Aktualności

Nauticus Cup 2017 zakończony

Nauticus Cup 2017 zakończony

Zakończyły się regaty Nauticus Cup i Mistrzostwa Województwa W-M w Olsztynie. Ostatniego dnia udało się rozegrać wszystkie zaplanowane na ten dzień wyścigi. Łącznie rozegrano po 7 wyścigów w klasie OPP A i OPP B oraz LEQ.

Warunki były bardzo sprzyjające przez cały czas trwania regat. Ostatniego dnia wiatr się wzmagał ale wszyscy zawodnicy poradzili sobie doskonale. Najlepsze noty wywalczyli:

W grupie OPP A:

W grupie OPP B:

Mistrzostwa Województwa W-M

W klasie OPP:

W klasie LEQ:

Po każdym dniu regat organizator przygotowywał dla zawodników ciepły poczęstunek i ciasto.  Ciekawą dodatkową atrakcją były regaty mastersów w klasie Optimist, które odbyły się po pierwszym dniu regat. Odważni regatowcy rozegrali trzy, pełne napięcia wyścigi.

Na oficjalnym zakończeniu upominek otrzymał każdy z zawodników biorących udział w regatach. Najlepsi regatowcy otrzymali medale, puchary i atrakcyjne nagrody. Pucharami zostali nagrodzeni również najlepsi w regatach mastersów. Wśród nagród zawodnicy otrzymali medale i upominki z programu Kinder+Sport.

Drugiego i trzeciego dnia regat relację z trasy było można śledzić na relacji realizowanej przez SailingNet pod adresem www.news.sailingnet.pl. Wyniki były dostępne na bieżąco po każdym wyścigu. Wszystkie informacje dostępne były na oficjalnej stronie regat www.olsztyn.sailingnet.pl

Zapraszamy na kolejne regaty do Olsztyna.

Zespół SailingNet

SailingNet

2 października 2017

Menu