PSKO - Wyniki regat PSKO 

Srebrny Żagiel Optimista

Termin: 04-08-2017 - 06-08-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
87
2Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
85.5
3Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
84
4Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
82.5
5Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
81
6Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
79.5
7Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
78
8Michał Koczorowski AZS Poznań
ok
76.5
9Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
75
10Antoni Sopata AZS Poznań
ok
73.5
11Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
72
12Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
70.5
13Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
69
14Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
67.5
15Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
66
16Maciej Karsznia KS ZATOKA Puck
ok
64.5
17Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
63
18Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
61.5
19Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
60
20Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
58.5
21Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
57
22Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
55.5
23Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
54
24Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
52.5
25Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
51
26Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
49.5
27Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
48
28Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
46.5
29Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
45
30Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
43.5
31Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
42
32Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
ok
40.5
33Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
39
34Dominika Ołowiak YKP Gdynia
ok
37.5
35Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
36
36Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
ok
34.5
37Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
33
38Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
31.5
39Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
30
40Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
28.5
41Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
27
42Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
25.5
43Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
24
44Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
22.5
45Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
21
46Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
19.5
47Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
18
48Łucja Węglowska UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
ok
16.5
49Maciej Reck JKW Poznań
ok
15
50Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
ok
13.5
51Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice
ok
12
52Franciszek Borys YKP Gdynia
ok
10.5
53Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
9
54Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice
ok
7.5
55Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów
ok
6
56Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
ok
4.5
57Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
3
58Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
ok
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku