Aktualności

VII Dobre Regaty o puchar ECOPOL

VII Dobre Regaty o puchar ECOPOL

Drodzy Państwo, czcigodni Zawodnicy,

już za niecały miesiąc odbędą się ostatnie regaty cyklu Grand Prix POMORZA ZACHODNIEGO – VII Dobre Regaty o puchar ECOPOL. W tym czasie planujemy rozegrać sześć wyścigów dla wielu klas, w tym: Optimist gr. A i B, Europa, Laser 4.7, Laser Radial, 420, 505. Dodatkowo, jak co roku na rozgrzewkę odbędzie się wyścig Oldboy dla osób powyżej 30 r.ż.

Siódme już Dobre Regaty o puchar ECOPOL będą finałowymi regatami nie tylko tegorocznego Grand Prix POMORZA ZACHODNIEGO z honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza, ale i trzech lat Grand Prix organizowanego przez Nasz Klub. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników wiele miłych niespodzianek, takie jak pamiątkowe koszulki, nagrody dla KAŻDEGO uczestnika (i trzech pierwszych z wyścigu Oldboy) losowane w czasie zakończenia regat, ciepłe napoje na wodzie, w sobotę drobną przekąskę po zejściu z wody oraz pyszne ciasta z domowych kuchni zawodników KS Dobra Marina, a także gry i zabawy po żeglarskich zmaganiach. Zapewniamy też wiatr do rozegrania regat i duuuuużo pozytywnej energii! To wszystko za niezmienną kwotę 50 PLN, jeżeli do 01.10.2018 r. zgłosicie się e-mail’owo na adres: biuro@dobramarina.eu z podaniem rozmiaru koszulek zapisywanych uczestników regat. Dodatkowo klasa Optimist, zarówno gr. A i B jest zobligowana do zgłoszenia się przez platformę sailingnet: https://profil.sailingnet.pl/kalendarz/szczegoly/117 

Jeżeli nie braliście jeszcze udziału w Dobrych Regatach o puchar ECOPOL, to musicie być obecni! 13-14.10.2018 r. Szczecin, jez. Dąbie.

Zawiadomienie o regatach: TUTAJ

Podziękowania kierujemy do naszych partnerów i sponsorów:

– Województwo Zachodniopomorskie

– Miasto Szczecin

– Marina’Club, Sen Marina i Marina Restaurant

– PARTNER-SHIP

– ECOPOL – za większe zaangażowanie w regaty

– Banan Yachts

– NewBlue

– CZygar Zakład Szkutniczy

– Slam

– Rib-Charter

– Just Health Poradnia dietetyczna i medycyny sportowej

 

Z żeglarskim pozdrowieniem

Zarząd KS Dobra Marina

Organizator

24 września 2018

Menu