PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar YKP Gdynia

Termin: 13-05-2016 - 15-05-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Sławomir Kapałka YKP Gdynia
ok
198
2Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
ok
196.5
3Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
195
4Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
193.5
5Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
192
6Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
190.5
7Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
189
8Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
187.5
9Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
186
10Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
184.5
11Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
183
12Pola Dzik YKP Gdynia
ok
181.5
13Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz
ok
180
14Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
178.5
15Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
177
16Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
175.5
17Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
174
18Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
172.5
19Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
171
20Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
169.5
21Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
ok
168
22Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
166.5
23Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
165
24Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
163.5
25Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
162
26Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
160.5
27Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
ok
159
28Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
157.5
29Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
156
30Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
154.5
31Gabriela Kulka KS Spójnia Warszawa
ok
153
32Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
151.5
33Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
150
34Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
148.5
35Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
147
36Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
145.5
37Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
144
38Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
142.5
39Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
141
40Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
139.5
41Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
138
42Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
ok
136.5
43Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
ok
135
44Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
133.5
45Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
132
46Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
130.5
47Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
129
48Sara Florczyńska YKP Gdynia
ok
127.5
49Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
ok
126
50Ida Stachura KŻ Horn Kraków
ok
124.5
51Urszula Andrian UKS FIR Warszawa
ok
123
52Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
121.5
53Maciej Karsznia KS Zatoka Puck
ok
120
54Antoni Sopata AZS Poznań
ok
118.5
55Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
117
56Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
115.5
57Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck
ok
114
58Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
112.5
59Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
111
60Przemysław Okonski UKS FIR Warszawa
ok
109.5
61Maciej Lutynski YKP Gdynia
ok
108
62Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
106.5
63Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
105
64Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
103.5
65Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
102
66Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
100.5
67Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
99
68Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa
ok
97.5
69Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
96
70Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
94.5
71Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
93
72Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
91.5
73Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
ok
90
74Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
88.5
75Magdalena Jagiełło MKS Dwójka Warszawa
ok
87
76Licencja: 13192
!
85.5
77Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
ok
84
78Maciej Reck JKW Poznań
ok
82.5
79Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
ok
81
80Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
79.5
81Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
78
82Konstanty Masłoch LKS Charzykowy
ok
76.5
83Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
75
84Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
73.5
85Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
ok
72
86Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
70.5
87Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
69
88Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
67.5
89Tomasz Procek KW LOK Garland Gliwice
ok
66
90Natalia Deja KS Spójnia Warszawa
ok
64.5
91Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
63
92Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
61.5
93Jan Strużkiewicz KS Spójnia Warszawa
ok
60
94Maja Niemira YKP Gdynia
ok
58.5
95Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
57
96Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
55.5
97Marianna Sienkiewicz UKS FIR Warszawa
ok
54
98Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
52.5
99Marcel Skaza KS Spójnia Warszawa
ok
51
100Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
49.5
101Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
48
102Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
46.5
103Kaja Siwa KŻ Horn Kraków
ok
45
104Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
43.5
105Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
42
106Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
ok
40.5
107Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
39
108Bartłomiej Nowak JKW Poznań
ok
37.5
109Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa
ok
36
110Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
ok
34.5
111Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
ok
33
112Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
31.5
113Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
30
114Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
28.5
115Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok
ok
27
116Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
25.5
117Eliza Milewska UKŻ 7 Białystok
ok
24
118Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
22.5
119Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
21
120Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
19.5
121Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
18
122Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
16.5
123Patryk Sulkowski SSW MOS Iława
ok
15
124Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
13.5
125Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
12
126Krystyna Kiersnowska UKŻ 7 Białystok
ok
10.5
127Gilbert Guszcza UKŻ 7 Białystok
ok
9
128Jerzy Sienkiewicz UKS FIR Warszawa
ok
7.5
129Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
6
130Baturin Georgii AMBER SAIL
x
4.5
131Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
3
132Vvedenskaya Marta KONIGSBERG
x
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku