Zawiadomienie o regatach

VI Dobre Regaty o puchar ECOPOL

VI Dobre Regaty o puchar ECOPOL

Niesamowite, jak ten czas szybko leci. To już po raz szósty organizujemy Dobre Regaty i chociażby sam fakt, że walczymy o puchar firmy ECOPOL świadczy o coraz wyraźniejszym punkcie w kalendarzu regat Optimistów i nie tylko. Ten rok obfituje w rozegranie wyścigów wielu klas żeglarskich – Optimist, FINN, Laser 4.7/Radial oraz 420. Pamiętajmy, że VI Dobre Regaty o puchar ECOPOL będą ostatnimi z cyklu Grand Prix Pomorza Zachodniego, gdzie główną nagrodą jest kompletna łódka klasy Optimist. Na najbliższych regatach do wygrania jest konkretnie kadłub firmy OPTI-YACHTS z certyfikatem IODA. W poprednich regatach, zaliczanych do Grand Prix Pomorza Zachodniego, można było wygrać:

– żagiel firmy Northsails od firmy Nautica Boats oraz omasztowanie Optimax od firmy NewBlue w Czwartych Szczecińskich Ogólnopolskich Regatach o puchar PARTNER-SHIP, które zostały wygrane przez Klub Sportowy Dobra Marina;

– ster i miecz od firmy CZygar Zakład Szkutniczy w Nieoficjalnych Regatach Otwarcia Sezonu o puchar MARINA’CLUB, wygrane przez UKS Barnim Goleniów.

Stawka jest wysoka, kluby będą zacięcie walczyć, tak jak i zawodnicy, na których czekać będą dyplomy i nagrody od firmy SLAM produkującej zaawansowaną odzież żeglarską i akcesoria do tego sportu, zaś najlepsza trójka w każdej klasie otrzyma dodatkowo puchary.

Klasycznie w czasie regat zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji, w tym degustacja gorącej czekolady na wodzie i domowych wypieków po każdym dniu regat, a później… można się zważyć. To dzięki Just Health Dieta i trening, Pani Dietetyk będzie miała chwilę na rozmowę z każdym.

Zapraszamy serdecznie na ucztę żeglarską na koniec sezonu!

VI Dobre Regaty o puchar ECOPOL

Z żeglarskim pozdrowieniem

Zarząd KS Dobra Marina

Organizator

19 września 2017

Menu