PSKO - Wyniki regat PSKO 

Puchar Dziwnowa

Termin: 03-06-2016 - 05-06-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik
1Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
2Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
3Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
4Filip Szmit MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
5Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława
6Sławomir Kapałka YKP Gdynia
7Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
8Pola Dzik YKP Gdynia
9Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
10Marcel Misiaszek UKS Barnim Goleniów
11Laura Szulc CHKŻ Chojnice
12Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
13Gustaw Micinski YKP Gdynia
14Kamil Manowiecki YKP Gdynia
15Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
16Zofia Korsak MKS Dwójka Warszawa
17Wehrenberg Lukas YC KLADNO - CZECH REPUBLIC
18Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
19Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
20Gracjan Grzech YKP Gdynia
21Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
22Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
23Maciej Ilinski YKP Gdynia
24Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz
25Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
26Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
27Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
28Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
29Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
30Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa
31Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
32Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia
33Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
34Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
35Maciej Panaś YKP Gdynia
36Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
37Mikhailets Ignatiy RCOP MINSK
38Aleksandra Soczyńska YKP Gdynia
39Jureka Matj CESKY YACHT KLUB
40Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
41Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
42Anna Januszewska YK Stal Gdynia
43---
44Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
45Oliwier Urbański JKW Poznań
46Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
47Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
48Gabriela Kulka KS Spójnia Warszawa
49Bolger Trevor IDT IRELAND ROYAL SAINT GEORGE YC
50Antoni Sopata AZS Poznań
51Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
52Bartosz Danowski YK Stal Gdynia
53Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
54Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
55Kacper Worek YK Stal Gdynia
56Adrianna Skrzecz UKS Barnim Goleniów
57Ivo Zacharias YK Stal Gdynia
58Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
59Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań
60Rafał Szubert ŻMKS Poznań
61Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
62vikov Kateina YC CERE
63Barbara Mindak LKS Charzykowy
64Morozov Savelii SDUSHOR MINSK
65Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
66Cezary Sternicki BAZA Mrągowo
67Natalia Deja KS Spójnia Warszawa
68Mshenski Ivan RCOP MINSK
69Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
70Crawford Sam IDT IRELAND HOWTH YC
71Sara Florczyńska YKP Gdynia
72Himmelov Klra YC NECHRANICE
73Mcdonald Ben IDT IRELAND HOWTH YC
74Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
75Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
76Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
77Jacek Muszyński KS Spójnia Warszawa
78Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
79Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
80Jakub Kutarba KS Zatoka Puck
81Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
82Hanna Jarząbek KS Spójnia Warszawa
83Madycki Evgenii SDUSHOR MINSK
84Joanna Kaniewska KS Spójnia Warszawa
85Balabanovich Yanina RCOP MINSK
86Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
87Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
88Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
89Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
90Bartosz Kowalski KS Zatoka Puck
91Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia
93Maciej Popłonyk AZS Poznań
94Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
95Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
96Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
97Ida Stachura KŻ Horn Kraków
98Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk
99Tomasz Bendlewski JKW Poznań
100Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
101Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
102Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
103Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
104Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
105Ivashintsov Artom RCOP MINSK
106Himmel Ji YC NECHRANICE
107Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
108Maksymilian Kalupa JKW Poznań
109Maciej Reck JKW Poznań
110Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
111---
112Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
113Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
114Maksymilian Burdziej MKŻ OPTI
115Voisik Anton RCOP MINSK
116Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
117Dominik Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
118Mieszko Mejsner UKS Żegluj Lublin
119Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
120Kacper Młodzianowski AZS Poznań
121Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
122Jakub Mazurek UKS Żegluj Lublin
123Dominik Popielarz MKŻ Żnin
124Patryk Sulkowski SSW MOS Iława
125Piotr Błoński UKS Żegluj Lublin
126Szymon Szczech SSW MOS Iława
127Maciej Dobrowolski UKS Żegluj Lublin
128Antoni Borkowski AZS Poznan
129Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
130Sebastian Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
131Kacper Korcz ŻMKS Poznań
132Pola Wawrzyniak AZS Poznań
133Palenickova Aneta YC CERE
134Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
135Anna Zroślak ŻMKS Poznań
136Dawid Goetz AZS Poznań
137Nina Machowicz UKS Żegluj Lublin
138Vitak Frantisek JK PLZE
© 2022 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet