PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Trzech Ryb

Termin: 16-06-2017 - 18-06-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
2Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
3Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
4Weronika Jaroszek KSW Baltic
5Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
6Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
7Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
8Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
9Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
10Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
11Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
12Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
13Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
14Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
15Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
16Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
17Antoni Sopata AZS Poznań
18Ludwik Grzelak WTW Warszawa
19Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
20Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
21Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
22Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
23Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
24Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
25Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
26Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
27Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
28Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
29Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
30Gustaw Kwiek WTW Warszawa
31Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
32Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
33Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin
34Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
35Szymon Szczech SSW MOS Iława
36Michał Koczorowski AZS Poznań
37Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
38Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
39Hanna Burdziej KSW Baltic
40Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
41Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
42Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
43Julian Podwalski SSW MOS Iława
44Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
45Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
46Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
47Maciej Popłonyk AZS Poznań
48Patryk Furmanek SSW MOS Iława
49Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
50Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
51Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
52Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
53Maciej Karsznia KS ZATOKA Puck
54Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
55Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
56Karolina Gała WTW Warszawa
57Kacper Młodzianowski AZS Poznań
58Barbara Mindak LKS Charzykowy
59Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
60Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
61Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
62Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
63Marcin Pietrzak WTW Warszawa
64Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
65Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
66Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
67Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
68Jakub Dąbek SSW MOS Iława
69Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
70Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
71Dominik Popielarz MKŻ Żnin
72Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
73Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
74Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
75Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
76Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
77Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
78Iga Wielczyk SSW MOS Iława
79Michał Gonciarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
80Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
81Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
82Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
83Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
84Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
85Łucja Węglowska UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
86Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
87Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
88Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
89Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
90Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
91Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa
92Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
93Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet