PSKO 

Puchar SAFEGE

Termin: 30-05-2015 - 31-05-2015

kl. OPTIMIST B

M.c. Licencja Imie Nazwisko Klub Pkt.
1 8177DominikPopielarzMKŻ Żnin 100
2 7676KacperWorekYK Stal Gdynia 99
3 8578MateuszGwóżdzYKP Gdynia 98
4 8674MarcelMontrymowiczKST Elektryk Grudziądz 97
5 8178JakubKorgaMKŻ Żnin 96
6 7993JakubBruskiMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 95
7 7992BoguszTłokMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 94
8 9131FilipKurczewskiMKŻ Żnin 93
9 9330TymonBienieckiKS AQUA Włocławek 92
10 8812DominikaWerraMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 91
11 8184KorneliaDobaczewskaMKŻ Żnin 90
12 9333JakubJabłońskiKS AQUA Włocławek 89
13 9227SzymonHermanMLKS KRSJNA Sępolno Krajeńskie 88
14 9028OliwiaDrożynskaTKŻ Toruń 87
15 9029KorneliuszDębiakTKŻ Toruń 86
16 9408MateuszNarlochMKŻ Arka Gdynia 85
17 9360JaninaDmochowskaMKŻ Arka Gdynia 84
18 9035HannaSadeckaTKŻ Toruń 83
19 9025AntoniOsińskiTKŻ Toruń 82
20 9027TeresaMasztalerzTKŻ Toruń 81
21 9032AntoninaKuraszTKŻ Toruń 80
22 9631PiotrFliegerMKŻ Arka Gdynia 79
23 8678TytusCzajkowskiKST Elektryk Grudziądz 78
24 9332KatarzynaTowiańskaKS AQUA Włocławek 77
25 9735MikołajŁuczakKS Zjednoczeni Bydgoszcz 76
26 9744Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 75
27 9361MaciejŻmijewskiMKŻ Arka Gdynia 74
28 9003Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 73
29 9036AleksandraMańkowskaTKŻ Toruń 72
30 9020Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 71
31 9743MaciejWolski 70
32 9734MonikaKempińskaKS Zjednoczeni Bydgoszcz 69
33 8673KamilBordewiczKST Elektryk Grudziądz 68
34 9690Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 67
35 9688Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 66
36 9397ZuzannaReszkaMKŻ Arka Gdynia 65
37 9745Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 64
38Brak nr licencjiGABRYSIAK AGATA 2006 KS AQUA W�OCLAWEK 63
39 8670Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 62
40Brak nr licencjiUBYSZ KAMIL 2005 KS AQUA W�OC�AWEK 61
41 9376MariaSuchockaMKŻ Arka Gdynia 60
42 9692Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 59
43 9689Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 58
44 9795StanisławChilewskiKS Zjednoczeni Bydgoszcz 57
45 9742JakubWolski 56
46Brak nr licencjiFIJEWSKA JULIA 2003 YCM COLUMBUS �WIECIE 55
47Brak nr licencjiFOLARON-PAMULA JAN 2005 YCM COLUMBUS �WIEIE 54
48 9691Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 53
49Brak nr licencjiGRZE� ADA 2004 KS AQUA W�OC�AWEK 52
50Brak nr licencjiFIJEWSKI MIKOLAJ 2005 YCM COLUMBUS �WIECIE 51
51 8180WiktorKwiecinskiMKŻ Żnin 50
52Brak nr licencjiKOZICKI SZYMON 2004 KS AQUA W�OC�AWEK 49
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet