PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Mazowsza

Termin: 30-06-2017 - 02-07-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
2Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
3---
4Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
5Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
6Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
7Pola Dzik YKP Gdynia
8Maciej Ilinski YKP Gdynia
9Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
10Ludwik Grzelak WTW Warszawa
11Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
12Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
13Gustaw Micinski YKP Gdynia
14Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
15Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
16Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
17Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
18Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
19Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
20Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
21Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
22Dominika Ołowiak YKP Gdynia
23Gracjan Grzech YKP Gdynia
24Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
25Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
26Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
27Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
28Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29Jan Witkowiak JKW Poznań
30Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
31Maciej Panaś YKP Gdynia
32Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
33Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
34Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
35Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
36Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
37Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
38Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
39Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
40Tomasz Bendlewski JKW Poznań
41Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
42Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
43Maciej Karsznia KS ZATOKA Puck
44Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
45Patryk Furmanek SSW MOS Iława
46Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
47Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
48Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice
49Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
50Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
51Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
52Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
53Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
54Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
55Karolina Gała WTW Warszawa
56Maciej Reck JKW Poznań
57Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
58Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
59Hanna Koczar Ts Kuznia Rybnik
60Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
61Marcin Pietrzak WTW Warszawa
62Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
63Antoni Nazimek JKW Poznań
64Franciszek Borys YKP Gdynia
65Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
66Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
67Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
68Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
69Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
70Hanna Burdziej KSW Baltic
71Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
72Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
73Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
74Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
75Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
76Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
77Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
78Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
79Gustaw Kwiek WTW Warszawa
80Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
81Jakub Dąbek SSW MOS Iława
82Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
83Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
84Iga Wielczyk SSW MOS Iława
85Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
86Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
87Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
88Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
89Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
90Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
91Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
92Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
93Joanna Kiełczewska JKW Poznań
94Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
95Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
96Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
97Kacper Korcz ŻMKS Poznań
98Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice
99Hanna Wiszniowska JKW Poznań
100Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
101Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
102Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
103Julian Podwalski SSW MOS Iława
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet