Aktualności

Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu o puchar Marina’Club

Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu o puchar Marina’Club

W ostatni weekend zorganizowaliśmy jako Klub Sportowy Dobra Marina – Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu o puchar Marina’Club, pierwsze regaty cyklu Grand Prix Pomorza Zachodniego, który został objęty honorowym patronatem Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. W ciągu 2 dni rozegraliśmy wszystkie zaplanowane wyścigi – 6. Pogoda absolutnie żeglarska – słońce, wiatr i wiele łódek. Na jez. Dąbie pierwszy raz w tym sezonie zrobiło się biało od żagli. Każdy wyścig został przeprowadzony sprawnie tak, że w sobotę przeprowadzone zostały 4 wyścigi i nadal było mnóstwo czasu na spotkania po regatach. Na początku była to zupa w Marina Restaurant, dalej wspaniałe ciasta Rodziców Zawodników Klubu Sportowego Dobra Marina. W niedzielę, po równie zwinnie przeprowadzonych wyścigach zostało do przeprowadzenie zakończenia.

Nagrody od firmy Slam wybrał sobie każdy uczestnik regat. Zaś puchar Marina’Club za wygraną w punktacji klubowej wygrał UKS Barnim Goleniów, który otrzymał również 2 nagie miecze od firmy CZygar Zakład Szkutniczy.

Końcowe wyniki można znaleźć tutaj: https://dobramarina.eu/nieoficjalne-regaty-otwarcia-sezonu-o-puchar-marinaclub-wyniki-koncowe/

zaś więcej zdjęć można znaleźć na funpage’u Klubu Sportowego Dobra Marina https://web.facebook.com/DobraMarina/

A już dziś zapraszamy na kolejne regaty Grand Prix Pomorza Zachodniego – Piąte Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty o puchar Partner-Ship, które odbędą się 26-27.05.2018.

Podziękowania kierujemy do naszych partnerów i sponsorów:

– Województwo Zachodniopomorskie

– Miasto Szczecin

– Marina’Club, Sen Marina i Marina Restaurant

– Partner-Ship

– ECOPOL – za większe zaangażowanie w regaty

– NewBlue

– CZygar Zakład Szkutniczy

– Slam

– Rib-Charter

– Just Health

Organizator

10 kwietnia 2018

Menu