SailingNet - Wyniki regat PSKO 

WYNIKI REGAT 2017

Nazwa regat Wyniki

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny - Jezioro Tarnobrzeskie

01-04-2017 - 02-04-2017

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

Otwarte Mistrzostwa LOK - j. Dzierżno Małe

02-05-2017 - 03-05-2017

Puchar KS Zatoka - Puck

03-05-2017 - 06-05-2017

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

XXI Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

19-05-2017 - 21-05-2017

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

Puchar YKP Gdynia - Gdynia

11-05-2017 - 14-05-2017

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

Puchar Prezydenta Miasta Torunia - Port Drzewny

13-05-2017 - 14-05-2017

Regaty Pomarańczowe im. M Skubija - Iława

03-06-2017 - 04-06-2017

XXII Regaty Ekologiczne - Kraków Bagry

20-05-2017 - 21-05-2017

Puchar Nysy - Jezioro Nyskie

20-05-2017 - 21-05-2017

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

Finał Eliminacji do MŚ i ME - Dziwnów

01-06-2017 - 04-06-2017

Puchar Przew. Rady m Gdańska - Górki Zachodnie

02-06-2017 - 04-06-2017

Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Jezioro Dąbie

03-06-2017 - 04-06-2017

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

Puchar K.S Spójnia - Warszawa - Jezioro Zegrzyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

II Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Zalew Zemborzycki/Lublin

03-06-2017 - 04-06-2017

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

Puchar Mechelinek - Mechelinki

10-06-2017 - 11-06-2017

Puchar Trzech Ryb - Jezioro Niegocin

16-06-2017 - 18-06-2017

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

Puchar Lata - Olsztyn

17-06-2017 - 18-06-2017

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa - J. Ewingi, Zalewo

24-06-2017 - 25-06-2017

XVII Regaty Puchar Żubra - Zalew Siemianówka

24-06-2017 - 25-06-2017

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

XLVI Puchar Leonida Telgi - Jezioro Myśliborskie

24-06-2017 - 25-06-2017

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

Nord CUP 2017 - Górki Zachodnie

27-06-2017 - 29-06-2017

Puchar Mazowsza - Jezioro Zegrzyńskie

30-06-2017 - 02-07-2017

Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyska-zalew koronowski

01-07-2017 - 02-07-2017

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

Sopot Optimist Cup - Sopot

01-07-2017 - 02-07-2017

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

Regaty o Puchar Marszałka woj. Dolnośląsk. - Zalew Mietkowski

29-07-2017 - 30-07-2017

Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz

04-08-2017 - 06-08-2017

Regaty o Puchar UKS Tolkmicko - Zalew Wiślany

18-08-2017 - 20-08-2017

III Regaty o Puchar Biskupa Ełckiego -

19-08-2017 - 20-08-2017

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

Puchar Mazowsza - Jezioro Zegrzyńskie

02-09-2017 - 03-09-2017

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

Puchar Komandora ChKŻ - Charzykowy

09-09-2017 - 10-09-2017

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

MM Otwarte PSKO - Dziwnów

15-09-2017 - 17-09-2017

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

XI Żeglarskie Mistrzostwa Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

23-09-2017 - 24-09-2017

Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna, j. Dąbie

23-09-2017 - 24-09-2017

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

Jesienny Puchar Gdyni - Gdynia

30-09-2017 - 01-10-2017

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

Puchar LZS - Charzykowy

30-09-2017 - 01-10-2017

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

IV Jesienne Regaty- Mistrz. miasta Tarnobrzeg - Jezioro Tarnobrzeskie

14-10-2017 - 15-10-2017

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

© 2017 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok