M.c. | Zawodnik |
---|---|
1 | Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia |
2 | Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice |
3 | Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów |
4 | Gracjan Grzech YKP Gdynia |
5 | Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów |
6 | Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
7 | Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
8 | Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa |
9 | Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk |
10 | Weronika Jaroszek KSW Baltic |
11 | Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa |
12 | Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
13 | Gustaw Micinski YKP Gdynia |
14 | Filip Fajfer KŻ Horn Kraków |
15 | Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia |
16 | Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów |
17 | Ludwik Grzelak WTW Warszawa |
18 | Klara Sobczak CHKŻ Chojnice |
19 | --- |
20 | Juliusz Hebel BAZA Mrągowo |
21 | Pola Dzik YKP Gdynia |
22 | Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa |
23 | Szczepan Damasiewicz JKW Poznań |
24 | Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
25 | Laura Szulc CHKŻ Chojnice |
26 | Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia |
27 | Maciej Panaś YKP Gdynia |
28 | Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck |
29 | Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice |
30 | Jan Witkowiak JKW Poznań |
31 | Maciej Ilinski YKP Gdynia |
32 | Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck |
33 | Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk |
34 | Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława |
35 | Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk |
36 | Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
37 | Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA |
38 | Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów |
39 | Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo |
40 | Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA |
41 | Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów |
42 | Dominika Ołowiak YKP Gdynia |
43 | Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
44 | Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa |
45 | Tomasz Bendlewski JKW Poznań |
46 | Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice |
47 | Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA |
48 | Gustaw Kwiek WTW Warszawa |
49 | Leon Gniadek KŻ Horn Kraków |
50 | Stefan Marciniak AZS POZNAŃ |
51 | Maria Prus-Głowacka AZS Poznań |
52 | Karolina Gała WTW Warszawa |
53 | Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice |
54 | Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia |
55 | Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
56 | Marceli Mierzwicki YKP Gdynia |
57 | Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo |
58 | Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice |
59 | Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
60 | Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia |
61 | Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
62 | Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa |
63 | Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn |
64 | Marcin Pietrzak WTW Warszawa |
65 | Antoni Sopata AZS Poznań |
66 | Maciej Popłonyk AZS Poznań |
67 | Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
68 | Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków |
69 | Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia |
70 | Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa |
71 | Kacper Bąk KŻ Horn Kraków |
72 | Anna Januszewska YK Stal Gdynia |
73 | Iga Wielczyk SSW MOS Iława |
74 | Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA |
75 | Szymon Oleksiuk WTW Warszawa |
76 | Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów |
77 | Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa |
78 | Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
79 | Paweł Gerłachowski YKP Gdynia |
80 | Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA |
81 | Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
82 | Kacper Młodzianowski AZS Poznań |
83 | Zuzanna Dominikowska KSW Baltic |
84 | Patryk Furmanek SSW MOS Iława |
85 | Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn |
86 | Hanna Burdziej KSW Baltic |
87 | Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa |
88 | Barbara Mindak LKS Charzykowy |
89 | Lilianna Lemke OPTI CWM GDYNIA |
90 | Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia |
91 | Antoni Nazimek JKW Poznań |
92 | Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk |
93 | Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
94 | Jakub Dąbek SSW MOS Iława |
95 | Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia |
96 | Julia Jędrasik BAZA Mrągowo |
97 | Julian Podwalski SSW MOS Iława |
98 | Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia |
99 | Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk |
100 | Kacper Korcz ŻMKS Poznań |
101 | Michał Koczorowski AZS Poznań |
102 | Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa |
103 | Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów |
104 | Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA |
105 | Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn |
106 | Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań |
107 | Hanna Wiszniowska JKW Poznań |
108 | Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań |