PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Dziwnowa

Termin: 03-06-2016 - 05-06-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
207
2Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
205.5
3Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
204
4Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
202.5
5Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
ok
201
6Sławomir Kapałka YKP Gdynia
ok
199.5
7Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
198
8Pola Dzik YKP Gdynia
ok
196.5
9Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
195
10Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
193.5
11Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
192
12Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
190.5
13Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
189
14Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
187.5
15Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
186
16Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
184.5
17Wehrenberg Lukas YC KLADNO - CZECH REPUBLIC
x
183
18Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
181.5
19Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
180
20Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
178.5
21Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
177
22Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
175.5
23Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
174
24Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz
ok
172.5
25Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
171
26Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
ok
169.5
27Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
168
28Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
166.5
29Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
165
30Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
163.5
31Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
162
32Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
160.5
33Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
159
34Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
157.5
35Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
156
36Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
ok
154.5
37Mikhailets Ignatiy RCOP MINSK
x
153
38Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
ok
151.5
39Jureka Matj CESKY YACHT KLUB
x
150
40Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
148.5
41Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
147
42Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
145.5
43Licencja: 1130340
!
144
44Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
142.5
45Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
141
46Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
139.5
47Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
138
48Gabriela Kulka KS Spójnia Warszawa
ok
136.5
49Bolger Trevor IDT IRELAND ROYAL SAINT GEORGE YC
x
135
50Antoni Sopata AZS Poznań
ok
133.5
51Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
132
52Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
130.5
53Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
129
54Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
127.5
55Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
126
56Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
ok
124.5
57Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
123
58Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
121.5
59Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
120
60Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
118.5
61Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
117
62vikov Kateina YC CERE
x
115.5
63Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
114
64Morozov Savelii SDUSHOR MINSK
x
112.5
65Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
111
66Cezary Sternicki BAZA Mrągowo
ok
109.5
67Natalia Deja KS Spójnia Warszawa
ok
108
68Mshenski Ivan RCOP MINSK
x
106.5
69Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
105
70Crawford Sam IDT IRELAND HOWTH YC
x
103.5
71Sara Florczyńska YKP Gdynia
ok
102
72Himmelov Klra YC NECHRANICE
x
100.5
73Mcdonald Ben IDT IRELAND HOWTH YC
x
99
74Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
97.5
75Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
96
76Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
94.5
77Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
ok
93
78Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
91.5
79Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
ok
90
80Jakub Kutarba KS Zatoka Puck
ok
88.5
81Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
87
82Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
ok
85.5
83Madycki Evgenii SDUSHOR MINSK
x
84
84Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa
ok
82.5
85Balabanovich Yanina RCOP MINSK
x
81
86Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
79.5
87Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
78
88Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
76.5
89Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
75
90Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck
ok
73.5
91Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
72
93Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
69
94Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
67.5
95Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
ok
66
96Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
64.5
97Ida Stachura KŻ Horn Kraków
ok
63
98Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
61.5
99Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
60
100Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
58.5
101Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
57
102Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
55.5
103Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
54
104Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
52.5
105Ivashintsov Artom RCOP MINSK
x
51
106Himmel Ji YC NECHRANICE
x
49.5
107Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
48
108Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
46.5
109Maciej Reck JKW Poznań
ok
45
110Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
43.5
111Licencja: 123
!
42
112Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
40.5
113Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
39
114Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
ok
37.5
115Voisik Anton RCOP MINSK
x
36
116Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
34.5
117Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
33
118Mieszko Mejsner UKS Żegluj Lublin
ok
31.5
119Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
30
120Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
28.5
121Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
27
122Jakub Mazurek UKS Żegluj Lublin
ok
25.5
123Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
24
124Patryk Sulkowski SSW MOS Iława
ok
22.5
125Piotr Błoński UKS Żegluj Lublin
ok
21
126Szymon Szczech SSW MOS Iława
ok
19.5
127Maciej Dobrowolski UKS Żegluj Lublin
ok
18
128Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
16.5
129Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
15
130Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
13.5
131Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
12
132Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
10.5
133Palenickova Aneta YC CERE
x
9
134Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
7.5
135Anna Zroślak ŻMKS Poznań
ok
6
136Dawid Goetz AZS Poznań
ok
4.5
137Nina Machowicz UKS Żegluj Lublin
ok
3
138Vitak Frantisek JK PLZE
x
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku