M.c. | Zawodnik | Ranking | Pkt. |
---|---|---|---|
1 | Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia | 43 | |
2 | Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn | 41 | |
3 | Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice | 39 | |
4 | Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo | 37 | |
5 | Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów | 36 | |
6 | Pola Dzik YKP Gdynia | 35 | |
7 | Gustaw Micinski YKP Gdynia | 34 | |
8 | Weronika Jaroszek KSW Baltic | 33 | |
9 | Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów | 32 | |
10 | Maciej Ilinski YKP Gdynia | 31 | |
11 | Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa | 30 | |
12 | Gracjan Grzech YKP Gdynia | 29 | |
13 | Ludwik Grzelak WTW Warszawa | 28 | |
14 | Szczepan Damasiewicz JKW Poznań | 27 | |
15 | Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk | 26 | |
16 | Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów | 25 | |
17 | Maciej Panaś YKP Gdynia | 24 | |
18 | Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA | 23 | |
19 | Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa | 22 | |
20 | Klara Sobczak CHKŻ Chojnice | 21 | |
21 | Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk | 20 | |
22 | Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia | 19 | |
23 | Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA | 18 | |
24 | Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa | 17 | |
25 | Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa | 16 | |
26 | Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn | 15 | |
27 | Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia | 14 | |
28 | Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice | 13 | |
29 | Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 12 | |
30 | Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck | 11 | |
31 | Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa | 10 | |
32 | Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia | 9 | |
33 | Juliusz Hebel BAZA Mrągowo | 8 | |
34 | Filip Fajfer KŻ Horn Kraków | 7 | |
35 | Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława | 6 | |
36 | Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia | 5 | |
37 | Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów | 4 | |
38 | Zuzanna Dominikowska KSW Baltic | 3 | |
39 | Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn | 2 | |
40 | Antoni Sopata AZS Poznań | 1 | |
41 | Laura Szulc CHKŻ Chojnice | 0 | |
42 | Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 0 | |
43 | Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia | 0 | |
44 | Karolina Gała WTW Warszawa | 0 | |
45 | Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice | 0 | |
46 | Marceli Mierzwicki YKP Gdynia | 0 | |
47 | Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa | 0 | |
48 | Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia | 0 | |
49 | Tomasz Bendlewski JKW Poznań | 0 | |
50 | Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 0 | |
51 | Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów | 0 | |
52 | Dominika Ołowiak YKP Gdynia | 0 | |
53 | Iga Wielczyk SSW MOS Iława | 0 | |
54 | Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów | 0 | |
55 | Jan Witkowiak JKW Poznań | 0 | |
56 | Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0 | |
57 | Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 0 | |
58 | Antoni Nazimek JKW Poznań | 0 | |
59 | Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | |
60 | Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA | 0 | |
61 | Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo | 0 | |
62 | Licencja: 8111 | 0 | |
63 | Gustaw Kwiek WTW Warszawa | 0 | |
64 | Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 0 | |
65 | Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0 | |
66 | Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA | 0 | |
67 | Stefan Marciniak AZS POZNAŃ | 0 | |
68 | Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa | 0 | |
69 | Licencja: 7895 | 0 | |
70 | Kacper Młodzianowski AZS Poznań | 0 | |
71 | Anna Januszewska YK Stal Gdynia | 0 | |
72 | Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 0 | |
73 | Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | |
74 | Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | |
75 | Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa | 0 | |
76 | Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck | 0 | |
77 | Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice | 0 | |
78 | Hanna Burdziej KSW Baltic | 0 | |
79 | Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa | 0 | |
80 | Mroczek Jakub Jan, Male, 18-Sep-2003, FJS SK Sawa | 0 | |
81 | Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA | 0 | |
82 | Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA | 0 | |
83 | Michał Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice | 0 | |
84 | Maciej Reck JKW Poznań | 0 | |
85 | Barbara Mindak LKS Charzykowy | 0 | |
86 | Paweł Gerłachowski YKP Gdynia | 0 | |
87 | Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice | 0 | |
88 | Marcin Pietrzak WTW Warszawa | 0 | |
89 | Leon Gniadek KŻ Horn Kraków | 0 | |
90 | Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | 0 | |
91 | Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice | 0 | |
92 | Julia Jędrasik BAZA Mrągowo | 0 | |
93 | Maria Prus-Głowacka AZS Poznań | 0 | |
94 | Stanisław Wierczyński YKP Gdynia | 0 | |
95 | Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok | 0 | |
96 | Michał Terpiłowski WTW Warszawa | 0 | |
97 | Franciszek Borys YKP Gdynia | 0 | |
98 | Kacper Korcz ŻMKS Poznań | 0 | |
99 | Patryk Furmanek SSW MOS Iława | 0 | |
100 | Licencja: 9635 | 0 | |
101 | Borys Jarnot-Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz | 0 | |
102 | Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA | 0 | |
103 | Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa | 0 | |
104 | Patryk Kukowski KS ZATOKA Puck | 0 | |
105 | Jakub Dąbek SSW MOS Iława | 0 | |
106 | Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa | 0 | |
107 | Julian Podwalski SSW MOS Iława | 0 | |
108 | Pola Wawrzyniak AZS Poznań | 0 | |
109 | Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa | 0 | |
110 | Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 0 | |
111 | Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia | 0 | |
112 | Gabriela Zawal ŻMKS Poznań | 0 | |
113 | Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok | 0 | |
114 | Michał Koczorowski AZS Poznań | 0 | |
115 | Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów | 0 | |
116 | Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 0 | |
117 | Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA | 0 | |
118 | Nina Łypaczewska KW LOK Garland Gliwice | 0 | |
119 | Hanna Wiszniowska JKW Poznań | 0 | |
120 | Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn | 0 | |
121 | Raszka Dominika, Female, 03-Feb-2004, MKS 2 Warszawa | 0 | |
122 | Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań | 0 | |
123 | Aleksander Szczygielski KW LOK Garland Gliwice | 0 | |
124 | Oliwia Osadcow KW LOK Garland Gliwice | 0 | |
125 | Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań | 0 | |
126 | Barbara Malarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | 0 |