PSKO - Wyniki regat PSKO 

Finał Eliminacji do MŚ i ME

Termin: 01-06-2017 - 04-06-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
240
2Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
238.5
3Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
237
4Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
235.5
5Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
234
6Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
232.5
7Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
231
8Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
229.5
9Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
228
10Weronika Jaroszek KSW Baltic
ok
226.5
11Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
225
12Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
223.5
13KRSICKA MICHAL
x
222
14Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
220.5
15Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
219
16NEVELOS ADAM
x
217.5
17Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
ok
216
18Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
214.5
19Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
213
20Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
ok
211.5
21Licencja: 8214
!
210
22Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
208.5
23Pola Dzik YKP Gdynia
ok
207
24Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
205.5
25Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
204
26Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
202.5
27WEHRENBERG LUKAS
x
201
28JUSKEVICIUS ERNESTAS
x
199.5
29Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
198
30Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
196.5
31Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
195
32Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
193.5
33Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
192
34Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
190.5
35STRELCIUNAS RUKAS
x
189
36Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
187.5
37Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
186
38Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
184.5
39Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
183
40Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
181.5
41Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
180
42Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
178.5
43Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
177
44GRAF BEN
x
175.5
45Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
174
46MURPHY JACQUES
x
172.5
47Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
171
48Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
ok
169.5
49Dominika Ołowiak YKP Gdynia
ok
168
50Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
166.5
51HIMMELOVA KLARA
x
165
52Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
163.5
53Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
162
54Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
160.5
55Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
159
56Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
157.5
57Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
156
58Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
154.5
59Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
153
60Karolina Gała WTW Warszawa
ok
151.5
61MLEJNEK TOMAS
x
150
62Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
148.5
63Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
ok
147
64Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
145.5
65Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
144
66Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
142.5
67Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
ok
141
68Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
139.5
69Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
138
70Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
136.5
71Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
135
72Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
133.5
74Marcin Pietrzak WTW Warszawa
ok
130.5
75VENNER JAMIE
x
129
76Antoni Sopata AZS Poznań
ok
127.5
77Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
126
78Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
124.5
79Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
ok
123
80Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
121.5
81MOROZOV SAVELIY
x
120
82Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
118.5
83MARTONCYK MATSVEI
x
117
84RIMUYDAS MAZUNAVICIUS
x
115.5
85Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
ok
114
86SVIKOVA BARBORA
x
112.5
87MIKHAILET IGNATY
x
111
88KRSICKA LUKAS
x
109.5
89MACEVICIUS JONAS
x
108
90SHARUBIN LEONID
x
106.5
91Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
105
92Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
103.5
93Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
102
94Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
ok
100.5
95Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
99
96NEVELOS TIBOR
x
97.5
97Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
ok
96
98BRUEN PATRICK
x
94.5
99Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
93
100Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
91.5
101Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
90
102VIKAS LAURYNAS
x
88.5
103Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
87
104Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
85.5
105JOCAS JUSTINAS
x
84
106MIKHAILETS FALICIA
x
82.5
107BESTAUSKAS NOJUS
x
81
108Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
ok
79.5
109Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
78
110HALA PETR
x
76.5
111Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
75
112DARACIUS ARUNAS
x
73.5
113Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
72
114MIZGIRIS VYKINTAS
x
70.5
115Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
69
116Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
67.5
117Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
ok
66
118Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
64.5
119PETROSIUS PAULIUS
x
63
120Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
61.5
121Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
60
122Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
58.5
123ALTMANNOVA KATERINA
x
57
124Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
55.5
125KRAUS LUKAS
x
54
126Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
ok
52.5
127YURCHANKA ILLYA
x
51
128Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
49.5
129Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
48
130Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
46.5
131KARTANOVICIUS KAJUS
x
45
132MOCKUS NAJUS
x
43.5
133Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
42
134Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
40.5
135KRAUS TOBIAS
x
39
136PIPIRAS GUSTAS
x
37.5
137RAIS MICHAL
x
36
138HALL ZOE
x
34.5
139Michał Koczorowski AZS Poznań
ok
33
140TLAPAK VOJTECH
x
31.5
141Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
30
142ZAPOLSKI-DOUNAR YARASLAU
x
28.5
143RUTA MAZUNAVICIUTE
x
27
144Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
25.5
145HALA JAN
x
24
146TAMASAUSKAS PATRIKAS
x
22.5
147Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
ok
21
148Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
19.5
149HIMMEL JIRI
x
18
150DAGNE NORVAISAITE
x
16.5
151VALEIKAITE AUKSE
x
15
152Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
ok
13.5
153ZDANAU ANTON
x
12
154FAHY GRACE
x
10.5
155Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
9
156BESTAUSKAS
x
7.5
157ALSEIKA KRISTUPAS
x
6
158Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
4.5
159IGNE JASKUNAITE
x
3
160HALOVA ANNA
x
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku