PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar KS Zatoka

Termin: 03-05-2017 - 06-05-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
213
2Pola Dzik YKP Gdynia
ok
211.5
3Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
210
4Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
208.5
5Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
207
6Maxime Thommen YKP GDYNIA
ok
205.5
7Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
204
8Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
202.5
9Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
201
10Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
199.5
11Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
198
12Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
196.5
13Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
195
14Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
193.5
15Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
ok
192
16Weronika Jaroszek KSW Baltic
ok
190.5
17Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
189
18Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
187.5
19Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
186
20Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
ok
184.5
21Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
183
22Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
ok
181.5
23Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
180
24Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
ok
178.5
25Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
177
26Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
175.5
27Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
174
28Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
172.5
29Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
171
30Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
169.5
31Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
168
32Dominika Ołowiak YKP Gdynia
ok
166.5
33Antoni Sopata AZS Poznań
ok
165
34Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
163.5
35Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
ok
162
36Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
160.5
37Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
159
38Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
157.5
39Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
ok
156
40Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
154.5
41Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
153
42Juskevicius Ernestas KSM BANGPUTYS
x
151.5
43Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
150
44Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
148.5
45Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
147
46Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
145.5
47Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
144
48Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
ok
142.5
49Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
141
50Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
139.5
51Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
138
52Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
136.5
53Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
135
54Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
133.5
55Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
132
56Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
130.5
57Strelciunas Rukas KSM BANGPUTYS
x
129
58Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
127.5
59Karolina Gała WTW Warszawa
ok
126
60Franciszek Borys YKP Gdynia
ok
124.5
61Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
123
62Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
ok
121.5
63Vilkas Laurynas KSM BANGPUTYS
x
120
64Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
118.5
65Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
117
66Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
115.5
67Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
114
68Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
112.5
69Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
111
70Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
ok
109.5
71Stanisław Wierczyński YKP Gdynia
ok
108
72Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
106.5
73Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
105
74Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
103.5
75Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
102
76Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
100.5
77Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
99
78Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
97.5
79Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
96
80Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
ok
94.5
81Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
93
82Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
91.5
83Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
90
84Marcin Pietrzak WTW Warszawa
ok
88.5
85Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
87
86Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
85.5
87Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
84
88Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
ok
82.5
89Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
81
90Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
79.5
91Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
78
92Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
ok
76.5
93Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
75
94Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
73.5
95Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
72
96Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
70.5
97Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
69
98Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów
ok
67.5
99Michał Terpiłowski WTW Warszawa
ok
66
100Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
ok
64.5
101Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
63
102Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
61.5
103Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
60
104Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
ok
58.5
105Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
ok
57
106Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
55.5
107Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
54
108Hanna Koczar Ts Kuznia Rybnik
ok
52.5
109Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
51
110Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
49.5
111Maciej Reck JKW Poznań
ok
48
112Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
ok
46.5
113Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
45
114Maceviius Jonas IEMYS
x
43.5
115Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
42
116Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
40.5
117Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
ok
39
118Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
37.5
119Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
36
120Daracius Arunas KSM BANGPUTYS
x
34.5
121Mazunavicius Rimvydas SPORT SCHOOL ATZALYNAS
x
33
122Petroius Paulius IEMYS
x
31.5
123Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz
ok
30
124Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
ok
28.5
125Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
27
126Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
25.5
127Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
24
128Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
ok
22.5
129Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
21
130Bestauskas Nojus IEMYS
x
19.5
131Valeikaite Aukse KSM BANGPUTYS
x
18
132Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
16.5
133Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
15
134Michał Koczorowski AZS Poznań
ok
13.5
135Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa
ok
12
136Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
10.5
137Mockus Nojus IEMYS
x
9
138Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
ok
7.5
139Norvaisaite Dagne SPORT CLUB VEJO SPARNAI
x
6
140Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
4.5
141Norvaisas Rapolas SPORT CLUB VEJO SPARNAI
x
3
142Jaskunaite Igne SPORT SCHOOL ATZALYNAS
x
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku