PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Trzech Ryb

Termin: 17-06-2016 - 19-06-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
166.5
2Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
165
3Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
163.5
4Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
ok
162
5Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
160.5
6Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
159
7Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
157.5
8Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
156
9Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
154.5
10Sławomir Kapałka YKP Gdynia
ok
153
11Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
151.5
12Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
ok
150
13Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
148.5
14Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
147
15Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
145.5
16Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
144
17Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
142.5
18Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
141
19Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
139.5
20Antoni Sopata AZS Poznań
ok
138
21Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
136.5
22Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
135
23Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
133.5
24Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
132
25Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
ok
130.5
26Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
129
27Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
127.5
28Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
126
29Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
124.5
30Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
123
31Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
121.5
32Sara Florczyńska YKP Gdynia
ok
120
33Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
118.5
34Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
117
35Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
115.5
36Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
114
37Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
112.5
38Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
111
39Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
109.5
40Ida Stachura KŻ Horn Kraków
ok
108
41Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
ok
106.5
42Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
105
43Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
103.5
44Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
102
45Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
100.5
46Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
99
47Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
97.5
48Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
96
49Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
94.5
50Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
93
51Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
91.5
52Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
90
53Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
88.5
54Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
87
55Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
85.5
56Mieszko Mejsner UKS Żegluj Lublin
ok
84
57Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
82.5
58Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
81
59Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
79.5
60Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
78
61Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
76.5
62Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
ok
75
63Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
73.5
64Urszula Andrian UKS FIR Warszawa
ok
72
65Maciej Reck JKW Poznań
ok
70.5
66Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
69
67Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
67.5
68Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
66
69Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
64.5
70Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
63
71Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
61.5
72Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
60
73Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
58.5
74Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
ok
57
75Przemysław Okonski UKS FIR Warszawa
ok
55.5
76Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa
ok
54
77Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
52.5
78Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
51
79Maja Niemira YKP Gdynia
ok
49.5
80Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
ok
48
81Alicja Smolińska SSW MOS Iława
ok
46.5
82Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
45
83Marcel Skaza KS Spójnia Warszawa
ok
43.5
84Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
42
85Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
40.5
86Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
39
87Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
37.5
88Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
36
89Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
34.5
90Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
33
91Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa
ok
31.5
92Nina Machowicz UKS Żegluj Lublin
ok
30
93Kaja Siwa KŻ Horn Kraków
ok
28.5
94Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
27
95Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
25.5
96Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
24
97Piotr Błoński UKS Żegluj Lublin
ok
22.5
98Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
21
99Natalia Deja KS Spójnia Warszawa
ok
19.5
100Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
18
101Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
16.5
102Eliza Milewska UKŻ 7 Białystok
ok
15
103Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
13.5
104Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
12
105Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
10.5
106Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
9
107Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
7.5
108Patryk Sulkowski SSW MOS Iława
ok
6
109Gilbert Guszcza UKŻ 7 Białystok
ok
4.5
110Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
3
111Pola Dzik YKP Gdynia
ok
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku