PSKO - Wyniki regat PSKO 

Srebrny Żagiel Optimista

Termin: 05-08-2016 - 07-08-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
66
2Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
64.5
3Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
63
4Antoni Sopata AZS Poznań
ok
61.5
5Zofia Burska JKW Poznań
ok
60
6Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
58.5
7Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
57
8Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
55.5
9Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
54
10Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
52.5
11Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice
ok
51
12Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
49.5
13Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
48
14Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
46.5
15Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
45
16Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
43.5
17Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
42
18Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
40.5
19Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
39
20Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
37.5
21Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
36
22Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
34.5
23Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
33
24Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
ok
31.5
25Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
30
26Maciej Reck JKW Poznań
ok
28.5
27Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
27
28Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
25.5
29Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
24
30Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
22.5
31Ewa Mazur UKS Opti Odra Wrocław
ok
21
32Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
19.5
33Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik
ok
18
34Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
16.5
35Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
15
36Magdalena Leśniak ŻMKS Poznań
ok
13.5
37Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
12
38Bartłomiej Nowak JKW Poznań
ok
10.5
39Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin
ok
9
40Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
7.5
41Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
6
42Dawid Goetz AZS Poznań
ok
4.5
43Anna Zroślak ŻMKS Poznań
ok
3
44Wiktor Orzeszko Klub Żeglarski Nysa
ok
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku