PSKO - Wyniki regat PSKO 

MM Otwarte PSKO

Termin: 15-09-2017 - 17-09-2017

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Ebdrup Malthe ROYAL DANISH YACHTCLUB
x
602
2Lindstrm Lukas RSS
x
600
3Lindbom Calle LDSS
x
598
4Barth Anna MSC
x
596
5Mohr Mic PWV
x
594
6Schlter Cosima BERLINER YACHT CLUB
x
592
7Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
590
8Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
ok
588
9Westerlind Theo KKKK
x
586
10Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
ok
584
11Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
582
12
x
580
13Lagerberg Calle KSSS
x
578
14Brenton Melker KSSS
x
576
15Berthet Markus August KNS
x
574
16Ilgenstein Caspar MHLENBERGER SEGEL-CLUB
x
572
17Pola Dzik YKP Gdynia
ok
570
18Wolff Helena NRV/KDY
x
568
19Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
566
20Louisa Mller BYC
x
564
21Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
562
22Maxime Thommen YKP GDYNIA
ok
560
23Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
ok
558
24Bjoerk Victor LDSS
x
556
25Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
554
26Bjrsson Malcolm LESS
x
552
27Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
550
28Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
548
29Luca Jost WYC-NAUTIVELA TEAM GERMANY
x
546
30Krause Carl RSC 92
x
544
31Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
542
32Forslund Emil NESODDEN SEILFORENING
x
540
33Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów
ok
538
34Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
536
35Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia
ok
534
36Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
532
37Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
530
38Lanzinger Hannah WASSERSPORTVEREIN FRAUENINSEL E.V.
x
528
39Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia
ok
526
40Hallin Christoffer LDSS
x
524
41Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
522
42Porthun Jakob SSV VON 1894
x
520
43Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
518
44Ill Niklas YLB
x
516
45Wolfgang Emil HJBK
x
514
46Norln Erik KSSS
x
512
47Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
510
48Leon Jost WYC
x
508
49Rabe Max SSV ROSTOCK
x
506
50Rijer Jonatan LDSS
x
504
51Forssn Lova KSSS
x
502
52Jonas Mager MSC MUEHLENBERGER SEGELCLUB
x
500
53Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
ok
498
54Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
496
55Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck
ok
494
56Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
492
57Paula Schuetze BERLINER YACHT CLU
x
490
58hrnell Jennifer LESS
x
488
59Granath Simon KSSS
x
486
60Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
484
61Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
482
62Pietrzak Jakub OPTI CWM GDYNIA
x
480
63Norln Albert KSSS
x
478
64Bisewski Marcel YKP GDYNIA
x
476
65Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
ok
474
66Hugo Liljegren KSSS
x
472
67Gaskell-Brown Hanna R JOLLE KLUBB
x
470
68Ludwik Grzelak WTW Warszawa
ok
468
69Barsne Hannibal SSP
x
466
70Berthold Bo PWV
x
464
71Bajorat Bina RSC92
x
462
72Bengtsson Johan BKSS
x
460
73Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
458
74Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
456
75Henriksson Filippa RSS
x
454
76Llado Krensler Jonathan RSS
x
452
77Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
450
78Steuerer Frederik AUGSBURGER SEGLER CLUB
x
448
79Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
ok
446
80Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
444
81Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
ok
442
82Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia
ok
440
83Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
438
84Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
436
85Ljungdahl Melker KSSS
x
434
86Peters Henrik MHLENBERGER SEGEL-CLUB
x
432
87Theiner Reamonn SEGELVEREIN SCHWANENHALBINSEL
x
430
88Krsika Michal YC CERE
x
428
89Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
426
90Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
424
91Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
422
92Klboe Mia DRBAKSUND SEILFORENING
x
420
93Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
418
94Von Lepel Johanna BERLINER YACHT-CLUB
x
416
95Rutkowska Paulina YKP GDYNIA
x
414
96Szymon Oleksiuk WTW Warszawa
ok
412
97Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
410
98Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
408
99Keim Finja SVS
x
406
100Karolina Gała WTW Warszawa
ok
404
101Dmochowska Janina MK ARKA GDYNIA
x
402
102Emmer Johann NAUTIVELA TEAM GERMANY / VSAW
x
400
103Bengtsson Erik BKSS
x
398
104Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck
ok
396
105Bergelin Alice LERSS
x
394
106Balkfors Julius SKANRS BTKLUBB
x
392
107Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
390
108Meier Michael DUYC
x
388
109Severin Gericke YCAT
x
386
110Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
384
111Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa
ok
382
112Zuzanna Dominikowska KSW Baltic
ok
380
113Krsika Luk YC CERE
x
378
114Blschke Alina Marieke
x
376
115Jacob Schcke POTSDAMER SEGLERVEREIN E.V.
x
374
116Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
372
117Enjin Wilhelm LOMMABUKTENS SEGLARKLUBB
x
370
118Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
368
119Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
366
120Rek Adam ESKY YACHT KLUB
x
364
121Gustaw Kwiek WTW Warszawa
ok
362
122Brorsson Felix SSP
x
360
123Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
358
124Marceli Mierzwicki YKP Gdynia
ok
356
125Schmidt Pola OPTI CWM GDYNIA
x
354
126Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
352
127berg Svante KNSS
x
350
128Hrd Felix KKKK
x
348
129Fure Cornelia ROYAL NORWEGIAN YACHT CLUB
x
346
130Werton Julia LDSS
x
344
131Suchocka Maria MK ARKA GDYNIA
x
342
132Reski Iwo YKP GDYNIA
x
340
133Hannes Braune SC MRKISCHER ADLER E.V.
x
338
134Jakob Gauger BERLINER YACHT-CLUB
x
336
135Jarudd Claes KSSS
x
334
136Schwanebeck Theodor RSVM
x
332
137Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
ok
330
138Kraus Tobias YC KLADNO
x
328
139Ilnicki Maciej CHK CHOJNICE
x
326
140Buchler David BERLINER YACHT-CLUB
x
324
141Patryk Furmanek SSW MOS Iława
ok
322
142Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków
ok
320
143Hanna Burdziej KSW Baltic
ok
318
144Sundstrm Ludvig LDSS
x
316
145Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia
ok
314
146Mahnke Emma RSVM
x
312
147Michalak Miosz YKP GDYNIA
x
310
148Haljrbrandt Filip LJS
x
308
149Licencja: 33
!
306
150Paul Porthun MHLENBERGER SEGELCLUB
x
304
151Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
302
152Antoni Nazimek JKW Poznań
ok
300
153Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
ok
298
154Jaroszek Micha KSW BALTIC DZIWNW
x
296
155Czerniawska Zofia YK STAL GDYNIA
x
294
156Zvereva Liza SAILING CLUB KOENIGSBERG
x
292
157Szczukowski Jeremi CHK CHOJNICE
x
290
158Steinwandt Max MSC
x
288
159Gabriela Zawal ŻMKS Poznań
ok
286
160Jan Witkowiak JKW Poznań
ok
284
161Jakub Dąbek SSW MOS Iława
ok
282
162Biedalak Micha JKW POZNA
x
280
163Widestam Cornelia KKKK
x
278
164Sukow Jerzy YKP GDYNIA
x
276
165Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
274
166Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
ok
272
167Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
ok
270
168Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
268
169obaczewski Hubert YKP GDYNIA
x
266
170White Carl KKKK
x
264
171Amelie Schmid WVF
x
262
172Bazyli Mikoaj KSW BALTIC DZIWNW
x
260
173Iga Wielczyk SSW MOS Iława
ok
258
174Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
256
175Wysocki Tymoteusz OLSZTYSKI KLUB EGLARSKI
x
254
176Jarosiewicz Filip OPTI CWM GDYNIA
x
252
177Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa
ok
250
178Marketa Kaliov
x
248
179Wojda Stanisaw JKW POZNA
x
246
180Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
244
181indelka Ondej MYK
x
242
182Haabaty Wiktoria MK OPTI
x
240
183Eskilstorp Erik KKKK
x
238
184Herman Bruno WTW WARSZAWA
x
236
185Hannes Schuetze BERLINER YACHT CLUB
x
234
186Richert Marta MK ARKA GDYNIA
x
232
187Eleonora Rpke
x
230
188Leon Gniadek KŻ Horn Kraków
ok
228
189Stemplewski Kamil MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
226
190Zetterstrm Max BOSS
x
224
191Srensen Willy Bo MHLENBERGER SEGEL-CLUB
x
222
192Figel Magorzata OPTI CWM GDYNIA
x
220
193Vincenzo Reuter MYC MNCHNER YACHT CLUB
x
218
194Jureka imon CZECH YACHT KLUB
x
216
195Licencja: 1213
!
214
196Shalnewa Katerina UKS PIONERSKIY
x
212
197Bogun Janis Birger SSH E.V.
x
210
198Radojewski Stanisaw JKW POZNAN
x
208
199Tlapk Vojtch YACHT CLUB SK TT
x
206
200Wielczyk Oskar SSW MOS IAWA
x
204
201Martinsson Hanna LTS
x
202
202Bruski Krzysztof OPTI CWM GDYNIA
x
200
203Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
198
204Kwiek Maja WTW WARSZAWA
x
196
205Gsiorowski Mateusz YK STAL GDYNIA
x
194
206Kamalov Igor UKS PIONERSKIY
x
192
207Borkowski Wiktor AZS POZNA
x
190
208Oleszczyk Filip UKS BARNIM GOLENIW
x
188
209Elsa Katharina Erichsen SCHWERINER SEGLER-VEREIN VON 1894 E.V.
x
186
210Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
ok
184
211Piesiewicz Jakub KS AZS AWFIS GDASK
x
182
212Mikhalev Ivan UKS PIONERSKIY
x
180
213Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
178
214Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań
ok
176
215Jaro Adam MYK
x
174
216Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
172
217Szklarz Micha KS DOBRA MARINA
x
170
218Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
168
219Grzesiek Micha MKS POZNA
x
166
220Borowiak Jan KS DOBRA MARINA
x
164
221Szczepankowski Marek UKS BARNIM GOLENIW
x
162
222Sawicki Oskar UKS BARNIM GOLENIW
x
160
223Gajdziska Karolina AZS POZNA
x
158
224Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów
ok
156
225Kuera Matj TJ LANKROUN - YACHT CLUB
x
154
226Kocida Fabian OPTI CWM GDYNIA
x
152
227Oowiak Zuzanna YKP GDYNIA
x
150
228Tutkowska Alicja YK STAL GDYNIA
x
148
229Lipiski Antoni LKS CHARZYKOWY
x
146
230Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń
ok
144
231Klinicki Jan SSW MOS IAWA
x
142
232Rossa Szymon MKS POZNA
x
140
233Bobrowska Aleksandra UKS BARNIM GOLENIW
x
138
234Pinosova Kristyna JACH KLUB PROSTEJOV
x
136
235Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
ok
134
236Marciniak Hugo JKW POZNA
x
132
237Hovlind Emil LJS
x
130
238Skawiski Ps. Kornik Micha WTW WARSZAWA
x
128
239Fenger Charlotte EISENBAHNER-SEGEL-VEREIN KIRCHMSER 1928 E.V.
x
126
240Hardner Simon KKKK
x
124
241Rais Michal YACHT CLUB SK TT
x
122
242Marciniak Jakub KSW BALTIC DZIWNW
x
120
243Macugowski Jan K VI-KING CZUCHW
x
118
244Barsne Hector SSP
x
116
245Wieland Axel KSSS
x
114
246Forslund Philip NESODDEN SEILFORENING
x
112
247Hermina Schmidtchen SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V.
x
110
248Julian Podwalski SSW MOS Iława
ok
108
249Cwojdziski Adam MKS POZNA
x
106
250Majdosz Adrian UKS BARNIM GOLENIW
x
104
251Zuzanna Zielińska YKP Gdynia
ok
102
252Till Fiedler SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V.
x
100
253Bury Aleksander UKS BRYG WROCAW
x
98
254Cymerman Maciej UKS BARNIM GOLENIW
x
96
255Paigerov Vanda YACHT CLUB CERE
x
94
256Dmuchowski Roch SSW MOS IAWA
x
92
257Hovlind Hugo LJS
x
90
258Adamw Hubert KS DOBRA MARINA
x
88
259Hanna Wiszniowska JKW Poznań
ok
86
260Wietek Olga YK STAL GDYNIA
x
84
261Staniewicz Marcin JACHT KLUB KOSZALIN
x
82
262Michalewska Alicja SSW MOS IAWA
x
80
263Grski Rafa KS AZS AWFIS GDASK
x
78
264Borucka Aleksandra AZS POZNA
x
76
265Hartig Bartolomj YACHT CLUB DOKSY
x
74
266Baudin Alexander SWEDISH ROYAL YACHT CLUB
x
72
267Cituk Lena MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
70
268Kornalevskiy Artem UKS PIONERSKIY
x
68
269Amelin Vladimir SAILING CLUB KOENIGSBERG
x
66
270Kluczka Mateusz OPTI CWM GDYNIA
x
64
271Kacper Młodzianowski AZS Poznań
ok
62
272Chiniewicz Patrycja M.U.K.. BATYK MIELNO
x
60
273Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
58
274Karbownik Kacper MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
56
275Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
ok
54
276Chojnowska Natalia SSW MOS IAWA
x
52
277Urba Nikolas UKS BARNIM GOLENIW
x
50
278Antoni Sopata AZS Poznań
ok
48
279Kosowski Piotr OPTI CWM GDYNIA
x
46
280Janiak Szymon OPTI CWM GDYNIA
x
44
281Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
ok
42
282Klma Ondej YACHT CLUB DOKSY
x
40
283Sokoowski Dobromir JKW POZNA
x
38
284Kuzmin Stepan SAILING CLUB KOENIGSBERG
x
36
285Samek Miosz KSC SZCZECIN
x
34
286Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
32
287Kosowski Aleksander OPTI CWM GDYNIA
x
30
288Trafalski Micha YK STAL GDYNIA
x
28
289Parfenov Sergei UKS PIONERSKIY
x
26
290Malaya Lera SAILING CLUB KOENIGSBERG
x
24
291Hrymajo Mateusz KSC SZCZECIN
x
22
292Koliski Pawe LKS CHARZYKOWY
x
20
293Gregory Soltau BERLINER YACHTCLUB
x
18
294Grylewicz Hubert M.U.K..
x
16
295Przybyek Alicja AZS POZNA
x
14
296Koza Inka M.U.K..
x
12
297Lunia Bartosz KSC SZCZECIN
x
10
298Kaska Kajetan KSC SZCZECIN
x
8
299Szyliska Wanda KSC SZCZECIN
x
6
300Podgrny Jakub KSC SZCZECIN
x
4
301Rojek Ignacy KS AZS AWFIS GDASK
x
2
© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku