Aktualności

Mistrzostwa gr. B – Giżycko 2017

Mistrzostwa gr. B – Giżycko 2017

Przeprowadzono 8 wyścigów dla grupy Złotej, Srebrnej i Brązowej a 7 dla pozostałych dwóch grup, które wyłoniły najlepszych zawodników. Poziom sportowej rywalizacji był w Giżycku na wysokim poziomie. Wyniki zmieniały się dynamicznie każdego dnia, ale ostatni wyścig skutecznie przetasował lokaty nawet w czołówce tym samym pisząc własne zakończenie regat. Najlepsi w klasyfikacji generalnej okazali się:

Na podium zaproszono również trzy kluby, które zwyciężyły w rywalizacji drużynowej. Nagrody odebrali również najmłodsi zawodnicy, którzy otrzymali regatowe maskotki. Tradycyjnie odbyło się losowanie nagród w której wzięli udział zawodnicy ale również ich trenerzy.

Zmagania młodych żeglarzy mogliśmy śledzić za pośrednictwem relacji realizowanej przez SailingNet. Wyniki były udostępnianie na bieżąco, niezwłocznie po otrzymaniu ich ze statku mety. Podczas regat funkcjonowała Strefa Kibica prowadzona przez zespół SailingNet, w której można było kibicować swoim zawodnikom i obserwować przebieg regat. Relacja online dla kibiców, którzy nie mogli przyjechać do Giżycka była dostępna w Internecie na www.news.sailingnet.pl. Po każdym dniu regat zdjęcia zawodników było można oglądać na profilu FB SailingNet i Kinder+Sport.

Dziękujemy wszystkim obserwatorom regat w Giżycku za udział i kibicowanie młodym sportowcom i zapraszamy na kolejne regaty. Szczególne słowa podziękowania kierujemy również do organizatora, dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji relacji.

Oficjalna strona regat: www.gizycko.sailingnet.pl

Pełne wyniki dostępne tutaj.

Galeria zdjęć dostępna tutaj.

SailingNet

28 sierpnia 2017

Menu