PSKO - Wyniki regat PSKO 

MM Otwarte PSKO

Termin: 15-09-2017 - 17-09-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Ebdrup Malthe ROYAL DANISH YACHTCLUB
2Lindstrm Lukas RSS
3Lindbom Calle LDSS
4Barth Anna MSC
5Mohr Mic PWV
6Schlter Cosima BERLINER YACHT CLUB
7Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
8Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
9Westerlind Theo KKKK
10Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
11Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
12
13Lagerberg Calle KSSS
14Brenton Melker KSSS
15Berthet Markus August KNS
16Ilgenstein Caspar MHLENBERGER SEGEL-CLUB
17Pola Dzik YKP Gdynia
18Wolff Helena NRV/KDY
19Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
20Louisa Mller BYC
21Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
22Maxime Thommen YKP GDYNIA
23Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
24Bjoerk Victor LDSS
25Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
26Bjrsson Malcolm LESS
27Gracjan Grzech YKP Gdynia
28Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
29Luca Jost WYC-NAUTIVELA TEAM GERMANY
30Krause Carl RSC 92
31Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
32Forslund Emil NESODDEN SEILFORENING
33Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
34Gustaw Micinski YKP Gdynia
35Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
36Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
37Maciej Panaś YKP Gdynia
38Lanzinger Hannah WASSERSPORTVEREIN FRAUENINSEL E.V.
39Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
40Hallin Christoffer LDSS
41Maciej Ilinski YKP Gdynia
42Porthun Jakob SSV VON 1894
43Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
44Ill Niklas YLB
45Wolfgang Emil HJBK
46Norln Erik KSSS
47Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
48Leon Jost WYC
49Rabe Max SSV ROSTOCK
50Rijer Jonatan LDSS
51Forssn Lova KSSS
52Jonas Mager MSC MUEHLENBERGER SEGELCLUB
53Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
54Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
55Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
56Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
57Paula Schuetze BERLINER YACHT CLU
58hrnell Jennifer LESS
59Granath Simon KSSS
60Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
61Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
62Pietrzak Jakub OPTI CWM GDYNIA
63Norln Albert KSSS
64Bisewski Marcel YKP GDYNIA
65Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
66Hugo Liljegren KSSS
67Gaskell-Brown Hanna R JOLLE KLUBB
68Ludwik Grzelak WTW Warszawa
69Barsne Hannibal SSP
70Berthold Bo PWV
71Bajorat Bina RSC92
72Bengtsson Johan BKSS
73Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
74Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
75Henriksson Filippa RSS
76Llado Krensler Jonathan RSS
77Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
78Steuerer Frederik AUGSBURGER SEGLER CLUB
79Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
80Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
81Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
82Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
83Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
84Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
85Ljungdahl Melker KSSS
86Peters Henrik MHLENBERGER SEGEL-CLUB
87Theiner Reamonn SEGELVEREIN SCHWANENHALBINSEL
88Krsika Michal YC CERE
89Anna Januszewska YK Stal Gdynia
90Barbara Mindak LKS Charzykowy
91Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
92Klboe Mia DRBAKSUND SEILFORENING
93Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
94Von Lepel Johanna BERLINER YACHT-CLUB
95Rutkowska Paulina YKP GDYNIA
96Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
97Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
98Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
99Keim Finja SVS
100Karolina Gała WTW Warszawa
101Dmochowska Janina MK ARKA GDYNIA
102Emmer Johann NAUTIVELA TEAM GERMANY / VSAW
103Bengtsson Erik BKSS
104Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
105Bergelin Alice LERSS
106Balkfors Julius SKANRS BTKLUBB
107Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
108Meier Michael DUYC
109Severin Gericke YCAT
110Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
111Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
112Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
113Krsika Luk YC CERE
114Blschke Alina Marieke
115Jacob Schcke POTSDAMER SEGLERVEREIN E.V.
116Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
117Enjin Wilhelm LOMMABUKTENS SEGLARKLUBB
118Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
119Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
120Rek Adam ESKY YACHT KLUB
121Gustaw Kwiek WTW Warszawa
122Brorsson Felix SSP
123Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
124Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
125Schmidt Pola OPTI CWM GDYNIA
126Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
127berg Svante KNSS
128Hrd Felix KKKK
129Fure Cornelia ROYAL NORWEGIAN YACHT CLUB
130Werton Julia LDSS
131Suchocka Maria MK ARKA GDYNIA
132Reski Iwo YKP GDYNIA
133Hannes Braune SC MRKISCHER ADLER E.V.
134Jakob Gauger BERLINER YACHT-CLUB
135Jarudd Claes KSSS
136Schwanebeck Theodor RSVM
137Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
138Kraus Tobias YC KLADNO
139Ilnicki Maciej CHK CHOJNICE
140Buchler David BERLINER YACHT-CLUB
141Patryk Furmanek SSW MOS Iława
142Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
143Hanna Burdziej KSW Baltic
144Sundstrm Ludvig LDSS
145Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
146Mahnke Emma RSVM
147Michalak Miosz YKP GDYNIA
148Haljrbrandt Filip LJS
149---
150Paul Porthun MHLENBERGER SEGELCLUB
151Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
152Antoni Nazimek JKW Poznań
153Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
154Jaroszek Micha KSW BALTIC DZIWNW
155Czerniawska Zofia YK STAL GDYNIA
156Zvereva Liza SAILING CLUB KOENIGSBERG
157Szczukowski Jeremi CHK CHOJNICE
158Steinwandt Max MSC
159Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
160Jan Witkowiak JKW Poznań
161Jakub Dąbek SSW MOS Iława
162Biedalak Micha JKW POZNA
163Widestam Cornelia KKKK
164Sukow Jerzy YKP GDYNIA
165Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
166Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
167Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
168Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
169obaczewski Hubert YKP GDYNIA
170White Carl KKKK
171Amelie Schmid WVF
172Bazyli Mikoaj KSW BALTIC DZIWNW
173Iga Wielczyk SSW MOS Iława
174Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
175Wysocki Tymoteusz OLSZTYSKI KLUB EGLARSKI
176Jarosiewicz Filip OPTI CWM GDYNIA
177Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
178Marketa Kaliov
179Wojda Stanisaw JKW POZNA
180Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
181indelka Ondej MYK
182Haabaty Wiktoria MK OPTI
183Eskilstorp Erik KKKK
184Herman Bruno WTW WARSZAWA
185Hannes Schuetze BERLINER YACHT CLUB
186Richert Marta MK ARKA GDYNIA
187Eleonora Rpke
188Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
189Stemplewski Kamil MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
190Zetterstrm Max BOSS
191Srensen Willy Bo MHLENBERGER SEGEL-CLUB
192Figel Magorzata OPTI CWM GDYNIA
193Vincenzo Reuter MYC MNCHNER YACHT CLUB
194Jureka imon CZECH YACHT KLUB
195---
196Shalnewa Katerina UKS PIONERSKIY
197Bogun Janis Birger SSH E.V.
198Radojewski Stanisaw JKW POZNAN
199Tlapk Vojtch YACHT CLUB SK TT
200Wielczyk Oskar SSW MOS IAWA
201Martinsson Hanna LTS
202Bruski Krzysztof OPTI CWM GDYNIA
203Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
204Kwiek Maja WTW WARSZAWA
205Gsiorowski Mateusz YK STAL GDYNIA
206Kamalov Igor UKS PIONERSKIY
207Borkowski Wiktor AZS POZNA
208Oleszczyk Filip UKS BARNIM GOLENIW
209Elsa Katharina Erichsen SCHWERINER SEGLER-VEREIN VON 1894 E.V.
210Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
211Piesiewicz Jakub KS AZS AWFIS GDASK
212Mikhalev Ivan UKS PIONERSKIY
213Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
214Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
215Jaro Adam MYK
216Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
217Szklarz Micha KS DOBRA MARINA
218Kacper Korcz ŻMKS Poznań
219Grzesiek Micha MKS POZNA
220Borowiak Jan KS DOBRA MARINA
221Szczepankowski Marek UKS BARNIM GOLENIW
222Sawicki Oskar UKS BARNIM GOLENIW
223Gajdziska Karolina AZS POZNA
224Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów
225Kuera Matj TJ LANKROUN - YACHT CLUB
226Kocida Fabian OPTI CWM GDYNIA
227Oowiak Zuzanna YKP GDYNIA
228Tutkowska Alicja YK STAL GDYNIA
229Lipiski Antoni LKS CHARZYKOWY
230Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
231Klinicki Jan SSW MOS IAWA
232Rossa Szymon MKS POZNA
233Bobrowska Aleksandra UKS BARNIM GOLENIW
234Pinosova Kristyna JACH KLUB PROSTEJOV
235Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
236Marciniak Hugo JKW POZNA
237Hovlind Emil LJS
238Skawiski Ps. Kornik Micha WTW WARSZAWA
239Fenger Charlotte EISENBAHNER-SEGEL-VEREIN KIRCHMSER 1928 E.V.
240Hardner Simon KKKK
241Rais Michal YACHT CLUB SK TT
242Marciniak Jakub KSW BALTIC DZIWNW
243Macugowski Jan K VI-KING CZUCHW
244Barsne Hector SSP
245Wieland Axel KSSS
246Forslund Philip NESODDEN SEILFORENING
247Hermina Schmidtchen SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V.
248Julian Podwalski SSW MOS Iława
249Cwojdziski Adam MKS POZNA
250Majdosz Adrian UKS BARNIM GOLENIW
251Zuzanna Zielińska YKP Gdynia
252Till Fiedler SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V.
253Bury Aleksander UKS BRYG WROCAW
254Cymerman Maciej UKS BARNIM GOLENIW
255Paigerov Vanda YACHT CLUB CERE
256Dmuchowski Roch SSW MOS IAWA
257Hovlind Hugo LJS
258Adamw Hubert KS DOBRA MARINA
259Hanna Wiszniowska JKW Poznań
260Wietek Olga YK STAL GDYNIA
261Staniewicz Marcin JACHT KLUB KOSZALIN
262Michalewska Alicja SSW MOS IAWA
263Grski Rafa KS AZS AWFIS GDASK
264Borucka Aleksandra AZS POZNA
265Hartig Bartolomj YACHT CLUB DOKSY
266Baudin Alexander SWEDISH ROYAL YACHT CLUB
267Cituk Lena MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
268Kornalevskiy Artem UKS PIONERSKIY
269Amelin Vladimir SAILING CLUB KOENIGSBERG
270Kluczka Mateusz OPTI CWM GDYNIA
271Kacper Młodzianowski AZS Poznań
272Chiniewicz Patrycja M.U.K.. BATYK MIELNO
273Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
274Karbownik Kacper MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
275Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
276Chojnowska Natalia SSW MOS IAWA
277Urba Nikolas UKS BARNIM GOLENIW
278Antoni Sopata AZS Poznań
279Kosowski Piotr OPTI CWM GDYNIA
280Janiak Szymon OPTI CWM GDYNIA
281Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
282Klma Ondej YACHT CLUB DOKSY
283Sokoowski Dobromir JKW POZNA
284Kuzmin Stepan SAILING CLUB KOENIGSBERG
285Samek Miosz KSC SZCZECIN
286Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
287Kosowski Aleksander OPTI CWM GDYNIA
288Trafalski Micha YK STAL GDYNIA
289Parfenov Sergei UKS PIONERSKIY
290Malaya Lera SAILING CLUB KOENIGSBERG
291Hrymajo Mateusz KSC SZCZECIN
292Koliski Pawe LKS CHARZYKOWY
293Gregory Soltau BERLINER YACHTCLUB
294Grylewicz Hubert M.U.K..
295Przybyek Alicja AZS POZNA
296Koza Inka M.U.K..
297Lunia Bartosz KSC SZCZECIN
298Kaska Kajetan KSC SZCZECIN
299Szyliska Wanda KSC SZCZECIN
300Podgrny Jakub KSC SZCZECIN
301Rojek Ignacy KS AZS AWFIS GDASK
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet