M.c. | Zawodnik | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|
1 | Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj | 160 | |
2 | Maja Kwiek WTW Warszawa | 159 | |
3 | Filip Lenart UKS Opti Odra Wrocław | 158 | |
4 | Jacek Kalinowski UKS Żeglarz Wrocław | 157 | |
5 | Paulina Rutkowska YKP Gdynia | 156 | |
6 | Stanisław Radojewski JKW Poznań | 155 | |
7 | Antonina Ołowiak YKP Gdynia | 154 | |
8 | Igor Wierzbowski KŻ Horn Kraków | 153 | |
9 | Michał Biedalak JKW Poznań | 152 | |
10 | CZE 1 Sindelka Ondrej, 2006, MYC Bohumin | 151 | |
11 | Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków | 150 | |
12 | Stanisław Wojda JKW Poznań | 149 | |
13 | Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków | 148 | |
14 | Julia Kaczmarska KS Yacht Club Bergline Wrocław | 147 | |
15 | Maciej Wójcik TS Kuznia Rybnik | 146 | |
16 | Krystyna Szpor UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | 145 | |
17 | Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia | 144 | |
18 | Hugo Marciniak JKW Poznań | 143 | |
19 | Julia Kozubowicz TS Kuznia Rybnik | 142 | |
20 | Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław | 141 | |
21 | Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa | 140 | |
22 | Karol Głąbik KW LOK Garland Gliwice | 139 | |
23 | Aleksander Bury UKS Bryg Wrocław | 138 | |
24 | Karolina Tomczyk TS Kuznia Rybnik | 137 | |
25 | Brunon Herman WTW Warszawa | 136 | |
26 | Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław | 135 | |
27 | Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław | 134 | |
28 | Michał Skawinski-Kornik WTW Warszawa | 133 | |
29 | Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | 132 | |
30 | Piotr Kosowski Qbryk Gdynia | 131 | |
31 | Anna Porwoł TS Kuznia Rybnik | 130 | |
32 | Paweł Szota Klub Żeglarski Nysa | 129 | |
33 | Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa | 128 | |
34 | POL 1749 2007 UKS EGLUJ LUBLIN | 127 | |
35 | Joanna Dyja WTW Warszawa | 126 | |
36 | Malina Pietrzak WTW Warszawa | 125 | |
37 | Marcel Skubański Klub Żeglarski Nysa | 124 | |
38 | Rafał Balicki UKS Żeglarz Wrocław | 123 | |
39 | Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz | 122 | |
40 | Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław | 121 | |
41 | Hanna Ługowska WTW Warszawa | 120 | |
42 | Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław | 119 | |
43 | Mateusz Kluczka Qbryk Gdynia | 118 | |
44 | Jakub Kołodziejczyk UKS OPTI ODRA WROCŁAW | 117 | |
45 | Maciej Placzke UKS FIR Warszawa | 116 | |
46 | Igor Grzelak WTW Warszawa | 115 | |
47 | Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ | 114 | |
48 | Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia | 113 | |
49 | Aleksander Kosowski Qbryk Gdynia | 112 | |
50 | Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice | 111 | |
51 | Wojciech Reck JKW Poznań | 110 | |
52 | Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ | 109 | |
53 | Julia Maziarz KS Energetyk | 108 | |
54 | Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa | 107 | |
55 | Jakub Oblonk TS Kuznia Rybnik | 106 | |
56 | POL 1373 NICZYJ GRACJAN 2005 UKS EGLARZ WROCAW | 105 | |
57 | Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj | 104 | |
58 | POL 395 BERENDT LEON 2005 YC BERGLINE WROCAW | 103 | |
59 | Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław | 102 | |
60 | Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa | 101 | |
61 | Wiktoria Harnasz TS Kuznia Rybnik | 100 | |
62 | Radosław Gałecki KS Energetyk | 99 | |
63 | Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków | 98 | |
64 | Mateusz Kolba KŻ Horn Kraków | 97 | |
65 | POL 4112 ZAMOJSKI JAN 2006 UKS EGLARZ WROCAW | 96 | |
66 | Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik | 95 | |
67 | POL 1265 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA 2006 UKS EGLUJ LUBLIN | 94 | |
68 | Igor Tomczyk TS Kuznia Rybnik | 93 | |
69 | Julia Walus UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | 92 | |
70 | Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław | 91 | |
71 | Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice | 90 | |
72 | Sebastian Kaczanowski UKS Żeglarz Wrocław | 89 | |
73 | Jan Kamieński PKM LOK POZNAŃ | 88 | |
74 | Jan Pifczyk TS Kuźnia Rybnik | 87 | |
75 | Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków | 86 | |
76 | POL 175 ZAGRSKA ANTONINA 2005 GK GDASK | 85 | |
77 | POL 907 ZADORA TOMASZ 2007 UKS EGLUJ LUBLIN | 84 | |
78 | POL 6 PSIUK JAN 2008 TS KUNIA RYBNIK | 83 | |
79 | Michalina Maciejak UKS Bryg Wrocław | 82 | |
80 | Piotr Vogel PKM LOK POZNAŃ | 81 | |
81 | Jakub Lipowski KŻ Horn Kraków | 80 | |
82 | Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA | 79 | |
83 | Kuba Zakrzewski JKW Poznań | 78 | |
84 | Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków | 77 | |
85 | Jerzy Gałęza LOK Poznań | 76 | |
86 | Zofia Jachymska TS Kuznia Rybnik | 75 | |
87 | POL 310 LEWISKI MACIEJ 2006 UKS EGLUJ LUBLIN | 74 | |
88 | POL 1 FERENC MATYLDA 2008 TS KUNIA RYBNIK | 73 | |
89 | Stanisław Cholewicki JKW Poznań | 72 | |
90 | Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ | 71 | |
91 | Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice | 70 | |
92 | Licencja: 11282 | 69 | |
93 | Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław | 68 | |
94 | POL 1472 ZAGRSKA SONIA 2009 GK GDASK | 67 | |
95 | Emilia Maziarz KS Energetyk | 66 | |
96 | Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia | 65 | |
97 | Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia | 64 | |
98 | POL 1217 POZIEMSKI KAJETAN 2007 K HORN KRAKW | 63 | |
99 | POL 1709 KSIYSKI WIKTOR 2007 K HORN KRAKW | 62 | |
100 | Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa | 61 | |
101 | Wawrzyniec Gonet KS YACHT CLUB BERGLINE WROCŁAW | 60 | |
102 | POL 1011 NOWOROLSKI PIOTR 2006 K HORN KRAKW | 59 | |
103 | POL 1413 RUBINKOWSKI OLIWIER 2004 KW LOK GARLAND GLIWICE | 58 | |
104 | Zuzanna Sobuńko UKS Żeglarz Wrocław | 57 | |
105 | Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik | 56 |