M.c. | Zawodnik | Klub | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Bobrowska | UKS Barnim Goleniów | 100.00 | |
2 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | 99.00 | |
3 | Natalia Kilar | YK Stal Gdynia | 98.00 | |
4 | Alicja Alka Michalewska | SSW MOS Iława | 97.00 | |
5 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | 96.00 | |
6 | August Sobczak | MKS "Dwójka" Warszawa | 95.00 | |
7 | Stanisław Wojda | JKW Poznań | 94.00 | |
8 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | 93.00 | |
9 | Jan Fuk | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 92.00 | |
10 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | 91.00 | |
11 | Filip Oleszczyk | UKS Barnim Goleniów | 90.00 | |
12 | Igor Wierzbowski | KS Omega Kraków | 89.00 | |
13 | Max Berliński | YKP Gdynia | 88.00 | |
14 | Oskar Sawicki | UKS Barnim Goleniów | 87.00 | |
15 | Jakub Szczepański | LKS Charzykowy | 86.00 | |
16 | Jakub Lipowski | KN Lider Kraków | 85.00 | |
17 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia | 84.00 | |
18 | Kinga Furmanek | SSW MOS Iława | 83.00 | |
19 | Zofia Pospieszna | AZS Poznań | 82.00 | |
20 | Alicja Koczorowski | AZS Poznań | 81.00 | |
21 | Klara Matysik | YKP Kraków | 80.00 | |
22 | Zofia Kucharska | YKP Gdynia | 79.00 | |
23 | Fabian Kocięda | OPTI CWM Gdynia | 78.00 | |
24 | Maciej Cymerman | UKS Barnim Goleniów | 77.00 | |
25 | Lidia Łukasik | UKS Żegluj Lublin | 76.00 | |
26 | Maciej Dudek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 75.00 | |
27 | Hanna Borkowska | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 74.00 | |
28 | Nina Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 73.00 | |
29 | Jan Sawicki | JKW Poznań | 72.00 | |
30 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | 71.00 | |
31 | Julia Wróblewska | YKP Gdynia | 70.00 | |
32 | Lena Cituk | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 69.00 | |
33 | Konrad Kunc | YK Stal Gdynia | 68.00 | |
34 | January Szczukowski | CHKŻ Chojnice | 67.00 | |
35 | Mateusz Gąsiorowski | YK Stal Gdynia | 66.00 | |
36 | Zuzanna Borucka | JKW Poznań | 65.00 | |
37 | Adrian Majdosz | UKS Barnim Goleniów | 64.00 | |
38 | Filip Bil | YK Stal Gdynia | 63.00 | |
39 | Natalia Chojnowska | SSW MOS Iława | 62.00 | |
40 | Piotr Kosowski | YKP Gdynia | 61.00 | |
41 | Zuzanna Zasada | KS Zatoka Puck | 60.00 | |
42 | Blanka Bobula | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 59.00 | |
43 | Marta Chomik | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 58.00 | |
44 | Rafał Balicki | CHKŻ Chojnice | 57.00 | |
45 | Lila Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | 56.00 | |
46 | Gita Van Der Voort | KŻ Horn Kraków | 55.00 | |
47 | Jan Kamieński | JKW Poznań | 54.00 | |
48 | Zofia Prądzyńska | CHKŻ Chojnice | 53.00 | |
49 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia | 52.00 | |
50 | Wiktor Łasak | OPTI CWM Gdynia | 51.00 | |
51 | Dante Luciani | UKS Żegluj Lublin | 50.00 | |
52 | Natalia Ziółkowska | YKP Gdynia | 49.00 | |
53 | Teresa Masztalerz | TKŻ Toruń | 48.00 | |
54 | Bartłomiej Wrzosek | KŻ Horn Kraków | 47.00 | |
55 | Michał Karnacewicz | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 46.00 | |
56 | Pola Petrykowska | UKS SZKWAŁ Legionowo | 45.00 | |
57 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 44.00 | |
58 | Mikołaj Głąb | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 43.00 | |
59 | Szymon Małachowski | UKŻ Siódemka Białystok | 42.00 | |
60 | Szymon Janiak | OPTI CWM GDYNIA | 41.00 | |
61 | Zuzanna Zielińska | YKP Gdynia | 40.00 | |
62 | Mateusz Kluczka | YKP Gdynia | 39.00 | |
63 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 38.00 | |
64 | Krzysztof Szczodrowska | CHKŻ Chojnice | 37.00 | |
65 | Krzysztof Ołowiak | YKP Gdynia | 36.00 | |
66 | Paweł Koliński | LKS Charzykowy | 35.00 | |
67 | Kacper Karbownik | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 34.00 | |
68 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | 33.00 | |
69 | Patrycja Chiniewicz | MUKŻ Bałtyk Mielno | 32.00 | |
70 | Wojciech Jankowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 31.00 | |
71 | Paweł Piankowski | YKP Gdynia | 30.00 | |
72 | Aniela Graczyk | Olsztynski Klub Żeglarski | 29.00 | |
73 | Maksymilian Kabat | CHKŻ Chojnice | 28.00 | |
74 | Kajetan Kaska | KSCŻ Szczecin | 27.00 | |
75 | Iwo Dudek | YKP Gdynia | 26.00 | |
76 | Zofia Szcześniak | KS Zjednoczeni Bydgoszcz | 25.00 | |
77 | Joanna Michalska | UKS Yacht Club Sława | 24.00 | |
78 | Eliza Kołtak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 23.00 | |
79 | Jan Pacheco | KŻ HORN Kraków | 22.00 | |
80 | Michał Jankowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 21.00 | |
81 | Alicja Wróblewska | YKP Gdynia | 20.00 | |
82 | Bernard Narecki | KŻ Horn Kraków | 19.00 | |
83 | Jakub Rusiniak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 18.00 | |
84 | Maciej Maćkowiak | YKP Gdynia | 17.00 | |
85 | Aleksandra Zybert | Olsztynski Klub Żeglarski | 16.00 | |
86 | Milena Siczek | UKS Żegluj Lublin | 15.00 | |
87 | Gustaw Zalewski | TKŻ Toruń | 14.00 | |
88 | Liwia Liszkiewicz | Olsztynski Klub Żeglarski | 13.00 | |
89 | Stanisław Chilewski | KS Zjednoczeni Bydgoszcz | 12.00 | |
90 | Oskar Skóra | YKP Kraków | 11.00 | |
91 | Kuba Matysik | YKP Kraków | 10.00 | |
92 | Jakub Gil | TKŻ Toruń | 9.00 | |
93 | Michał Ciechanowicz | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 8.00 | |
94 | Lena Gaweł | AZS Poznań | 7.00 | |
95 | Roch Dmuchowski | SSW Mos Iława | 6.00 | |
96 | Stanisław Maik | UKS Barnim Goleniów | 5.00 | |
97 | Aleksander Kosowski | YKP Gdynia | 4.00 | |
98 | Maksymilian Rybicki | Olsztynski Klub Żeglarski | 3.00 | |
99 | Antoni Lipinski | CHKŻ Chojnice | 2.00 | |
100 | Kajetan Stein | UKS Yacht Club Sława | 1.00 | |
101 | Konrad Ciernia | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
102 | Maksymilian Luto | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 1.00 | |
103 | Weronika Maciejczuk | UKŻ Siódemka Białystok | 1.00 | |
104 | Maja Szwejk | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 1.00 | |
105 | Igor Mazurkiewicz | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
106 | Michał Kluchciński | Olsztynski Klub Żeglarski | 1.00 | |
107 | Mikołaj Bujalski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 1.00 | |
108 | Licencja: | 1.00 | ||
109 | Tomasz Zadora | UKS Żegluj Lublin | 1.00 | |
110 | Hanna Rogowska | TKŻ Toruń | 1.00 | |
111 | Stanisław Cholewicki | JKW Poznań | 1.00 | |
112 | Mateusz Grabowski | LKS Charzykowy | 1.00 | |
113 | Szymon Kolka | YKP Gdynia | 1.00 | |
114 | Antonina Kiełbik | Olsztynski Klub Żeglarski | 1.00 | |
115 | Aleksandra Wrońska | Olsztynski Klub Żeglarski | 1.00 | |
116 | Paweł Łoboda | OPTI CWM GDYNIA | 1.00 | |
117 | Kacper Warywoda | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 1.00 | |
118 | Mikołaj Mataczyński | AZS Poznań | 1.00 | |
119 | Hubert Marciniak | JKW Poznań | 1.00 | |
120 | Hanna Duda | KLUB PORT MECHELINKI | 1.00 | |
121 | Maciej Kasprzak | SSW MOs Iława | 1.00 | |
122 | Matylda Młodzianowska | AZS Poznań | 1.00 | |
123 | Marek Szczepankowski | UKS Barnim Goleniów | 1.00 | |
124 | Jakub Porębski | OPTI CWM GDYNIA | 1.00 | |
125 | Jakub Częczek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | 1.00 | |
126 | Wiktor Pawelczyk | Yacht klub MECHELINKI | 1.00 | |
127 | Maciej Lewiński | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | 1.00 | |
128 | Jan Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
129 | Licencja: | 1.00 | ||
130 | Karol Stachowski | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
131 | Dominika Godlewska | Olsztynski Klub Żeglarski | 1.00 | |
132 | Jan Bobula | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 1.00 | |
133 | Emilia Paszek | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
134 | Emilia Siekierczak | AZS Poznań | 1.00 | |
135 | Kacper Kryszewski | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
136 | Lena Kaczmarek | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
137 | Franciszek Zając | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
138 | Antoni Szyca | LKS Charzykowy | 1.00 | |
139 | Aleksandra Zastawna | YKP Gdynia | 1.00 | |
140 | Barbara Wożniak | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
141 | Bartek Bilicki | SSW Mos Iława | 1.00 | |
142 | Bartosz Osowski | YKP Gdynia | 1.00 | |
143 | Amelia Wydra | Olsztynski Klub Żeglarski | 1.00 | |
144 | Michał Sudnik | UKS NORD ZARZECZE | 1.00 | |
145 | Michał Trafalski | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
146 | Maurycy Kosmowski | KLUB PORT MECHELINKI | 1.00 | |
147 | Marcel Wieliński | LKS Charzykowy | 1.00 | |
148 | Jakub Matwiejczyk | YKP Gdynia | 1.00 | |
149 | Kacper Wojczulanis | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 1.00 | |
150 | Licencja: | 1.00 | ||
151 | Wit Dmuchowski | SSW MOS Iława | 1.00 | |
152 | Tymon Przyjemczak | KS Zatoka Puck | 1.00 | |
153 | Anna Chomont | UKS Barnim Goleniów | 1.00 | |
154 | Antonina Skóra | YKP Kraków | 1.00 | |
155 | Lidia Jakubowska | KS Zatoka Puck | 1.00 | |
156 | Mikołaj Czałbowski | YKP Gdynia | 1.00 | |
157 | Michał Mac | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 1.00 | |
158 | Hubert Baranowski | UKŻ Siódemka Białystok | 1.00 | |
159 | Tomasz Obecny | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
160 | Piotr Kuźniarski | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
161 | Jan Rohde | SSW Mos Iława | 1.00 | |
162 | Hubert Szulczewski | SSW Mos Iława | 1.00 | |
163 | Kacper Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
164 | Licencja: 11024 | 1.00 | ||
165 | Aleksandra Czajkowska | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | 1.00 | |
166 | Michał Roman | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
167 | Antonina Puchowska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
168 | Oskar Kielnar | UKS Yacht Cluc Sława | 1.00 | |
169 | Jakub Szmaglinski | YKP GDYNIA | 1.00 | |
170 | Mateusz Hrymajło | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
171 | Maja Józkowicz | YKP Gdynia | 1.00 | |
172 | Jan Lemański | TKŻ Toruń | 1.00 | |
173 | Tymoteusz Mika | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
174 | Marta Gajdzińska | AZS Poznań | 1.00 | |
175 | Licencja: 12111 | 1.00 | ||
176 | Aleksander Szczepara | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
177 | Lena Murach | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
178 | Jakub Darkowski | SSW Mos Iława | 1.00 | |
179 | Hanna Kusztejko | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
180 | Maciej Kryspin | Gdański Klub Żeglarski | 1.00 | |
181 | Hieronim Hendler | TKŻ Toruń | 1.00 | |
182 | Tymon Kosobucki | YKP Gdynia | 1.00 | |
183 | Mateo Rastelli | YKP GDYNIA | 1.00 | |
184 | Tola Szukaj | TKŻ Toruń | 1.00 | |
185 | Hubert Staroń | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
186 | Rafał Ołowiak | YKP Gdynia | 1.00 | |
187 | Piotr Tozek | YKP Gdynia | 1.00 | |
188 | Aleksandra Sikorska | UKS Żegluj Lublin | 1.00 | |
189 | Jakub Podgórny | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
190 | Kajetan Poziemski | KŻ Horn Kraków | 1.00 | |
191 | Maciej Karol Streubel | YKP Gdynia | 1.00 | |
192 | Nadia Burghard | YKP GDYNIA | 1.00 | |
193 | Antonina Puchowska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
194 | Oskar Sylka | YKP Gdynia | 1.00 | |
195 | Maja Filipska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
196 | Licencja: 12345 | 1.00 | ||
197 | Małgorzata Wyrębska | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
198 | Nikodem Różanski | SSW Mos Iława | 1.00 | |
199 | Igor Góralczuk | UKŻ Siódemka Białystok | 1.00 | |
200 | Magda Winiarska | YKP Kraków | 1.00 | |
201 | Mikołaj Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | 1.00 | |
202 | Alicja Saj | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
203 | Mikołaj Mierzwicki | YKP Gdynia | 1.00 | |
204 | Wiktor Radziej | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.00 | |
205 | Wiktoria Kosior | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 1.00 | |
206 | Licencja: 10333 | 1.00 | ||
207 | Dawid Pihotaec | KSCŻ Szczecin | 1.00 | |
208 | Inka Koza | MUKŻ Bałtyk Mielno | 1.00 | |
209 | Gustaw Trybek | YKP Gdynia | 1.00 | |
210 | Oskar Niezabitowski | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 1.00 | |
211 | Aleksandra Błońska | UKS Żegluj Lublin | 1.00 | |
212 | Adam Fengler | KŻ HORN Kraków | 1.00 | |
213 | Kajetan Matwiejczyk | YKP Gdynia | 1.00 | |
214 | Marcel Styba | 1.00 | ||
215 | Norbert Herba | YK Stal Gdynia | 1.00 | |
216 | Aleksander Mucharski | YKP Gdynia | 1.00 | |
217 | Maciej Sudnik | UKS NORD ZARZECZE | 1.00 | |
218 | Zuzanna Liedtke | SSW MOS IŁAWA | 1.00 | |
219 | Maja Molik | 1.00 | ||
220 | Michalina Poskrobko | UKŻ Siódemka Białystok | 1.00 | |
221 | Konstanty Kosiński | UKŻ Siódemka Białystok | 1.00 | |
222 | Licencja: | 1.00 | ||
223 | Kalina Zalewska | TKŻ Toruń | 1.00 | |
224 | Magdalena Ziółkowska | YKP GDYNIA | 1.00 | |
225 | Natasza Micewicz | YKP Gdynia | 1.00 | |
226 | Licencja: 11199 | 1.00 |