian Kleszcz | Uczniowski Klub Sportowy Żeglarz | 8.00 | |
154 | Hieronim Hendler | TKŻ Toruń | 7.00 | |
155 | Kinga Koniarek | UKŻ Trawers Ostrów | 6.00 | |
156 | Mateusz Chrobak | Klub Żeglarski Nysa | 5.00 | |
157 | Nikolas Głowacki | Wolsztyński Klub Żeglarski | 4.00 | |
158 | Marcel Haufa | ŻLKS Poznań | 3.00 | |
159 | Piotr Sołtysiak | TKŻ Toruń | 2.00 | |
160 | Jan Psiuk | TS Kuźnia Rybnik | 1.00 | |
161 | Aleksander Lenart | UKS OPTI ODRA Wrocław | 1.00 | |
162 | Konrad Kunc | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
163 | Jan Styś | KW LOK Garland Gliwice | 1.00 | |
164 | Aniela Frąckowiak | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
165 | Ida Kozła | UKS Żeglarz Wrocław | 1.00 | |
166 | Michał Trafalski | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
167 | Mikołaj Mataczyński | AZS Poznań | 1.00 | |
168 | Aleksander Łukanowski | TS Kuźnia Rybnik | 1.00 | |
169 | Magdalena Laskowska | PKM LOK Poznań | 1.00 | |
170 | Natasza Tarnawska | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
171 | Maksymilian Wróbel | SEJK Pogoń Szczecin | 1.00 | |
172 | Agata Targowska | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
173 | Licencja: 1695/LZ | 1.00 | ||
174 | Lena Kaczmarek | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
175 | Jan Winkler | ŻLKS Poznań | 1.00 | |
176 | Mateusz Tokarski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | 1.00 | |
177 | Maksymilian Malec | OPTI CWM GDYNIA | 1.00 | |
178 | Emilia Siekierczak | AZS Poznań | 1.00 | |
179 | Mateusz Kuchowicz | ŻMKS Poznań | 1.00 | |
180 | Oskar Kielnar | UKS Yacht Cluc Sława | 1.00 | |
181 | Paweł Matuszak | SEJK Pogoń Szczecin | 1.00 | |
182 | Natalia Kulawiak | Klub Żeglarski NYSA | 1.00 | |
183 | Licencja: 1058/LZ | 1.00 | ||
184 | Jacek Lewandowski | ŻLKS Poznań | 1.00 | |
185 | Kamila Maziarz | KS Energetyk | 1.00 | |
186 | Marta Sochacka | UKS Żeglarz Wrocław | 1.00 | |
187 | Adam Langner | UKŻ Środa | 1.00 | |
188 | Igor Mirowski | AZS UW | 1.00 | |
189 | Maria Nycz | PKM LOK Poznań | 1.00 | |
190 | Piotr Grzesiek | ŻMKS Poznań | 1.00 | |
191 | Tomasz Obecny | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
192 | Zuzanna Rzadkowska | UKS YACHT CLUB SŁAWA | 1.00 | |
193 | Bartosz Pluta | SEJK Pogoń Szczecin | 1.00 | |
194 | Adam Margasiński | MKS "Dwójka" Warszawa | 1.00 | |
195 | Adelina Wietki | YKP Kraków | 1.00 | |
196 | Emilia Maziarz | KS Energetyk | 1.00 | |
197 | Grzegorz Janicki | JKW Poznań | 1.00 | |
198 | Karolina Mendyk | KN Lider Kraków | 1.00 | |
199 | Filip Pańczyszyn | Wolsztyński Klub Żeglarski | 1.00 | |
200 | Alicja Akulicz | Jacht Klub Orion Ostrzeszów | 1.00 | |
201 | Jakub Kaszewiak | AZS UW | 1.00 | |
202 | Jan Pawłowicz | KN Lider Kraków | 1.00 | |
203 | Maksymilian Koschel | ŻLKS Poznań | 1.00 | |
204 | Tola Szukaj | TKŻ Toruń | 1.00 | |
205 | Zofia Jachymska | TS Kuźnia Rybnik | 1.00 | |
206 | Licencja: 1604/LZ | 1.00 | ||
207 | Oskar Otto | ŻLKS Poznań | 1.00 | |
208 | Jan Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
209 | Zofia Jaśniewicz | Wolsztyński Klub Żeglarski | 1.00 | |
210 | Julia Nosal | KŻ Nysa | 1.00 | |
211 | Igor Bogusz | KN Lider Kraków | 1.00 | |
212 | Aleksander Nowakowski | KS Dobra Marina | 1.00 | |
213 | Antoni Gabryszewski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | 1.00 | |
214 | Wojciech Styś | KW LOK Garland Gliwice | 1.00 | |
215 | Nina Gaweł | AZS Poznań | 1.00 | |
216 | Rafał Balicki | CHKŻ Chojnice | 1.00 | |
217 | Helena Moritz | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
218 | Antonina Puchowska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
219 | Antoni Krzyzaniak | ŻMKS Poznań | 1.00 | |
220 | Nathan Vidal | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
221 | Franciszek Kosecki | CHKŻ Chojnice | 1.00 | |
222 | Maja Filipska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
223 | Maksymilian Czarnecki | AZS Poznań | 1.00 | |
224 | Filip Mendyk | KN Lider Kraków | 1.00 | |
225 | Marta Orlinska | TS Kuźnia Rybnik | 1.00 | |
226 | Amelia Kałużynska | ŻMKS Poznań | 1.00 | |
227 | Zofia Prędki | Klub Żeglarski NYSA | 1.00 | |
228 | Nela Kasprzyk | ŻMKS Poznań | 1.00 | |
229 | Ryszard Ruban | MKS "Dwójka" Warszawa | 1.00 | |
230 | Licencja: 12120 | 1.00 | ||
231 | Licencja: 11796 | 1.00 | ||
232 | Maja Wójcik | Wolsztyński Klub Żeglarski | 1.00 | |
233 | Małgorzata Wyrębska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
234 | Maja Molik | 1.00 | ||
235 | Karol Kucharczyk | UKS Yacht Club SŁAWA | 1.00 | |
236 | Ada Wilińska | AZS Poznań | 1.00 | |
237 | Adam Onisk | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
238 | Kajdy Maksymilian | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
239 | Licencja: 1111111 | 1.00 | ||
240 | Tomasz Ruban | MKS "Dwójka" Warszawa | 1.00 | |
241 | Maria Wachowiak | UKŻ Środa | 1.00 | |
242 | Zuzanna Liedtke | SSW MOS IŁAWA | 1.00 | |
243 | Bartosz Nurowski | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
244 | Magdalena Ostrowska | AZS UW | 1.00 | |
245 | Licencja: 11797 | 1.00 | ||
246 | Iwo Barański | AZS UW | 1.00 | |
247 | Lidia Łagodzińska | SEJK Pogoń Szczecin | 1.00 | |
248 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
249 | Szymon Góralski | SEJK Pogoń Szczecin | 1.00 | |
250 | Nikodem Różanski | SSW Mos Iława | 1.00 | |
251 | Moritz Ignacy | UKS FIR Warszawa | 1.00 | |
252 | Jan Cwojdziński | UKŻ Środa | 1.00 | |
253 | Licencja: | 1.00 |