PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar YKP Gdynia

Termin: 11-05-2017 - 14-05-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
205.5
2Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
204
3Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
202.5
4Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
201
5Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
199.5
6Pola Dzik YKP Gdynia
ok
198
7Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
196.5
8Weronika Jaroszek KSW Baltic
ok
195
9Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
193.5
10Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
192
11Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
190.5
12Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
189
13Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
187.5
14Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
186
15Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
184.5
16Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
183
17Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
181.5
18Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
180
19Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
178.5
20Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
ok
177
21Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
175.5
22Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
174
23Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
172.5
24Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
171
25Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
ok
169.5
26Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
168
27Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
166.5
28Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
165
29Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
163.5
30Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
162
31Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
ok
160.5
32Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
159
33Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
157.5
34Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
156
35Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
154.5
36Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
ok
153
37Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
151.5
38Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
ok
150
39Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
148.5
40Antoni Sopata AZS Poznań
ok
147
41Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
145.5
42Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
144
43Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
ok
142.5
44Karolina Gała WTW Warszawa
ok
141
45Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
139.5
46Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
138
47Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
136.5
48Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
135
49Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
133.5
50Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
132
51Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
ok
130.5
52Dominika Ołowiak YKP Gdynia
ok
129
53Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
127.5
54Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
126
55Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
124.5
56Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
123
57Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
121.5
58Jurecka Simon, Female, 25-Jul-2003, Cesky Yacht Klub
x
120
59Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
118.5
60Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
117
61Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
115.5
62Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
114
63Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
112.5
64Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
111
65Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
109.5
66Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
108
67Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
106.5
68Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
105
69Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
103.5
70Licencja: 7895
!
102
71Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
100.5
72Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
99
73Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
97.5
74Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
96
75Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
94.5
76Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
93
77Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
91.5
78Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
ok
90
79Mlejnek Tomas, Male, 16-Aug-2002, SK Steti
x
88.5
80Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
87
81Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
ok
85.5
82Mroczek Jakub Jan, Male, 18-Sep-2003, FJS SK Sawa
x
84
83Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
ok
82.5
84Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
81
85Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
79.5
86Maciej Reck JKW Poznań
ok
78
87Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
76.5
88Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
75
89Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
73.5
90Marcin Pietrzak WTW Warszawa
ok
72
91Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
70.5
92Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
69
93Himmelova Klara, Female, 12-Feb-2002, YC Nechranice
x
67.5
94Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
66
95Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
64.5
96Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
63
97Stanisław Wierczyński YKP Gdynia
ok
61.5
98Svikova Barbora, Female, 10-Jun-2004, Cere
x
60
99Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
58.5
100Michał Terpiłowski WTW Warszawa
ok
57
101Franciszek Borys YKP Gdynia
ok
55.5
102Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
54
103Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
52.5
104Licencja: 9635
!
51
105Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz
ok
49.5
106Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
ok
48
107Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
46.5
108Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
ok
45
109Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
43.5
110Himmel Jii, Male, 01-Jan-2003, YC Nechranice
x
42
111Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
40.5
112Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
39
113Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
37.5
114Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
ok
36
115Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
34.5
116Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
33
117Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
31.5
118Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
30
119Altmannova Katerina, Female, 16-Nov-2004, TJ Lokomotiva Plzen
x
28.5
120Michał Koczorowski AZS Poznań
ok
27
121Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów
ok
25.5
122Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
24
123Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
ok
22.5
124Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
ok
21
125Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
19.5
126Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
18
127Raszka Dominika, Female, 03-Feb-2004, MKS 2 Warszawa
x
16.5
128Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
ok
15
129Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice
ok
13.5
130Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
ok
12
131Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
10.5
132Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
9
133Zvereva Liza, Female, 05-May-2003, Sailing Club Koenisberg
x
7.5
134Amelin Vladimir, Male, 10-Aug-2005, Sailing Club Koenisberg
x
6
135Belokopytov Vadim, Male, 13-Feb-2003, Sailing Club Koenisberg
x
4.5
136Kuzmin Stepan, Male, 12-Sep-2007, Sailing Club Koenisberg
x
3
137Bylkova Evgeniya, Female, 03-Jun-2007, Sailing Club Koenisberg
x
1.5
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku