PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Zatoki

Termin: 29-04-2016 - 01-05-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
226.5
2Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
225
3Strelciunas Vejas BANGPUTYS
x
223.5
4Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
222
5Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
220.5
6Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
219
7Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
217.5
8Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
216
9Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
214.5
10Pola Dzik YKP Gdynia
ok
213
11Sławomir Kapałka YKP Gdynia
ok
211.5
12Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
210
13Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
208.5
14Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
207
15Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
205.5
16Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz
ok
204
17Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
202.5
18Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
201
19Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
199.5
20Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
198
21Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
196.5
22Antoni Sopata AZS Poznań
ok
195
23Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
193.5
24Licencja: 1130340
!
192
25Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
190.5
26Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
189
27Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
187.5
28Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
ok
186
29Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
ok
184.5
30Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
183
31Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
181.5
32Niekis Matas BANGPUTYS
x
180
33Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
178.5
34Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
177
35Maciej Lutynski YKP Gdynia
ok
175.5
36Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
ok
174
37Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
172.5
38Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
171
39Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
169.5
40Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
168
41Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
166.5
42Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
165
43Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
163.5
44Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
ok
162
45Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
160.5
46Juskevicius Ernestas BANGPUTYS
x
159
47Cezary Sternicki BAZA Mrągowo
ok
157.5
48Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
156
49Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
154.5
50Maciej Karsznia KS Zatoka Puck
ok
153
51Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
ok
151.5
52Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
150
53Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
148.5
54Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
ok
147
55Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
145.5
56Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
144
57Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
142.5
58Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
141
59Ivanauskas Laurynas BANGPUTYS
x
139.5
60Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
138
61Sara Florczyńska YKP Gdynia
ok
136.5
62Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
135
63Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
133.5
64Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
132
65Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck
ok
130.5
66Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa
ok
129
67Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
127.5
68Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
126
69Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
124.5
70Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
123
71Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
121.5
72Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
120
73Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
118.5
74Przemysław Okonski UKS FIR Warszawa
ok
117
75Urszula Andrian UKS FIR Warszawa
ok
115.5
76Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
ok
114
77Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
112.5
78Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
111
79Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
109.5
80Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
108
81Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
106.5
82Magdalena Jagiełło MKS Dwójka Warszawa
ok
105
83Natalia Deja KS Spójnia Warszawa
ok
103.5
84Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
102
85Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
100.5
86Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
ok
99
87Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
97.5
88Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
96
89Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
94.5
90Cirtautas Gediminas BANGPUTYS
x
93
91Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
91.5
92Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
90
93Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
88.5
94Ida Stachura KŻ Horn Kraków
ok
87
95Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
85.5
96Jocas Justinas BANGPUTYS
x
84
97Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
82.5
98Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
81
99Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
79.5
100Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
ok
78
101Morozov Saveli SDUSHOR MINSK
x
76.5
102Maja Niemira YKP Gdynia
ok
75
103Maciej Reck JKW Poznań
ok
73.5
104Mieszko Mejsner UKS Żegluj Lublin
ok
72
105Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa
ok
70.5
106Jakub Mazurek UKS Żegluj Lublin
ok
69
107Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
67.5
108Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
66
109Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
64.5
110Tomasz Kowalski TKŻ Toruń
ok
63
111Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
61.5
112Konstanty Masłoch LKS Charzykowy
ok
60
113Daracius Arunas BANGP
x
58.5
114Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
57
115Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
55.5
116Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
54
117Alicja Smolińska SSW MOS Iława
ok
52.5
118Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
51
119Strelciunas Rukas BANGPUTYS
x
49.5
120Patryk Sulkowski SSW MOS Iława
ok
48
121Jan Strużkiewicz KS Spójnia Warszawa
ok
46.5
122Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
45
123Marcel Skaza KS Spójnia Warszawa
ok
43.5
124Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
42
125Evgeni Madycki SDUCHOR MINSK
x
40.5
126Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
39
127Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
37.5
128Agata Dróżyńska TKŻ Toruń
ok
36
129Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
34.5
130Krystyna Kiersnowska UKŻ 7 Białystok
ok
33
131Bartłomiej Nowak JKW Poznań
ok
31.5
132Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa
ok
30
133Mikołaj Ksobich AZS Poznań
ok
28.5
134Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
27
135Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
25.5
136Natalia Ciszek MKS Dwójka Warszawa
ok
24
137Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
22.5
138Piotr Błoński UKS Żegluj Lublin
ok
21
139Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
19.5
140Anna Zroślak ŻMKS Poznań
ok
18
141Kaja Siwa KŻ Horn Kraków
ok
16.5
142Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
15
143Maciej Dobrowolski UKS Żegluj Lublin
ok
13.5
144Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
12
145Gilbert Guszcza UKŻ 7 Białystok
ok
10.5
146Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
9
147Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa
ok
7.5
148Eliza Milewska UKŻ 7 Białystok
ok
6
149Dawid Goetz AZS Poznań
ok
4.5
150Nina Machowicz UKS Żegluj Lublin
ok
3
151Magdalena Leśniak ŻMKS Poznań
ok
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku