PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Mazowsza

Termin: 30-06-2017 - 02-07-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
154.5
2Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
153
3Licencja: 8487
!
151.5
4Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
150
5Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
148.5
6Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
147
7Pola Dzik YKP Gdynia
ok
145.5
8Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
144
9Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
142.5
10Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
141
11Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
139.5
12Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
138
13Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
136.5
14Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
135
15Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
133.5
16Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
132
17Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
130.5
18Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
ok
129
19Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
127.5
20Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
ok
126
21Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
124.5
22Dominika Ołowiak YKP Gdynia
ok
123
23Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
121.5
24Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
120
25Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
118.5
26Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
117
27Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
115.5
28Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
114
29Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
112.5
30Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
111
31Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
109.5
32Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
ok
108
33Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
106.5
34Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
105
35Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
ok
103.5
36Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
102
37Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
100.5
38Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
99
39Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
97.5
40Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
96
41Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
94.5
42Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
93
43Maciej Karsznia KS ZATOKA Puck
ok
91.5
44Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
ok
90
45Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
88.5
46Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
ok
87
47Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
85.5
48Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice
ok
84
49Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
82.5
50Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
81
51Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
79.5
52Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
78
53Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
76.5
54Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
75
55Karolina Gała WTW Warszawa
ok
73.5
56Maciej Reck JKW Poznań
ok
72
57Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
70.5
58Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
ok
69
59Hanna Koczar Ts Kuznia Rybnik
ok
67.5
60Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
66
61Marcin Pietrzak WTW Warszawa
ok
64.5
62Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
63
63Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
61.5
64Franciszek Borys YKP Gdynia
ok
60
65Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
58.5
66Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
57
67Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
55.5
68Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
54
69Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
ok
52.5
70Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
51
71Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
ok
49.5
72Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
ok
48
73Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
46.5
74Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
45
75Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
43.5
76Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
ok
42
77Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
40.5
78Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
39
79Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
37.5
80Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
36
81Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
34.5
82Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
33
83Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
31.5
84Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
30
85Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
ok
28.5
86Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
27
87Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
25.5
88Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
ok
24
89Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
ok
22.5
90Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
21
91Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
19.5
92Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
18
93Joanna Kiełczewska JKW Poznań
ok
16.5
94Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
ok
15
95Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
13.5
96Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
ok
12
97Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
10.5
98Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice
ok
9
99Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
7.5
100Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
ok
6
101Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
4.5
102Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
3
103Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku