M.c. | Zawodnik | Klub | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|---|
1 | Fabian Kocięda | OPTI CWM Gdynia | 50.00 | |
2 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | 49.00 | |
3 | Natalia Kilar | YK Stal Gdynia | 48.00 | |
4 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia | 47.00 | |
5 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 46.00 | |
6 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | 45.00 | |
7 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia | 44.00 | |
8 | Filip Bil | YK Stal Gdynia | 43.00 | |
9 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 42.00 | |
10 | Maciej Dudek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 41.00 | |
11 | Michał Jankowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 40.00 | |
12 | Eliza Kołtak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 39.00 | |
13 | Lila Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | 38.00 | |
14 | Michał Karnacewicz | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 37.00 | |
15 | Kacper Warywoda | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 36.00 | |
16 | Nina Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 35.00 | |
17 | Filip Nosol | UKS Żeglarz Wrocław | 34.00 | |
18 | Michał Roman | Gdański Klub Żeglarski | 33.00 | |
19 | Szymon Janiak | OPTI CWM GDYNIA | 32.00 | |
20 | Maksymilian Malec | OPTI CWM GDYNIA | 31.00 | |
21 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | 30.00 | |
22 | Wiktor Łasak | OPTI CWM Gdynia | 29.00 | |
23 | Piotr Muchlado | OPTI CWM GDYNIA | 28.00 | |
24 | Jakub Rusiniak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 27.00 | |
25 | Jakub Częczek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 26.00 | |
26 | Karol Stachowski | Gdański Klub Żeglarski | 25.00 | |
27 | Małgorzata Wyrębska | YK Stal Gdynia | 24.00 | |
28 | Jan Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 23.00 | |
29 | Maurycy Kosmowski | KLUB PORT MECHELINKI | 22.00 | |
30 | Licencja: 11420 | 21.00 | ||
31 | Konrad Kunc | YK Stal Gdynia | 20.00 | |
32 | Aniela Frąckowiak | OPTI CWM Gdynia | 19.00 | |
33 | Mikołaj Bujalski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 18.00 | |
34 | Wiktor Pawelczyk | Yacht klub MECHELINKI | 17.00 | |
35 | Paweł Łoboda | OPTI CWM GDYNIA | 16.00 | |
36 | Jakub Targowski | OPTI CWM GDYNIA | 15.00 | |
37 | Dominik Sienkiewicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 14.00 | |
38 | Jakub Porębski | OPTI CWM GDYNIA | 13.00 | |
39 | Franciszek Zając | Gdański Klub Żeglarski | 12.00 | |
40 | Maksymilian Luto | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 11.00 | |
41 | Maja Filipska | YK Stal Gdynia | 10.00 | |
42 | Hubert Bruggemann | OPTI CWM Gdynia | 9.00 | |
43 | Ida Kocięda | OPTI CWM Gdynia | 8.00 | |
44 | Zofia Glaza | OPTI CWM GDYNIA | 7.00 | |
45 | Emilia Paszek | KS AZS AWFiS Gdańsk | 6.00 | |
46 | Natasza Tarnawska | OPTI CWM Gdynia | 5.00 | |
47 | Maciej Kryspin | Gdański Klub Żeglarski | 4.00 | |
48 | Kacper Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 3.00 | |
49 | Antonina Zagórska | 2.00 | ||
50 | Antonina Puchowska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
51 | Tobiasz Zabiegałowski | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
52 | Klara Malec | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
53 | Alicja Saj | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
54 | Agata Targowska | OPTI CWM Gdynia | 1.00 | |
55 | Julia Padzik | OPTI CWM GDYNIA | 1.00 | |
56 | Kacper Kryszewski | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
57 | Jakub Wąsikowski | 1.00 | ||
58 | Licencja: 11642 | 1.00 | ||
59 | Marcel Styba | 1.00 | ||
60 | Franciszek Wodkowski | OPTI CWM GDYNIA | 1.00 | |
61 | Wiktor Radziej | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
62 | Wiktor Wecelak | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
63 | Sonia Zagórska | 1.00 | ||
64 | Maja Molik | 1.00 | ||
65 | Ornest Trembacz | Gdanski Klub Żeglarski | 1.00 | |
66 | Kamil Roman | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
67 | Mateusz Kundzier | 1.00 |