PSKO - Wyniki regat PSKO 

Energa Sailing Cup Charzykowy

Termin: 08-07-2016 - 10-07-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
163.5
2Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
162
3Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
160.5
4Sławomir Kapałka YKP Gdynia
ok
159
5Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
157.5
6Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
156
7Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
154.5
8Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
153
9Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
151.5
10Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
ok
150
11Pola Dzik YKP Gdynia
ok
148.5
12Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
147
13Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
145.5
14Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
144
15Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
142.5
16Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
141
17Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
139.5
18Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
138
19Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
136.5
20Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
135
21Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
133.5
22Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
132
23Maciej Karsznia KS Zatoka Puck
ok
130.5
24Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
129
25Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
127.5
26Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
ok
126
27Lopez Antonio REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA
x
124.5
28Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
123
29Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
ok
121.5
30Castro Adriana REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA
x
120
31Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
118.5
32Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
117
33Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
115.5
34Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
114
35Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
112.5
36Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
111
37Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
109.5
38Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
108
39Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
106.5
40Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
105
41Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
103.5
42Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
102
43Antoni Sopata AZS Poznań
ok
100.5
44Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
99
45Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
97.5
46Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
ok
96
47Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
94.5
48Maciej Reck JKW Poznań
ok
93
49Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
91.5
50Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
90
51Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
88.5
52Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
87
53Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
85.5
54Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
84
55Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
82.5
56Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
81
57Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
ok
79.5
58Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
78
59Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
76.5
60Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
ok
75
61Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
73.5
62Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
72
63Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
70.5
64Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
69
65Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
67.5
66Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
66
67Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
64.5
68Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
63
69Alcaaiz Ines REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA
x
61.5
70Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
60
71Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
58.5
72Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
ok
57
73Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
55.5
74Sara Florczyńska YKP Gdynia
ok
54
75Jakub Kutarba KS Zatoka Puck
ok
52.5
76Maja Niemira YKP Gdynia
ok
51
77Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
49.5
78Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
48
79Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
46.5
80Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
45
81Marcel Skaza KS Spójnia Warszawa
ok
43.5
82Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
42
83Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa
ok
40.5
84Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
39
85Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
37.5
86Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
36
87Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
34.5
88Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
33
89Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
31.5
90Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
30
91Ida Stachura KŻ Horn Kraków
ok
28.5
92Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
27
93Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
25.5
94Alicja Smolińska SSW MOS Iława
ok
24
95Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
22.5
96Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
21
97Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
19.5
98Krystyna Kiersnowska UKŻ 7 Białystok
ok
18
99Gilbert Guszcza UKŻ 7 Białystok
ok
16.5
100Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
15
101Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
13.5
102Dawid Goetz AZS Poznań
ok
12
103Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
10.5
104Romero Carlos REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA
x
9
105Bartłomiej Nowak JKW Poznań
ok
7.5
106Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
6
107Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck
ok
4.5
108Luis Lopez Jose REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA
x
3
109Eliza Milewska UKŻ 7 Białystok
ok
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku