PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar KS Zatoka

Termin: 03-05-2017 - 06-05-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2Pola Dzik YKP Gdynia
3Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
4Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
5Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
6Maxime Thommen YKP GDYNIA
7Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
8Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
9Gustaw Micinski YKP Gdynia
10Maciej Ilinski YKP Gdynia
11Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
12Gracjan Grzech YKP Gdynia
13Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
14Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
15Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
16Weronika Jaroszek KSW Baltic
17Ludwik Grzelak WTW Warszawa
18Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
19Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
20Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
21Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
22Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
23Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
24Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
25Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
26Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
27Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
28Maciej Panaś YKP Gdynia
29Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
30Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
31Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
32Dominika Ołowiak YKP Gdynia
33Antoni Sopata AZS Poznań
34Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
35Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
36Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
37Laura Szulc CHKŻ Chojnice
38Jan Witkowiak JKW Poznań
39Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
40Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
41Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
42Juskevicius Ernestas KSM BANGPUTYS
43Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
44Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
45Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
46Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
47Szymon Szczech SSW MOS Iława
48Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
49Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
50Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
51Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
52Hanna Burdziej KSW Baltic
53Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
54Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
55Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
56Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
57Strelciunas Rukas KSM BANGPUTYS
58Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
59Karolina Gała WTW Warszawa
60Franciszek Borys YKP Gdynia
61Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
62Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
63Vilkas Laurynas KSM BANGPUTYS
64Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
65Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
66Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
67Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
68Kacper Worek YK Stal Gdynia
69Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
70Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
71Stanisław Wierczyński YKP Gdynia
72Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
73Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
74Anna Januszewska YK Stal Gdynia
75Kacper Młodzianowski AZS Poznań
76Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
77Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
78Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
79Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
80Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
81Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
82Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
83Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
84Marcin Pietrzak WTW Warszawa
85Barbara Mindak LKS Charzykowy
86Antoni Nazimek JKW Poznań
87Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
88Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
89Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
90Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
91Tomasz Bendlewski JKW Poznań
92Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
93Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
94Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
95Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
96Gustaw Kwiek WTW Warszawa
97Patryk Furmanek SSW MOS Iława
98Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów
99Michał Terpiłowski WTW Warszawa
100Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
101Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
102Iga Wielczyk SSW MOS Iława
103Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
104Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
105Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
106Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
107Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
108Hanna Koczar Ts Kuznia Rybnik
109Jakub Dąbek SSW MOS Iława
110Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
111Maciej Reck JKW Poznań
112Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
113Maciej Popłonyk AZS Poznań
114Maceviius Jonas IEMYS
115Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
116Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
117Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
118Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
119Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
120Daracius Arunas KSM BANGPUTYS
121Mazunavicius Rimvydas SPORT SCHOOL ATZALYNAS
122Petroius Paulius IEMYS
123Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz
124Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
125Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
126Hanna Wiszniowska JKW Poznań
127Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
128Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
129Pola Wawrzyniak AZS Poznań
130Bestauskas Nojus IEMYS
131Valeikaite Aukse KSM BANGPUTYS
132Julian Podwalski SSW MOS Iława
133Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
134Michał Koczorowski AZS Poznań
135Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa
136Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
137Mockus Nojus IEMYS
138Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
139Norvaisaite Dagne SPORT CLUB VEJO SPARNAI
140Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
141Norvaisas Rapolas SPORT CLUB VEJO SPARNAI
142Jaskunaite Igne SPORT SCHOOL ATZALYNAS
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet