Aktualności

Puchar LZS

Puchar LZS

Puchar LZS to tradycyjnie już ostatnie regaty organizowane przez LKS Charzykowy. Regaty zostały rozegrane w dniach od 30.09 2017 r do  01.10.2017 r. Przy ładnej słonecznej pogodzie i sprzyjającym wschodnim wietrze stanęło do rywalizacji 26 zawodników klasy optimist w gr B. Rozegrano 7 wyścigów. Regaty bezapelacyjnie wygrał zawodnik LKS Charzykowy Antoni Lipiński. Pozostałe miejsce na podium zajęli zawodnicy JKW Poznań. Stanisław Radojewski zajął drugie miejsce, a Stanisław Wojda trzecie.  Najlepszą dziewczyną okazała się Zuzanna Borucka z JKW Poznań wyprzedzając dwie zawodniczki CHKŻ Chojnice Zofię Prądzyńską i Alicję Dempc. W kategorii zawodników do lat dziewięciu wygrał zawodnik LKS Charzykowy Mateusz Grabowski, przed zawodnikami CHKŻ Chojnice Januarym Szczukowskim i Alicją Dempc. Wyróżniono również dwójkę najmłodszych zawodników Maję Szyce z LKS Charzykowy i Antoniego Knittera z CHKŻ Chojnice. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale.