PSKO - Wyniki regat PSKO 

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

Termin: 16-09-2016 - 18-09-2016

kl. OPTIMIST A

M.c. Zawodnik Ranking Pkt.
1Mller Valentin BYC
x
620
2Roko Mohr PWV
x
618
3Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
ok
616
4Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
ok
614
5Lagerberg Calle ROYAL SWEDISH YACHT CLIUB
x
612
6Lindstrm Rasmus RSS
x
610
7Kamil Manowiecki YKP Gdynia
ok
608
8Strelciunas Vejas BANGPUTYS
x
606
9Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów
ok
604
10Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia
ok
602
11Mic Mohr PWV
x
600
12Wieduwild Mewes VSAW
x
598
13Westerlind Marius KKKK
x
596
14Honold Leonardo BODENSEE YACHT-CLUB UEBERLINGEN
x
594
15Forssn Lova KSSS
x
592
16Steidle Jonathan BODENSEE YACHT CLUB UEBERLINGEN
x
590
17Sperling Emil SCHWERINER YACHTCLUB
x
588
18Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
586
19Schlter Cosima BERLINER YACHT CLUB
x
584
20Gelpi Arnau NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA
x
582
21Neszvecsko Felix MYC
x
580
22Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa
ok
578
23Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
576
24Seutz Fabio SV 03
x
574
25Ebdrup Malthe ROYAL DANISH YACHTCLUB
x
572
26Llado Krensler Jonathan RSS
x
570
27Koerner Max MYC
x
568
28Liljegren Hedvig KSSS
x
566
29Bonatz Josse KYC
x
564
30Hugo Liljegren KSSS
x
562
31Lindbom Calle LDSS
x
560
32Gustaw Micinski YKP Gdynia
ok
558
33Lindstrm Lukas RSS
x
556
34Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
ok
554
35Hrfelt Carl LESS
x
552
36Pola Dzik YKP Gdynia
ok
550
37Carlsson Martina LESS
x
548
38Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA
ok
546
39Lfgren Oscar KSSS
x
544
40Simon Granath KSSS
x
542
41Jesper Bahr LBECKER SEGLER VEREIN
x
540
42Renkes Lisa SCGN (GER)
x
538
43Barth Anna MSC
x
536
44Jakob Lanzinger SCBC
x
534
45Moritz-Alexander Drholt DUYC
x
532
46Mller Louisa BYC
x
530
47Paula Schuetze BERLINER YACHT CLUB
x
528
48Szczepan Damasiewicz JKW Poznań
ok
526
49Wolff Helena NRV
x
524
50Weronika Jaroszek MKŻ OPTI
ok
522
51Porthun Jakob SSV VON 1894
x
520
52Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk
ok
518
53Larsson Tinnert Karl R JOLLEKLUBB
x
516
54Liebig Colin SEGLERVEREINIGUNG 1903 BERLIN E. V.
x
514
55Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice
ok
512
56Laura Szulc CHKŻ Chojnice
ok
510
57Krause Carl RSC92
x
508
58Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa
ok
506
59Bengtsson Johan BKSS
x
504
60Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa
ok
502
61Westerlind Theo KKKK
x
500
62Mller Ondej YC SK TT
x
498
63Licencja: 123
!
496
64Licencja: 1130340
!
494
65Conradi Pia DUISBURGER YACHT-CLUB
x
492
66Rahola Mariona NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA
x
490
67Maciej Panaś YKP Gdynia
ok
488
68Oliwier Urbański JKW Poznań
ok
486
69Hollenbach Tobias KYC
x
484
70Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
ok
482
71Norln Erik KSSS
x
480
72Elisa Grner BERLINER YACHT-CLUB
x
478
73Zetterstrm Louise BOSS
x
476
74Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
474
75Tillwicks Sonja SEGELKLUB BAYER UERDINGEN
x
472
76Juskevicius Ernestas BANGPUTYS
x
470
77Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
ok
468
78Schnebeck Mats NRV
x
466
79Norln Albert KSSS
x
464
80Malte Jacobs SSV VON 1894 E.V.
x
462
81Wenzel Paul MSC
x
460
82Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI
ok
458
83Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
ok
456
84Vaszi Mikul YC SK TT
x
454
85Lukas Kleinow BERLINER YACHT CLUB
x
452
86Rafał Szubert ŻMKS Poznań
ok
450
87Licencja: 123
!
448
88Nachtigall Lukas SGS
x
446
89Licencja: 123
!
444
90Kacper Worek YK Stal Gdynia
ok
442
91Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA
ok
440
92Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia
ok
438
93Henriksson Filippa RSS
x
436
94Antoni Sopata AZS Poznań
ok
434
95Marga Madita SSV VON 1894
x
432
96Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa
ok
430
97Gracjan Grzech YKP Gdynia
ok
428
98Maciej Karsznia KS Zatoka Puck
ok
426
99Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA
ok
424
100Krsicka Michal YC CERE
x
422
101Levin Hkansson Sofia KSSS
x
420
102Emmer Johann SPORTVEREIN KLOSTER LEHNIN
x
418
103Siepmann Sarah MSC
x
416
104Dominik Śliwinski YKP GDYNIA
ok
414
105Strelciunas Rukas BANGPUTYS
x
412
106Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
410
107Katharina Schwachhofer SKL
x
408
108Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa
ok
406
109Maciej Ilinski YKP Gdynia
ok
404
110Dorau Moritz SEGELVEREIN SCHLUCHSEE
x
402
111Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA
ok
400
112Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA
ok
398
113Licencja: 123
!
396
114Gwd Mateusz YKP GDYNIA
x
394
115Jan Gierzynski KS Zatoka Puck
ok
392
116Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck
ok
390
117Meier Michael DUYC
x
388
118Riquelme Sebastian NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA
x
386
119Steinlein Franziska BAYERISCHER YACHT-CLUB
x
384
120Liebig Jannis SEGLERVEREINIGUNG 1903 BERLIN E. V.
x
382
121Zhilkin Ivan PK VODNIK
x
380
122Machur Johannes AKADEMISCHER SEGLER-VEREIN ZU ROSTOCK
x
378
123Rabe Max SSV ROSTOCK
x
376
124Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
ok
374
125Jonas Mager MSC MHLENBERGER SEGELCLUB
x
372
126Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
ok
370
127Hannah Lanzinger SCBC
x
368
128Mlejnek Tom YC SK TT
x
366
129Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
364
130Marie Halle YC BAYER LEVERKUSEN
x
362
131Ponto Aleksander OPTI CWM GDYNIA
x
360
132Marcin Popłonyk AZS Poznań
ok
358
133Bobula Aleksandra JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
x
356
134Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia
ok
354
135Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
ok
352
136Oowiak Dominika YKP GDYNIA
x
350
137Danilova Maria PK VODNIK
x
348
138Mierzwicki Marcel YKP GDYNIA
x
346
139Hallin Christoffer LDSS
x
344
140Wolfgang Emil HJBK
x
342
141Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
ok
340
142Czajkowski Tytus KST ELEKTRYK GRUDZIDZ
x
338
143Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
ok
336
144Lewandowska Ewa KS AZS AWFIS GDASK
x
334
145Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa
ok
332
146Nils Ruben Otto
x
330
147Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
328
148Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz
ok
326
149Hempel Fridjoff SSV VON 1894 E.V.
x
324
150Janowicz Stanisaw KS AZS AWFIS GDASK
x
322
151Chekowski Patryk MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
320
152Strmbck Anna KSSS
x
318
153Bengtsson Erik BKSS
x
316
154Wierczyski Stanisaw YKP GDYNIA
x
314
155Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
ok
312
156Ivanova Sofya PK VODNIK
x
310
157Anna Januszewska YK Stal Gdynia
ok
308
158Filip Fajfer KŻ Horn Kraków
ok
306
159Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa
ok
304
160Furmanek Patryk SSW MOS IAWA
x
302
161Grzelak Ludwik WTW WARSZAWA
x
300
162Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
298
163Hla Petr YC KLADNO
x
296
164vkov Bra YC CERE
x
294
165Mizgiris Vykintas NERINGOS SPORTO MOKYKLA
x
292
166Daracius Arunas BANGPUTYS
x
290
167Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
ok
288
168Barbara Mindak LKS Charzykowy
ok
286
169Kraus Tobias YC KLADNO
x
284
170Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
ok
282
171Gsiorowski Szymon YK STAL GDYNIA
x
280
172Narloch Mateusz MK ARKA GDYNIA
x
278
173Rodze Zuzia MK ARKA GDYNIA
x
276
174Wille Jonathan MSC
x
274
175Sundstrm Ludvig LDSS
x
272
176Keim Finja SVS
x
270
177we MK ARKA GDYNIA
x
268
178Maksymilian Kalupa JKW Poznań
ok
266
179Gniadek Leon K HORN KRAKW
x
264
180Jureka imon CZECH YACHT CLUB
x
262
181Justinas Jocas BANGPUTYS
x
260
182Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
ok
258
183Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
256
184Oleksiuk Szymon WTW WARSZAWA
x
254
185Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
252
186Bisewski Marcel YKP GDYNIA
x
250
187Nussbaumer Franziska YACHTCLUB LANGENARGEN
x
248
188Brenton Melker KSSS
x
246
189Krawczyska Maja OPTI CWM GDYNIA
x
244
190Alicja Smolińska SSW MOS Iława
ok
242
191Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
ok
240
192Tomasz Bendlewski JKW Poznań
ok
238
193Dawid Goetz AZS Poznań
ok
236
194Konarzewska Maria KS AZS AWFIS GDASK
x
234
195Kukowski Patryk KS ZATOKA PUCK
x
232
196Chalupnkov Kristna YC BRNO
x
230
197Tornow Laura SV03 E.V. BERLIN
x
228
198Kwiek Gustaw WTW WARSZAWA
x
226
199Vilkas Laurynas BANGPUTYS
x
224
200Arp Fiene WARNEMNDER SEGEL-CLUB
x
222
201Riquelme Alexandro NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA
x
220
202Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
218
203Petrosius Paulius ZIEMYS
x
216
204Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
ok
214
205Kuderski Aleksander WTW WARSZAWA
x
212
206Jarudd Claes ROYAL SWEDISH YACHT CLUB
x
210
207Gabriela Fajdasz
x
208
208Sheskin Fedor PK VODNIK
x
206
209Maksimkin Artem GREEN CAPE
x
204
210Kluk Jakub MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
202
211Licencja: 123
!
200
212Gaa Karolina WTW WARSZAWA
x
198
213Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ok
196
214Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA
ok
194
215Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów
ok
192
216Olejnik Krzysztof JKW POZNA
x
190
217Pietrzak Marcin WTW WARSZAWA
x
188
218Gigielewicz Mateusz BAZA MRGOWO
x
186
219Bo Mohr PWV
x
184
220Macevicius Jonas ZIEMYS
x
182
221Heintschel Von Heinegg Kara VSAW
x
180
222Gregor Lojewski CICONIA STORKOW
x
178
223Licencja: 222
!
176
224Terpiowski Micha WTW WARSZAWA
x
174
225Stefan Marciniak AZS POZNAŃ
ok
172
226Borys Franciszek YKP GDYNIA
x
170
227Szczukowski Jeremi CHK CHOJNICE
x
168
228Von Roll Lily VSAW
x
166
229Potejko Amelia MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO
x
164
230Gajda Tomasz UKS BARNIM GOLENIW
x
162
231Licencja: 123
!
160
232Paweł Gerłachowski YKP Gdynia
ok
158
233Burdziej Hanna MK OPTI
x
156
234Altmannov Kateina TJ LOKOMOTIVA PLZE,
x
154
235Licencja: 123
!
152
236Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
ok
150
237Flieger Piotr MK ARKA GDYNIA
x
148
238Melin Hugo KSSS
x
146
239Johanna Hoelzle VSAW
x
144
240Bestauskas Nojus ZIEMYS
x
142
241Mac Aleksandra JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
x
140
242Maciej Popłonyk AZS Poznań
ok
138
243Leinert Malte CICONIA STORKOW
x
136
244Jaroszek Micha MK OPTI
x
134
245Guszcza Magdalena WTW WARSZAWA
x
132
246Kacper Korcz ŻMKS Poznań
ok
130
247Marciniak Jakub MK OPTI
x
128
248Lenczowski Kamil JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
x
126
249Niezabitowska Lilly May JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
x
124
250Hla Jan YC KLADNO
x
122
251Lemke Liliana OPTI CWM GDYNIA
x
120
252Dmochowska Janina MK ARKA GDYNIA
x
118
253Tamasauskas Patrikas ZIEMYS
x
116
254Volchkov Timofey PK VODNIK
x
114
255Bk Kacper K HORN KRAKW
x
112
256Adam Turczynowicz
x
110
257Pietrzak Jakub OPTI CWM GDYNIA
x
108
258Kochetov Vladislav PK VODNIK
x
106
259Haabaty Wiktoria MK OPTI
x
104
260Dbek Jakub SSW MOS IAWA
x
102
261Wielczyk Iga SSW MOS IAWA
x
100
262Sawicka Dominika UKS BARNIM GOLENIW
x
98
263Burczyska Natalia NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
x
96
264Walga Kacper KS SPJNIA WARSZAWA
x
94
265Dbrowski Jeremi KSC SZCZECIN
x
92
266Rek Adam CYK
x
90
267Kalisova Marketa TJ JACHTKLUB BRNO
x
88
268Lipiski Antoni LKS CHARZYKOWY
x
86
269Antoni Borkowski AZS Poznan
ok
84
270Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa
x
82
271Meyer Sophia SV 03
x
80
272Schmidt Pola OPTI CWM GDYNIA
x
78
273Bruski Krzysztof OPTI CWM GDYNIA
x
76
274Ckaa Maciej SEJK POGO SZCZECIN
x
74
275Pawlak Jakub OPTI CWM GDYNIA
x
72
276Wjcik Igor YK STAL GDYNIA
x
70
277Podwalski Julian SSW MOS IAWA
x
68
278indelka Ondej MORAVSK YACHT CLUB Z.S
x
66
279Tutkowska Alicja YK STAL GDYNIA
x
64
280Alicja Łowicka
x
62
281Bazyli Mikoaj JACHT KLUB KOSZALIN
x
60
282Igor Tomczyk
x
58
283Mockus Nojus ZIEMYS
x
56
284Modzelewski Jakub MKS POZNA
x
54
285Malcher Leon SK SAWA
x
52
286Szklarz Micha KS DOBRA MARINA
x
50
287Lunia Bartosz KSC SZCZECIN
x
48
288Gdzikiewicz Zuzanna KSC SZCZECIN
x
46
289Staniewicz Marcin JACHT KLUB KOSZALIN
x
44
290Maecki Gabriel KSC SZCZECIN
x
42
291Perejczuk Jagoda KSC SZCZECIN
x
40
292Zbek Szymon KSC SZCZECIN
x
38
293Urba Nikolas SEJK POGO SZCZECIN
x
36
294Licencja: 9114
!
34
295Hrymajo Mateusz KSC SZCZECIN
x
32
296Gsiorowski Mateusz YK STAL GDYNIA
x
30
297Warzych Wiktoria MK OPTI
x
28
298Franecki Szymon KSC SZCZECIN
x
26
299Szyliska Wanda KSC SZCZECIN
x
24
300Borowiak Jan KS DOBRA MARINA
x
22
301Samek Miosz KSC SZCZECIN
x
20
302Hlov Anna LS KROMERIZ
x
18
303Melin Alexander KSSS
x
16
304Baczmaga Bartosz KS DOBRA MARINA
x
14
305Sachaj Urszula KSC SZCZECIN
x
12
306Justiwas Jocas BANGPUTYS
x
10
307Lunia Magdalena KSC SZCZECIN
x
8
308Obecny Tomasz KSC SZCZECIN
x
6
309Krsicka Lukas YC CERE
x
4
310Kaska Kajetan KSC SZCZECIN
x
2
© 2019 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku