Aktualności

Rozwiń żagle, czyli klinice dla zawodników kończących przygodę z klasą Optimist

Rozwiń żagle, czyli klinice dla zawodników kończących przygodę z klasą Optimist

Zapraszamy do uczestnictwa w programie „Rozwiń żagle”, czyli klinice dla zawodników kończących przygodę z klasą Optimist, poszukujących dla siebie możliwości dalszego regatowego uprawiania żeglarstwa.

Szanowni Rodzice, Drodzy Zawodnicy, Koleżanki i Koledzy Trenerzy

Mając na względzie rozwój zainteresowań sportowych zawodników posiadających warunki fizyczne do żeglowania w klasach dwuosobowych i windsurfingu, zapraszamy do uczestnictwa w klinice, której celem jest prezentacja łodzi ujętych w systemie szkolenia PZŻ (420, 29er, Hobie Cat 16, Bic Techno). Dodatkowo przekazane zostaną informacje na temat ośrodków prowadzących szkolenie, trenerów, sprzętu i możliwości jego pozyskania z PZŻ.

W klinice wezmą udział trenerzy kadry narodowej juniorów oraz współpracujący, którzy poprowadzą zajęcia na wodzie. W założeniu mają one pomóc w rozpoznaniu indywidualnych predyspozycji zawodników optymalizując wybór kolejnej klasy.

Klinika odbędzie się w dniach 21-23.09 w Narodowym Centrum Żeglarstwa w Gdańsku-Górki Zachodnie. Początek w piątek o godz. 15:00, zakończenie w niedzielę o 15:00.

Zgłoszenia (do pobrania) do 10.09.2018 r. proszę wysyłać na adres: z.czubek@pya.org.pl

Osobom zakwalifikowanym do udziału w klinice Polski Związek Żeglarski zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz zabezpiecza zajęcia według programu.

Lista zaproszonych zawodników opublikowana zostanie do 14.09. Jednocześnie informujemy, że udział w klinice nie jest równoznaczny z powołaniem do kadry na 2019 rok.

Trener koordynator KNMłiJ
Zbigniew Czubek

źródło: PZŻ

Organizator

6 września 2018

Menu