PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar YKP Gdynia

Termin: 11-05-2017 - 14-05-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
2Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
3Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
4Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
5Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
6Pola Dzik YKP Gdynia
7Gustaw Micinski YKP Gdynia
8Weronika Jaroszek KSW Baltic
9Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
10Maciej Ilinski YKP Gdynia
11Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
12Gracjan Grzech YKP Gdynia
13Ludwik Grzelak WTW Warszawa
14Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
15Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
16Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
17Maciej Panaś YKP Gdynia
18Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
19Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
20Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
21Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
22Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
23Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
24Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
25Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa
26Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
27Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
28Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
29Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
30Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
31Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa
32Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
33Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
34Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
35Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
36Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
37Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
38Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
39Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
40Antoni Sopata AZS Poznań
41Laura Szulc CHKŻ Chojnice
42Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
43Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
44Karolina Gała WTW Warszawa
45Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
46Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
47Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
48Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
49Tomasz Bendlewski JKW Poznań
50Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
51Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
52Dominika Ołowiak YKP Gdynia
53Iga Wielczyk SSW MOS Iława
54Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
55Jan Witkowiak JKW Poznań
56Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
57Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
58Jurecka Simon, Female, 25-Jul-2003, Cesky Yacht Klub
59Antoni Nazimek JKW Poznań
60Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
61Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
62Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
63Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
64Gustaw Kwiek WTW Warszawa
65Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
66Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
67Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
68Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
69Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
70---
71Kacper Młodzianowski AZS Poznań
72Anna Januszewska YK Stal Gdynia
73Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
74Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
75Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
76Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
77Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
78Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
79Mlejnek Tomas, Male, 16-Aug-2002, SK Steti
80Hanna Burdziej KSW Baltic
81Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa
82Mroczek Jakub Jan, Male, 18-Sep-2003, FJS SK Sawa
83Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA
84Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
85Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
86Maciej Reck JKW Poznań
87Barbara Mindak LKS Charzykowy
88Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
89Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
90Marcin Pietrzak WTW Warszawa
91Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
92Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
93Himmelova Klara, Female, 12-Feb-2002, YC Nechranice
94Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
95Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
96Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
97Stanisław Wierczyński YKP Gdynia
98Svikova Barbora, Female, 10-Jun-2004, Cere
99Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
100Michał Terpiłowski WTW Warszawa
101Franciszek Borys YKP Gdynia
102Kacper Korcz ŻMKS Poznań
103Patryk Furmanek SSW MOS Iława
104---
105Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz
106Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
107Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
108Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck
109Jakub Dąbek SSW MOS Iława
110Himmel Jii, Male, 01-Jan-2003, YC Nechranice
111Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
112Julian Podwalski SSW MOS Iława
113Pola Wawrzyniak AZS Poznań
114Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa
115Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
116Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
117Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
118Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
119Altmannova Katerina, Female, 16-Nov-2004, TJ Lokomotiva Plzen
120Michał Koczorowski AZS Poznań
121Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów
122Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
123Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
124Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice
125Hanna Wiszniowska JKW Poznań
126Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
127Raszka Dominika, Female, 03-Feb-2004, MKS 2 Warszawa
128Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
129Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice
130Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice
131Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
132Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
133Zvereva Liza, Female, 05-May-2003, Sailing Club Koenisberg
134Amelin Vladimir, Male, 10-Aug-2005, Sailing Club Koenisberg
135Belokopytov Vadim, Male, 13-Feb-2003, Sailing Club Koenisberg
136Kuzmin Stepan, Male, 12-Sep-2007, Sailing Club Koenisberg
137Bylkova Evgeniya, Female, 03-Jun-2007, Sailing Club Koenisberg
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet