SailingNet - Wyniki regat PSKO 

WYNIKI REGAT 2016

Nazwa regat Wyniki

Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu - Jezioro Dabie

02-04-2016 - 03-04-2016

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Zalew Rybnicki

08-04-2016 - 10-04-2016

Regaty Otwarcia Sezonu - Jezioro Charzykowskie

16-04-2016 - 17-04-2016

XXV Śląski Puchar Optimista - Zalew Rybnicki

16-04-2016 - 17-04-2016

III Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg - Jezioro Tarnobrzeskie

23-04-2016 - 24-04-2016

Otwarte Mistrzostwa Polski LOK - Dzierżno

23-04-2016 - 24-04-2016

Puchar Zatoki - Zatoka Pucka

29-04-2016 - 01-05-2016

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

30-04-2016 - 01-05-2016

XX Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

06-05-2016 - 08-05-2016

Puchar YKP Gdynia - Gdynia

13-05-2016 - 15-05-2016

Puchar Safage - Żnin

14-05-2016 - 15-05-2016

Puchar Spójni Warszawa - Nieporęt

14-05-2016 - 15-05-2016

InterPuchar Zagłębia - Pogoria III

14-05-2016 - 15-05-2016

Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego - Jezioro Charzykowskie

21-05-2016 - 22-05-2016

XXII Regaty Ekologiczne - Kraków, Zalew Bagry

21-05-2016 - 22-05-2016

Puchar Warszawy - Nieporęt

27-05-2016 - 29-05-2016

XLVII Puchar Dnia Dziecka - Jezioro Dąbie

28-05-2016 - 29-05-2016

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków, Zalew Bagry

28-05-2016 - 29-05-2016

Puchar Dziwnowa - Dziwnów

03-06-2016 - 05-06-2016

Puchar Przewodniczšcego Rady Miasta Gdańska - Górki Zachodnie

04-06-2016 - 05-06-2016

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

04-06-2016 - 05-06-2016

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków, Zalew Bagry

04-06-2016 - 05-06-2016

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Zalew Zemborzycki

11-06-2016 - 12-06-2016

XXI Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełku - Jezioro Ełk

11-06-2016 - 12-06-2016

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łška

11-06-2016 - 12-06-2016

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

11-06-2016 - 12-06-2016

XVI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino

11-06-2016 - 12-06-2016

Puchar Trzech Ryb - Jezioro Niegocin

17-06-2016 - 19-06-2016

Puchar Burmistrza Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

18-06-2016 - 19-06-2016

Puchar Polski Południowo Zachodniej - Borzygniew, Zalew Mietkowski

18-06-2016 - 19-06-2016

Puchar Lata - Olsztyn

18-06-2016 - 19-06-2016

Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyska Zalew Koronowski

18-06-2016 - 19-06-2016

Puchar Burmistrza Człuchowa - -

18-06-2016 - 19-06-2016

Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa - Zalewo

25-06-2016 - 26-06-2016

Regaty Puchar Żubra - Zalew Siemianówka

25-06-2016 - 26-06-2016

IV Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

25-06-2016 - 26-06-2016

Puchar Polski Zachodniej - Sława

25-06-2016 - 26-06-2016

Orvaldi Nord CUP - Gdańsk

28-06-2016 - 30-06-2016

Sopot Optimist Cup - Sopot

02-07-2016 - 03-07-2016

Puchar Dni Morza - Międzybrodzie B.

02-07-2016 - 03-07-2016

45 Regaty o Puchar Leonida Teligi - Jezioro Myśliborskie

02-07-2016 - 03-07-2016

Puchar Lata - Jezioro Charzykowskie

02-07-2016 - 03-07-2016

Puchar Trenerów - Gdynia

08-07-2016 - 10-07-2016

Energa Sailing Cup Charzykowy - Jezioro Charzykowskie

08-07-2016 - 10-07-2016

Regaty Wybuchowe, Bachorze - Jezioro Charzykowskie

09-07-2016 - 10-07-2016

Bałtycki Puchar Klas - Jezioro Jamno

16-07-2016 - 17-07-2016

Eberspächer Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

22-07-2016 - 24-07-2016

Finał Energa - Sopot

27-07-2016 - 30-07-2016

V Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Jezioro Tarnobrzeskie

30-07-2016 - 31-07-2016

Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz

05-08-2016 - 07-08-2016

Chojnicki Złoty Konik Morski - Charzykowy

06-08-2016 - 07-08-2016

Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

13-08-2016 - 14-08-2016

II Regaty Żeglarskie o Puchar Biskupa Ełckiego - Jezioro Ełk

20-08-2016 - 21-08-2016

Mistrzostwa PSKO gr. B - Giżycko

26-08-2016 - 28-08-2016

Puchar Beskidów - Inter Puchar - Zarzecze

02-09-2016 - 04-09-2016

Mistrzostwa Warszawy - Nieporęt

03-09-2016 - 04-09-2016

Regaty o Puchar Prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (dawne MILITO) - Gdańsk

03-09-2016 - 04-09-2016

Puchar Żnina - -

03-09-2016 - 04-09-2016

Puchar LZS Charzykowy - Jezioro Charzykowskie

03-09-2016 - 04-09-2016

Puchar Opti. Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego - Gdynia

09-09-2016 - 11-09-2016

Puchar Komandora ChKŻ - Charzykowy

10-09-2016 - 11-09-2016

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO - Dziwnów

16-09-2016 - 18-09-2016

Puchar Marszałka Wojew. Dolnośląskiego - Zalew Mietków

17-09-2016 - 18-09-2016

XVII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckieg - Jezioro Ełk

17-09-2016 - 18-09-2016

Puchar Wójta Gminy Człuchów - -

17-09-2016 - 18-09-2016

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej - Jezioro Różanowskie

23-09-2016 - 25-09-2016

X Mistrzostwa Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

24-09-2016 - 25-09-2016

IV Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna

24-09-2016 - 25-09-2016

XVIII Regaty im. Tadeusza Imbierowicza - -

24-09-2016 - 25-09-2016

Jesienny Puchar Gdynia - Gdynia

01-10-2016 - 02-10-2016

Nauticus Cup Mistrzostwa wojew. Warmińsko - Mazurskiego - Olsztyn

01-10-2016 - 02-10-2016

III Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg - Jezioro Tarnobrzeskie

08-10-2016 - 09-10-2016

V Dobre Regaty - Jezioro Dšbie

08-10-2016 - 09-10-2016

Puchar Jesieni - Charzykowy

08-10-2016 - 09-10-2016

Puchar VI-Kinga - -

15-10-2016 - 16-10-2016

© 2017 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok