PSKO - Wyniki regat PSKO 

XX Memoriał Ottona Weilanda

Termin: 06-05-2016 - 08-05-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
99
2Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
97.5
3Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
96
4Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
ok
94.5
5Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
93
6Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
ok
91.5
7Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
90
8Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
88.5
9Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz
ok
87
10Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
ok
85.5
11Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
ok
84
12Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
82.5
13Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
81
14Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
79.5
15Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
78
16Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
76.5
17Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
75
18Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
ok
73.5
19Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
72
20Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
70.5
21Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
69
22Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
67.5
23Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
66
24Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
64.5
25Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
ok
63
26Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
61.5
27Cezary Sternicki BAZA Mrągowo
ok
60
28Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
ok
58.5
29Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
57
30Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
55.5
31Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
54
32Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
52.5
33Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
51
34Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik
ok
49.5
35Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
48
36Hanna Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
46.5
37Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
45
38Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
43.5
39Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
42
40Dominik Popielarz MKŻ Żnin
ok
40.5
41Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
39
42Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
37.5
43Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
ok
36
44Pola Wawrzyniak AZS Poznań
ok
34.5
45Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
33
46Olga Hanslik KW LOK Garland Gliwice
ok
31.5
47Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
ok
30
48Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
28.5
49Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
27
50Magdalena Jagiełło MKS Dwójka Warszawa
ok
25.5
51Magdalena Leśniak ŻMKS Poznań
ok
24
52Maciej Reck JKW Poznań
ok
22.5
53Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
21
54Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
19.5
55Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
18
56Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
16.5
57Bartłomiej Nowak JKW Poznań
ok
15
58Natalia Ciszek MKS Dwójka Warszawa
ok
13.5
59Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
12
60Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
10.5
61Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
9
62Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
7.5
63Konstanty Masłoch LKS Charzykowy
ok
6
64Dawid Goetz AZS Poznań
ok
4.5
65Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin
ok
3
66Mikołaj Ksobich AZS Poznań
ok
1.5
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku