PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Trzech Ryb

Termin: 16-06-2017 - 18-06-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
139.5
2Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
138
3Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
136.5
4Weronika Jaroszek KSW Baltic
ok
135
5Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
133.5
6Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
132
7Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
ok
130.5
8Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
129
9Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
ok
127.5
10Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
126
11Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
124.5
12Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
123
13Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
121.5
14Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
120
15Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
118.5
16Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
117
17Antoni Sopata AZS Poznań
ok
115.5
18Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
114
19Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
112.5
20Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
111
21Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
109.5
22Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
108
23Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
106.5
24Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
105
25Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
103.5
26Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
ok
102
27Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
100.5
28Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
99
29Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
97.5
30Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
96
31Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
94.5
32Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
93
33Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
ok
91.5
34Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
90
35Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
88.5
36Michał Koczorowski AZS Poznań
ok
87
37Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
ok
85.5
38Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
84
39Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
82.5
40Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
81
41Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
79.5
42Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
78
43Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
76.5
44Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
75
45Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
ok
73.5
46Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
72
47Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
70.5
48Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
69
49Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
67.5
50Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
66
51Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
64.5
52Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
63
53Maciej Karsznia KS ZATOKA Puck
ok
61.5
54Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
60
55Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
58.5
56Karolina Gała WTW Warszawa
ok
57
57Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
55.5
58Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
54
59Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
52.5
60Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
ok
51
61Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
49.5
62Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
48
63Marcin Pietrzak WTW Warszawa
ok
46.5
64Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
45
65Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
ok
43.5
66Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
42
67Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
40.5
68Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
39
69Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
37.5
70Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
ok
36
71Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
34.5
72Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
ok
33
73Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
31.5
74Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
30
75Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
ok
28.5
76Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
27
77Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
ok
25.5
78Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
24
79Michał Gonciarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
ok
22.5
80Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
21
81Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
ok
19.5
82Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
18
83Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
16.5
84Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
ok
15
85Łucja Węglowska UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
ok
13.5
86Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
ok
12
87Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
ok
10.5
88Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
9
89Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
ok
7.5
90Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
6
91Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa
ok
4.5
92Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
ok
3
93Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
ok
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku